Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

27. Januariveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 januari 2016 van 16:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Fam Rose, mandarijn
Resultaat: 700 EUR

Twee kapitale antieke Chinees porseleinen vazen 18e 19e eeuws, met familie Roze decor, gouddecor, bloemen vlinders en vogels, in goede staat 35,5x18,5cm

Yixing theepot
Startprijs 350 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit perfect sluitend, in goede staat 7x6,4ø

7 Chinese borden, 18e eeuw
Resultaat: 350 EUR

Zeven 18e eeuwse borden Chinees porselein, met mazarin blauw en pompadou rose, floraal en gouddecor (lichte randschades) 22,5ø cm Cond: R/G

Meissen fruitschaal op voet
Startprijs 350 EUR

Oude Meissen fruitschaal omstreeks 1930 met bloemen en gouddecor (onbeschadigd) lijmresten bevestiging voet op schaal 18x30ø Cond:R/G

2 Vazen, Henri Breedveld
Startprijs 350 EUR

Twee grote blauw geglazuurde societe ceramique Maastricht vazen omstreek 1905 door Henri Breedveld, decor Rembrand en zijn Vrouw beide in goede staat 50x22ø Cond:G

Vijf delig antiek Delfts kaststel
Resultaat: 450 EUR

Vijf delig antiek Delfts kaststel, 3 dekselvazen en 2 vazen, gemerkt de lampetkan 18e-19e eeuws met floraal decor. In goede staat 27-40cm

Yixing theepot
Startprijs 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese yixing theepot(gemerkt) mooie kwaliteit in goede staat 5x7,2øcm

2 Chinese gekleurde vazen
Startprijs 300 EUR

Twee grote Chinees porseleinen vazen met vogels, mandarijeenden floraaldecor en tekst, meerkleurig, 2e helft 20e eeuw 48x25ø Cond:G

Yixing theepot
Startprijs 300 EUR

Kleine 19e eeuwse Chinese Yixing theepot, gemerkt, mooie kwaliteit in goede staat 5,2x7ø

Perzische dubbelkruik
Startprijs 300 EUR

Zeldzame antieke Perzische dubbelkruik omstreeks 500 na Christus of ouder, in goede originele staat met originele beschildering, bovenrand beschadigd 26x25x13cm

Groot beeld, panter
Startprijs 300 EUR

Grote keramieken panter 2e helft 20e eeuw onduidelijk gesigneerd vermoedelijk Italie 82cm Cond:G

2 Grote Queng Long borden, figurendecor
Startprijs 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung borden met figuren in tuin decor (beschadigingen)

Chinees 18e eeuw warmhoudbord
Resultaat: 650 EUR

Achttiende eeuws Chinees porseleinen warmhoudschaal met Europees decor (transition) in goede staat 4x24ø

Servies Meissen
Resultaat: 300 EUR

Stadt Meissen porselein serviesgoed omstreeks 1930 drie dekselterrines en 12 borden (zes diepe en 6 platte borden, beschilderd met floraal en gouddecor 24-33cm Cond:G

Twee zeldzame Chinese knobbelvazen
Resultaat: 1.000 EUR

Twee zeldzame antieke 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen knobbelvazen diep blauwe florale decors 1 vaas goed, een bovenrand beschadigd H. 25cm.

Imari scheerbekken
Startprijs 300 EUR

Negentiende eeuwse Imari porseleinen scheerbekken met bloemvaasdecor in goede staat 5x28ø Cond:G

Sevres doos, eind 18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Negentiende eeuwse sevres porseleinen dekseldoos met handgeschilderde putti en gouddecor, mooie kwaliteit 4,5x10,5x6cm

Yixing trekpotje, gele kersenbloesem
Startprijs 275 EUR

Antieke Yixing theepot met pruimenboom en bloesem decor, 19e eeuw, met perfect sluitende deksel, gesigneerd 9,5x18x10 Cond:G

Biedermeier servies, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR

Negentiende eeuws Duits porseleinen handbeschilderd Biedermeier servies omstreeks 1840, met figuren, landschappen en goud decor, bestaande uit: theepot, melkkan, suikerpot, en zes kop en schotels 7-18...

Groot Chinees beeld
Startprijs 275 EUR

Zeer groot Chinees porseleinen Quan Yin 20e eeuw, vinger aangelijmd 60cm Cond:G

2 Fam Rose perzikvazen
Startprijs 250 EUR

Twee grote Chinees porseleinen perzikvazen 1e helft 20 eeuw(gemerkt) in goede staat 32x15øcm

Imari set
Resultaat: 250 EUR

Negentiende eeuws Chinees of Japans koffieservies met krijgerdecor, gesigneerd, blauw, roze, oker, bruin rood gekleurd, melkkan, suikerpot, theekan,koffiekan, 10 kop en schotels, 6 losse schotels.(min...

Chinees beeld, boedha
Resultaat: 250 EUR

Oud Chinees porseleinen Boeddha beeld, gesigneerd omstreeks 1900, 23cm gerestaureerd bij rechterhand Cond;R

Porseleinen servies
Startprijs 250 EUR

Antiek servies met blauw en gouddecor omstreeks 1850, bestaande uit koffiekan,theekan,roomkan,11 kop en schotels, schaal, suikerdekselpot (oor eraf, wel erbij) (goud sleets) 5-25cm Cond:R/G