Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Gemberpotten, zilv. dop
Startprijs 60 EUR

Twee kleine antieke Chinees porseleinen bolvaasjes met zilveren (835/000) monturen 19e eeuw met floraal decor 6xø6cm. Cond.: G

Witte schotel
Startprijs 500 EUR

18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Bord, gesigneerd, in goede staat met bloemenvorm.4x22,5cm. Cond:G

Yixing trekpotje, vogeltje
Resultaat: 600 EUR

Kleine antieke Chinese Yixing theepot (ongesigneerd) met bloesemtak en vogeldecor (chip binnerand deksel en chip tuit) 7x12xø8cm. Cond.: R

Meissen beeldje, koolmees
Resultaat: 130 EUR

Oude Meissen porseleinen figuur ca. 1930 - 1950, voorstellend een mees 8x10x4cm. Cond.: G

Hutschenreuther
Resultaat: 150 EUR

Grote oude porseleinen Lorenz Hutschenreuther roofvogel, gesigneerd K. Tutter in zeer goede staat 43,5x22x19cm. Cond.: G

Witte Meissen vaas
Startprijs 50 EUR

Meissen Weiss porseleinen Duitse knobbelvaas 2e helft 20e eeuw, geinspireerd naar Chinees voorbeeld 20xø12cm. Cond.: G

Rosenthal vaas
Startprijs 60 EUR

Oude Duitse Rosenthal vaas, Kunstabteilung Selb, blauw met wit opengewerkt floraal decor met bessen ca. 1970, 29xø20cm. Cond.: G

2x Bisquit pors. figuur
Startprijs 50 EUR

Twee Duitse bisquit porseleinen Jugendstil figuren ca. 1900, voorstellend een jongen en meisje op stoel (meisje chip schoen en jongen mist vingers), genummerd en in redelijke staat 19cm.

3 Delen porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie delen 19e eeuws Duits porselein: 1x 19e eeuwse Alt-Haldensleben, handbeschilderd sierbord (haarscheur) met 6 landschapsdecors (Neuwied, Altwied, etc.), 1x 19e eeuws Alt-Haldensleben opengewerkte ...

6 Wallendorf kop & schotels
Resultaat: 70 EUR

6 antieke Duitse keramieken Wallendorf kop en schotels gemerkt W 1764 Thüringen met floraal decor in goede staat. 6-15 cm.Cond:G

2 Furstenberg vazen
Resultaat: 30 EUR

2 Duitse porseleinen Fürstenberg vazen in biedermeijer stijl 20e eeuw floraal en goud decor.24x13 cm Cond:G

2 Vazen
Resultaat: 35 EUR

Twee Royal Bonn keramieken vazen ca. 1900 met handgeschilderde landschappen-decors. 1x Scherf aan bovenrand ingelijmd H.: 34cm. Cond.: R-G

Servies
Startprijs 80 EUR

Duits Arzberg porseleinen servies, wit met goud bestaande uit:4 vleesschaaltjes, 10 diepe borden, 10 ontbijtborden, 10 grote borden, 1 botervloot, 1 koffiepot, 1 theepot, 2 dekselschalen, 2 vleesschot...

Meissen bonbonset
Resultaat: 130 EUR

meissen porseleinen bonbonschaal met vier verdeelschoteltjes, +\- 1930 stadt Meissen. 10x13 cm en 2,5x8 cm in goede staat. Cond: G

3x Duits keramiek
Resultaat: 20 EUR

Drie delen oud/antiek Duits aardewerk: 1x grote 19e eeuwse voorraadkruik, 1x grote schaal 20e eeuw, gemerkt "R" en 1x theelicht 20e eeuw 15-46cm. Cond.: G

Bierpul, 18e-19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Duitse keramieken 18e-19e bierpul met tinnen deksel en bodemomranding. Voorstelling van kerk. Haarlijnen op bodem en barst in keramiek aan voorkant 24cm. Cond.: R

3 Delen Duits keramiek
Startprijs 30 EUR

Drie delen oud Duits keramiek: 1x moeder met kind, gesigneerd C. Jungblüt ca. 1930, 1x klei-figuur van een dame, geglazuurd en beschilderd en 1x klei-figuur van een dame met hoed (kaarskandelaar), geg...

2 Borden + dekseldoos
Startprijs 30 EUR

Kavel met twee Herend porseleinen borden en 1 Duitse KPM porseleinen dekseldoos met gezicht 2e helft 20e eeuw 7-25cm. Cond.: G

Bisquit pors. figuur
Startprijs 35 EUR

Duits bisquit porseleinen figuur, voorstellend een edele heer aan barok-ballustrade ca. 1900, genummerd (mogelijk chip aan hoed) 18x16x8cm. Cond.: R-G

3 Delen Duits aardewerk
Startprijs 50 EUR

Drie delen olud/antiek aardewerk: 1x grote KPM porseleinen dekselterrine, wit ca. 1900, 1x hoge vaas Hutschenreuther Selb (porselein), 1x keramieken siervaas, geglazuurd met floraal decor (West German...

5 Oude bierpullen
Startprijs 50 EUR

5 oude antieke bierpullen en klepkan ca 1900-1930, 1 bierpul oud delft, een glazen bierpul, terracotta ca 1900 met bloemdecor, een schenkdekselkan bruin-groen glazuur en een porseleinen kan met voorst...

Dekselpot + vaas
Resultaat: 40 EUR

2 delen oud Duits porselein 20e eeuw.1 KPM vaas, een dekselpot +\- 1930 floraal en goud decor gemerkt S.1121. 26-32 cm. Cond:G

2x Schenkkannetje
Startprijs 130 EUR

Twee Duits porseleinen melkkannen: 1x Meissen ca. 1930 met floraal- en gouddecor (handbeschilderd) en 1x KPM ca. 1930 met roze ronzendecor (tuit gerestaureerd en roos deksel gelijmd) 11,5-13cm. Cond.:...

Meissen schaal + bord
Startprijs 40 EUR

Twee delen Meissen porselein ca. 1900 (Knauf): 1x grote vleesschaal met blauwe geschulpte rand en 1x bord met blauwe geschulpte rand 23-48cm. Cond.: G