Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Chinese kom
Resultaat: 150 EUR

17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Wan Li kom.binnenkant gedecoreerd met coulissen en vogels (minimale randglazuur schade, en haarlijn in bodem) 5x14,5 cm Cond: R

Kavel bodemvondsten etc.
Resultaat: 160 EUR

Kavel met 16 delen oude en antieke bodemvondsten o.a.: natuursteen, terracotta etc. Cond.: R-G

Yixing trekpotje, ring
Startprijs 500 EUR

Zeldzaam 18e eeuwse Chinese Yixing theepot (Youlan Mizki), gesigneerd met emaille beschildering en losse ringen op het dekselhengsel. In goede originele staat 11x17xø9,5cm.

Yixing trekpotje, ratjes
Startprijs 475 EUR

Antiek Chinees Yixing theepotje, fijn gedecoreerd met druivenrankendecor en 2 kleine ratten (gesigneerd) 11x18x9cm. Cond.: G

2 Schenkkommetjes
Resultaat: 200 EUR

2 prachtige 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sauskommen met florale decors(bakfoutje, bevestiging grip) 14x15,5x9cm Cond:G

Bord, 18e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws bord met decor van flora, goud en vogels in goede staat ø21,2cm.

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR

Twee Chinees porseleinen Kang Xi borden 17e-18e eeuw met decor van pagode in landschap (1x bord met lichte randglazuur-schade) ø21,5cm. Cond.: G

Chinees pors. beeld
Startprijs 180 EUR

Antiek Chinees porseleinen geisha met fijn gedecoreerd kleed en goudkleurig hoofddeksel 19e eeuw, krimpnaad bij arm bijgewerkt 26cm. Cond.: R-G

2 Chinese kop & schotels
Resultaat: 80 EUR

Twee 17e en 18e eeuwse Kang Xy kop en schotels, met vogel en bloembak decor. 4,3x10 Cond:G

Rode glazuurvaas
Startprijs 1.500 EUR

oude antieke gesigneerde rode keramieken vaas met blauw onderglazuur. 29,8x18x17 cm.Cond:G

3 Jade plaquettes
Startprijs 65 EUR

Drie oude/antieke Chinese jade plaquettes met diverse decors van o.a: paarden, Chinese tekst en symbolen 7-7,5cm. Cond.: G

3 Chinese borden
Startprijs 70 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met blauw decor van boom met bloesem, lichte randschades en 2 haarlijnen ø23,5cm. Cond.: R

Fam Rose kom
Startprijs 300 EUR

19e eeuwse Chinese porseleinen Familie Roze kom, gesigneerd, met fijne beschilderingen van draken en florale decors.Cond:G 7,5x16,2cm.

2 Kop & schotels
Startprijs 60 EUR

Twee zeldzame 18e en 19e eeuwse gesigneerde chinees porseleinen kop en schotel met figuren in boot decor(symbolistisch) aantal chips, en haarlijn, 8,5x12,5. Cond:R

3 Kop & schotels
Resultaat: 60 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees poseleinen kop en schotels, 1 capucijner kop en schotel , twee kop en schotel met vaasdecor en vlinders.5x13 en 5x11 cm Cond:R\G

2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, gesigneerd verso. Decor van opvliegende eenden (1x lichte randschade, 1x haarlijn en randschade) ø21,2cm. en ø21,5cm. Cond.: R

Kantonese schaal
Startprijs 500 EUR

Chinees porseleinen 19e eeuwse Kantonese schaal met decor van draken, coulissen en figuren. Schaal heeft bronzen armaturen en is in goede staat 15x40x25cm.

Yixing trekpotje
Startprijs 500 EUR

Gesigneerde oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboedecor in goede staat 7,5x14xø9cm. Cond.: G

Familie Verte pot
Startprijs 900 EUR

Grote antieke Familie Verte voorraadpot met krijgers en cracele-glazuur 19e eeuw in zeer goede staat staand op console 29xø26cm.

Groot Chinees bord
Resultaat: 75 EUR

Groot 17e-18 eeuws Chinees of Japans bord (gemerkt) met bloemendecor en geschulpte omranding. Haarscheur en lichte randschades ø29cm.

Chinese dekselvaas
Startprijs 225 EUR

Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G

Chinese dekselvaas
Startprijs 225 EUR

Grote 18e-19e eeuwse gesigneerde Chinees porseleinen dekselvaas met tekens en floraal decor (1 oude haarlijn) 45xø25cm. Cond.: G

2 Blauwe vazen
Startprijs 50 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met blauw figurendecor 2e helft 20e eeuw, gemerkt 24cm. Cond.: G

2 Fam Verte bloempotten
Startprijs 2.000 EUR

twee zeldzame grote chinees porseleinen Familie Verte bloempotten met draken en vogel decors,19e eeuw in goede staat. 23x34 cm.Cond:G