Vier delen oud antiek Delfts aarderwerk, groot bord, klein bord, twee knobbelvaasjes 23-35cm Cond:R/G
Oud Engels Wedgwood servies, decor: Briar Rose bestaande uit, theepot 18 kop en schotels minimale chip mogelijk 6-21cm Cond:R/G
Zeven porseleinen speeldozen met deksel 2e helft 20e eeuw gemerkt Cinderella 6-8cm Cond:G
Lot Chinees porselein 4 schotels, twee kopjes, Chinees Imari kom Cond:R/G
Vier antieke Imari porseleinen borden, 3x Japan, en 1 maal China, 2 beschadigd, 18e eeuw met florale decors 22cm Cond:R
Zes antieke Chinese porseleinen miniatuurvaasjes 18e-19e eeuws 3,5-8cm Cond:R/G
Drie antieke stervormige 4 pas tegeltableaus Staphorster blauw, reaturaties en verlijming 26x26cm Cond:R
Zes Duits porseleinen Jahresteller Seltmann weiden, Erntedank met diverse voorstellingenvan boeren taferelen, 90er jaren 25øcm Cond:G
Twee delen ou/antiek aarderwerk grote antieke keramieken pijpvaas omstreeks 1900 met Chinees decor, Japans porseleinen dekselschaal(Noritake, gouddecor) 2e helft 20e eeu 13-32cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bloemvaas decor(barst en lichte randschade) 23ø cm Cond:R
Grote Duitse keramieken wandplaquette, gemerkt Rscha, handgemaakt, 2e helft 20e eeuw met geglazuurd bloemendecor, in goede staat 46,3x35cm
Twee antieke Hollandse goudsteen kastkommen omstreeks 1880 in goede staat 10-15cm Cond:G
Lot Chinees /Japans porselein, 19e eeuws, Imari bord, kutani dekselbeker, samson vaasje Imari dekselvaas 10-16,3cm Conditie matig tot goed.
Twee 19e eeuwse Engelse Staffordshire keramieken figuren, herder en herderin bij koe(hoorns beschadigd) verder in goede originele staat 21x21x11cm Cond;R
Lot antiek Chinees porselein 18e 19e eeuw, kop en schotel met visdecor Kang Xy, kop en schotel floraal decor, twee losse schotels met floraal en landschap decor 3-14cm Cond:G
Vijf 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, set van drie bolvaasjes floraal decor, twee kraagvazen met floraal decor 9.5-25cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen borden met landschapsdecor (chips rand en bodenbarsten) 22cm Cond:R
Twee Japans porseleinen dekseldozen in ei-vorm, omstreeks 1900 met goud en figurendecor, in goede staat 10,5-13,5 Cond:G
Oud Perzisch bord keramiek met polychrome beschildering, gesigneerd, minimale chips 33,5ø Cond:G
Drie oude Chinees porseleinen vazen 20e eeuw, in Kang Xy stijl met karper decor, in goede staat 24x12cm Cond:G
Twee oude Chinees porseleinen beelden 20e eeuw met blauw en drakendecor(gemerkt) voorstellend twee hoogwaardiheidsbekleders 29-31cm Cond:G
Twee antieke Chinese rijstschalen met landschaps en figuren decor omstreeks 1880 15-43cm Cond:G
Achtiende eeuwse Chinees porseleinen krekeldoos met figuren en florale decors oude haarlijn 0.5cm 4,5x12x7cm Cond:G
Twee 17e 18e eeuwse Chinese schalen gemerkt en met floraal decor in goede staat 17-18cm
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen voorraad dekselpot, met donkerblauw landschapsdecor met bloemen 19,5x17,5ø cm in goede originele staat.
Negentiende eeuwse Imari dekselvaas met ribben en bloemenvaasdecor(stukje deksel ingelijmd) 24x16ø Cond:R
Grote oude majolica wandplaquette, in Wiener werkstatt stijl, ongemerkt 20e eeuw 6x37ø Cond:G
Lot diverse oude Hollandse wandtegels met diverse decors 18e-19e eeuws 13x13cm Cond:R/G
Twee sntieke Alt Wien porseleinen borden met gouddecor en gelithograveerde figurenvoorstelling omstreeks 1930, in goede staat 27ø Cond;G
Antiek porseleinen fruitset door Thomas Bavaria omstreeks 1930 met divers fruit en gouddecor, 7 delig in goede staat 19-33 cm Cond;G
Drie kleine antieke Imari porseleinen pijpvaasjes met floraal decor(19e eeuw) in goede staat 9-11cm
Drie delig Japans antiek Satsuma kasstel, omstreeks 1900 met krijgers en foohonden decor, in goede originele staat 26x32cm
Lot divers oud antiek Chinees porselein, theebus, kopjes, schotels, miniatuurvazen, hoofdzakelijk 18e/19e eeuws Cond:M 3-11cm
Zes delen antiek porselein omstreeks 1900, kop en schotel, Altwasser, bordje KPM, kop en schotel KPM, schaaltje KPM 6-17cm Cond:G
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Twee antieke Engelse keramieken staffordshire honden omstreeks 1900 in goede staat 24cm Cond:G
Groot antiek Imari porseleinen sierbord ca. 1900 met decor van goud, paradijsvogels en landschappen ø37cm. Cond.: G
Vier 19e eeuwse Imari porseleinen borden met floraal decor( kleinere bord heeft haarscheuren) Cond:R/G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden en vaas, kraanvogel en floraal decor(2gelijmd, 1 randschade) 22ø Cond:M
Vier maal 19e eeuws Japans porselein, drie geschulpte schalen, en een groot Japans bord, gesigneerd 15-31cm Cond:G
Twee oude Hollandse Makkums keramieken polychroom beschilderde borden 20e eeuw met decor van flora en vogels, 1x minimale glazuurschade rand, ø27,3cm. Cond.: G
Vier Deense porseleinen figuren, eekhoorn, 2 vogels, twee honden 6-9cm Cond:R/G
Acht oude tegels, twee maal porseleinen fles 29 april 1945, voedsel-vrede-vrijheid, sept. 1944 , spoorwegstaking 1945 (verzet voor vaderland) 20x14,5cm en zes diverse Makkumse tegels, 2e helft 20e eeu...
Vijf delen 19e eeuwse Hollands keramiek twee shcaaltjes met kasteeldecor, petrus Regout kastkom, en borden Petrus Regout 13,3x25.5 Cond:R/G
Grote 19e eeuwse keramieken Japanse schaal(gemerkt) met blauw floraal decor en bruine bewerkte buitenranden 11-30ø Cond;G
Chinees porseleinen bord 17e-18e eeuws, met Chinese tuindecor( haarlijn en chip) 23ø Cond:R
Grote 19e eeuwse Engelse keramieken presenteerschaal gemerkt I.mprov'd canton China met floraal en goud decor Cond:G 4x43x32cm
Vier delen 19e eeuws keramiek, goudsteen schenkkan, allertons kom, petrus regout kastkom, grote kom 7-19cm Cond:G
Twee delen antiek Duits porselein omstreeks 1900, drie delige chocolade kop en schotel met deksel, en Meissen schaaltje 5-17cm Cond:R/G
Antieke Chinees porseleinen kom omstreeks 1900 met floraal decor(Samson) 7,5x16ø Cond:G
Twee oude handbeschilderde porseleinen borden met goud en bloem decor in goede staat 22,5ø
Vijf delen antiek Chinees natuursteen en porselein 7.5-21cm (beschadigingen) Cond:R/G
Groot 18e eeuws Delfts sierbord met tuindecor, ranschade 34,7ø Cond:R
Chinees porseleinen 18e eeuws Imari bord met decors van flora en goud ø22,7cm. (randschade) Cond.: R
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Twaalf 18e en 19e eeuwse terracotta geglazuurde eetborden met florale decors(minimale beschadiging mogelijk) 20-22,5cm Cond:G
Zes delen oud antiek porselein en aardewerk. 13-31cm CondR/G
Oude westgraven Utrecht tegeltableau 20e eeuw 12 pas, boeren in herberg 40x53 cm cond:G
Zes oude vooroorlogse porseleinen fruitborden met diverse fruitvoorstellingen en goudrand omstreeks 1930 gemerkt J.O en Z handelsmerk 17ø cm Cond:G
Oude Chinese Yixing terracotta theepot, 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor, en bamboe handgreep, koperen montuur tuit.(tuit minimale chip) 16,5x15x10,5cm Cond:G
Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met roze en floraal decor, Samson, beide borden haarscheur 23,5cm Cond:M
Oud Duits porseleinen servies Eschenback Bavaria Germany, bestaande uit: 10 ontbijtborden, 12 maaltijdborden, 2 dekselschalen, 8 soepborden, 2 kleine ovenschalen, 2 groet ovenschalen, 1 rechthoekige s...
Zes oude royal Kopenhagen kop en schotels met goud en floraal decor 20e eeuw 7-12,5cm Cond:G
Duits Freisberg porseleinen serviesgoed 22-delig: 1x soepterrine, 1x vleesschaal, 1x dekselschaal, 6x ontbijbord, 1x sauskom, 12x groot bord (minimale chips mogelijk) 21-35cm. Cond.: G
Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van tuin en bloemen ø23,3cm. (minimale chips) Cond.: R
Diverse oude porseleinen beeldjes, 4 maal, 2 vogels, 2 figuren Duitsland (Putti gelijmd) 5-11cm Cond:R/G
Twee antieke terracotta figuren omstreeks 1900, gemerkt L en C, jongen en meisje, jongen chip neus, meisje randschade voet 29x30cm Cond:R
Twee antieke Petrus Regout Maastricht, Tea drinker decor kastkommen, 10x16ø cm in goede staat.
Antieke Duitse terracotta Historisme pronkschotel met ranken en putti decor, omstreeks 1880, gemerkt J.M. in goede staat 42øcm
Oude 6-pas tegeltableau ca. 1930 met bloemvaasdecor in goede staat 48x30cm.
Negen antieke Chinees porseleinen chicken-kommen ca. 1900: 1x grote en 8x kleinere (2 kommen met chip) ø12-ø17cm. Cond.: R-G
Antieke Zuid Hollandse platelen blaker omstreeks 1920 met floraal decor polychrome in goede staat 6,5x11,5cm
Twee 19e eeuwse Japanse keramieken vazen met decor van krijgers (gesigneerd), 1x vaas met haarscheur Cond.: R-G 25-26cm.
Antiek Weens porseleinen bonboniere, opengewerkt ca. 1900 (gemerkt met bijenkorf, letters en genummerd) in goede staat 8x18,5x24cm.
Fijngeschilderd Imari porseleinen bord 20e eeuw met vogel en floraal decor 19,5øcm Cond:G
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G