26. Oktoberveiling 2015

Veiling op vrijdag 16 oktober 2015 van 16:00

4 Porseleinen figuren 6359
4 Porseleinen figuren
Startprijs 10 EUR
2 Delen Fanyence 6152
2 Delen Fanyence
Startprijs 15 EUR
2 Kleine vazen 6164
2 Kleine vazen
Startprijs 15 EUR
2 Keramieken vazen 6170
2 Keramieken vazen
Startprijs 15 EUR
Servies 6445
Servies
Startprijs 15 EUR
Plateel vaasje, Fayancefabriek Arnhem 6165
Plateel vaasje, Fayancefabriek Arnhem
Startprijs 20 EUR
2 Keramieken vazen 6169
2 Keramieken vazen
Startprijs 20 EUR
Aardewerken kom 6173
Aardewerken kom
Startprijs 20 EUR
Kaststel Delfts blauw 6177
Kaststel Delfts blauw
Startprijs 20 EUR
Pindaset, gemerkt M 6182
Pindaset, gemerkt M
Startprijs 20 EUR
3 Delen aardewerk 6232
3 Delen aardewerk
Startprijs 20 EUR
11 Wedgwood borden 6302
11 Wedgwood borden
Startprijs 20 EUR
3 Delen Hollands aardewerk 6320
3 Delen Hollands aardewerk
Startprijs 20 EUR
3 Japanse vaasjes 6322
3 Japanse vaasjes
Startprijs 20 EUR
4 Delen porselein 6356
4 Delen porselein
Startprijs 20 EUR
Kinder servies Petrus Ragout 6417
Kinder servies Petrus Ragout
Startprijs 20 EUR
Twee aardewerken figuren 6451
Twee aardewerken figuren
Startprijs 20 EUR
Zuid Holland platelen blaker 6171
Zuid Holland platelen blaker
Startprijs 25 EUR
Bord Makkum 6214
Bord Makkum
Startprijs 25 EUR
2 Chinese borden 6241
2 Chinese borden
Startprijs 25 EUR
2 Beeldjes van danseresjes 6276
2 Beeldjes van danseresjes
Startprijs 25 EUR
Twee porseleinen figuren 6283
Twee porseleinen figuren
Startprijs 25 EUR
Vier Imari borden 6332
Vier Imari borden
Startprijs 25 EUR
Drie porseleinen groepen met koets 6373
Drie porseleinen groepen met koets
Startprijs 25 EUR