Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Delftse knobbelvaasjes plus twee borden
Resultaat: 50 EUR

Vier delen oud antiek Delfts aarderwerk, groot bord, klein bord, twee knobbelvaasjes 23-35cm Cond:R/G

Wedgwood serviesje, Briar Rose
Resultaat: 50 EUR

Oud Engels Wedgwood servies, decor: Briar Rose bestaande uit, theepot 18 kop en schotels minimale chip mogelijk 6-21cm Cond:R/G

Porseleinen speeldozen
Resultaat: 50 EUR

Zeven porseleinen speeldozen met deksel 2e helft 20e eeuw gemerkt Cinderella 6-8cm Cond:G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Lot Chinees porselein 4 schotels, twee kopjes, Chinees Imari kom Cond:R/G

4 Imari porseleinen borden
Resultaat: 50 EUR

Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R

Lot Chinese miniatuurvaasjes
Resultaat: 45 EUR

Zes antieke Chinese porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuws 3,5-8cm Cond:R/G

3x 4-Pas tegels
Resultaat: 40 EUR

Drie antieke stervormige 4 pas tegeltableaus Staphorster blauw, reaturaties en verlijming 26x26cm Cond:R

6 Borden met boerentaferelen
Resultaat: 40 EUR

Zes Duits porseleinen Jahresteller Seltmann weiden, Erntedank met diverse voorstellingenvan boeren taferelen, 90er jaren 25øcm Cond:G

2 Delen aardewerk
Resultaat: 40 EUR

Twee delen ou/antiek aarderwerk grote antieke keramieken pijpvaas omstreeks 1900 met Chinees decor, Japans porseleinen dekselschaal(Noritake, gouddecor) 2e helft 20e eeu 13-32cm Cond:G

2 Chinese borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R

Handgeschilderde aardewerken plaquette
Resultaat: 40 EUR

Grote Duitse keramieken wandplaquette, gemerkt Rscha, handgemaakt, 2e helft 20e eeuw met geglazuurd bloemendecor, in goede staat 46,3x35cm

2 Goudstenen kastkommen
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Hollandse goudsteen kastkommen omstreeks 1880 in goede staat 10-15cm Cond:G

Lot Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot Chinees /Japans porselein, 19e eeuws, Imari bord, kutani dekselbeker, samson vaasje Imari dekselvaas 10-16,3cm Conditie matig tot goed.

2 Staffordshire koeien
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse Staffordshire keramieken figuren, herder en herderin bij koe(hoorns beschadigd) verder in goede originele staat 21x21x11cm Cond;R

Divers Chinees porselein
Resultaat: 40 EUR

Lot antiek Chinees porselein 18e 19e eeuw, kop en schotel met visdecor Kang Xy, kop en schotel floraal decor, twee losse schotels met floraal en landschap decor 3-14cm Cond:G

5 Imari vazen
Resultaat: 40 EUR

Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, set van drie bolvaasjes floraal decor, twee kraagvazen met floraal decor 9.5-25cm Cond:G

2 Imari borden
Resultaat: 40 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand en bodenbarsten) 22cm Cond:R

2 Japanse ei-dozen
Resultaat: 40 EUR

Twee Japans porseleinen dekseldozen in ei-vorm, omstreeks 1900 met goud en figurendecor, in goede staat 10,5-13,5 Cond:G

Perzisch bord
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch bord keramiek met polychrome beschildering, gesigneerd, minimale chips 33,5ø Cond:G

3 Chinese vazen
Resultaat: 40 EUR

Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G

2 Blauwe Chinese beeldjes
Resultaat: 40 EUR

Twee oude Chinees porseleinen beelden 20e eeuw met blauw en drakendecor(gemerkt) voorstellend twee hoogwaardiheidsbekleders 29-31cm Cond:G

2 Rijstschalen, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke Chinese rijstschalen met landschaps en figuren decor omstreeks 1880 15-43cm Cond:G

Chinees porseleinen krekeldoosjes
Resultaat: 40 EUR

Achtiende eeuwse Chinees porseleinen krekeldoos met figuren en florale decors oude haarlijn 0.5cm 4,5x12x7cm Cond:G

2 Chinese schalen
Resultaat: 40 EUR

Twee 17e 18e eeuwse Chinese schalen gemerkt en met floraal decor in goede staat 17-18cm

Chinese dekselpot, 17e-18e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot, met donkerblauw landschapsdecor met bloemen 19,5x17,5ø cm in goede originele staat.

Imari dekselvaas
Resultaat: 40 EUR

Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R

Majolica fruitkrans
Resultaat: 35 EUR

Grote oude majolica wandplaquette, in Wiener werkstatt stijl, ongemerkt 20e eeuw 6x37ø Cond:G

16 Diverse tegels
Resultaat: 35 EUR

Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G

2 Weense borden
Resultaat: 35 EUR

Twee sntieke Alt Wien porseleinen borden met gouddecor en gelithograveerde figurenvoorstelling omstreeks 1930, in goede staat 27ø Cond;G

Thomas Bavaria fruitset
Resultaat: 35 EUR

Antiek porseleinen fruitset door Thomas Bavaria omstreeks 1930 met divers fruit en gouddecor, 7 delig in goede staat 19-33 cm Cond;G

3 Imari pijpvaasjes
Resultaat: 35 EUR

Drie kleine antieke Imari porseleinen pijpvaasjes met floraal decor(19e eeuw) in goede staat 9-11cm

3-Delig Satusma kaststel
Resultaat: 35 EUR

Drie delig Japans antiek Satsuma kasstel, omstreeks 1900 met krijgers en foohonden decor, in goede originele staat 26x32cm

Divers Chinees porselein, beschadigd
Resultaat: 35 EUR

Lot divers oud antiek Chinees porselein, theebus, kopjes, schotels, miniatuurvazen, hoofdzakelijk 18e/19e eeuws Cond:M 3-11cm

6 Delen KPM
Resultaat: 35 EUR

Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G

Zwiebelmuster serviesje
Resultaat: 35 EUR

Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G

2 Staffordshire hondjes
Resultaat: 35 EUR

Twee antieke Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900 in goede staat 24cm Cond:G

Groot Imari bord
Resultaat: 35 EUR

Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G

Vier Imari borden
Resultaat: 35 EUR

Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G

3 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 35 EUR

Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M

4 Delen porselein
Resultaat: 35 EUR

Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G

2 Makkumse borden
Resultaat: 32 EUR

Twee oude Hollandse Makkums keramieken polychroom beschilderde borden 20e eeuw met decor van flora en vogels, 1x minimale glazuurschade rand, ø27,3cm. Cond.: G

4 Deens porseleinen figuren
Resultaat: 30 EUR

Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G

8 Tegels
Resultaat: 30 EUR

Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...

Divers Hollands keramiek
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G

Japanse schaal
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse keramieken Japanse schaal(gemerkt) met blauw floraal decor en bruine bewerkte buitenranden 11-30ø Cond;G

18e Eeuws bord, China
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R

Antieke presenteerschaal
Resultaat: 30 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse keramieken presenteerschaal gemerkt I.mprov'd canton China met floraal en goud decor Cond:G 4x43x32cm

3 Antieke kommen + kan
Resultaat: 30 EUR

Vier delen 19e eeuws keramiek, goudsteen schenkkan, allertons kom, petrus regout kastkom, grote kom 7-19cm Cond:G

Twee maal Duits porselein
Resultaat: 30 EUR

Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G

Kastkom
Resultaat: 30 EUR

Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 met floraal decor(Samson) 7,5x16ø Cond:G

2 Porseleinen bordjes
Resultaat: 30 EUR

Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø

5 Delen Chinees porselein
Resultaat: 30 EUR

Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G

Groot Delfts blauw bord
Resultaat: 30 EUR

Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R

Chinees bordje (chip)
Resultaat: 30 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R

12 Diverse aardewerken schalen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

12 Diverse aardewerken schalen
Resultaat: 25 EUR

Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G

6 Diverse delen aardewerk
Resultaat: 25 EUR

Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G

Tegeltableau
Resultaat: 25 EUR

Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G

Fruitborden, 30-er jaren
Resultaat: 25 EUR

Zes oude vooroorlogse porseleinen fruitborden met diverse fruitvoorstellingen en goudrand omstreeks 1930 gemerkt J.O en Z handelsmerk 17ø cm Cond:G

Chinese Yixing theepot
Resultaat: 25 EUR

Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G

2 Delen imari
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm

2 Imari vazen
Resultaat: 25 EUR

Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R

2 Samson bordjes
Resultaat: 25 EUR

Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M

Servies
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...

6409
Resultaat: 25 EUR

Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G

Servies, Freiberg
Resultaat: 25 EUR

Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G

Queng Long bordje
Resultaat: 25 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R

Diverse porseleinen beeldjes
Resultaat: 20 EUR

Diverse oude porseleinen beeldjes, 4 maal, 2 vogels, 2 figuren Duitsland (Putti gelijmd) 5-11cm Cond:R/G

2 Terracotta figuren
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R

2 Kastkommen
Resultaat: 20 EUR

Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.

Terracotta wandschotel
Resultaat: 20 EUR

Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm

Tegeltableau ca. 1930
Resultaat: 20 EUR

Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.

Diverse schaaltjes, Zwarte Kip
Resultaat: 20 EUR

Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G

Zuid Holland platelen blaker
Resultaat: 15 EUR

Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm

2 Keramieken vazen
Resultaat: 15 EUR

Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.

Open mandje, Weens porselein
Resultaat: 15 EUR

Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.

Imari bord
Resultaat: 15 EUR

Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G

3 Delen aardewerk
Resultaat: 10 EUR

Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G