Drie delen antiek Hollands aarderwerk, een platelen bloempot gemerkt 1846 Sita Holland, 2 Petrus Regout Maastricht kastkommen decor packhorse(1kom haarlijn craquele) 11,5x16ø en 11x16,5ø cm Cond:G
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Art Deco keramieken pindaset, gemerkt M in Appel ca. 1930 met grijskleurig glazuur in goede staat 8-17cm.
Drie-delig Delfts blauw kaststel, voorkant gedecoreerd met een rivier bij een dorp. Achterkant gedecoreerd met bloemen, deksel met een Hollandse leeuw. 28xø16cm. Cond.: G
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Twee oude Duitse keramieken vazen gesigneerd, 20e eeuw.1 maal 50er jaren bruin-grijs handarbeid W.R. 1 maal grijze vaas met florale decors, geglazuurd handarbeid G.M. 103/30. 31-35cm Cond:G
Antieke Arnhemse fayence platelen bolvaasje omstreeks 1920 8,5x8,5ø cm Cond:G
Twee oude Japanse vazen keramiek met craquele glazuur en figuren in landschap decor, 20e eeuw 32cm Cond:G
Twee delen 18e en 19e eeuwse France Fayence brandewijn kommen(chip en lichte glazuur beschadiging) 5x19x13,4ø en 6,5x19,5x13,4øcm Cond:G
4 Porseleinen figuren,een blauw-wit paar 20 eeuw (chip voet) en een musicerend paar 19e eeuw(beschadigd) 11-13 cm.Cond: M\R