Drie oude/antieke Chinees porseleinen borden. Familie Verte, Familie Rose. Eén Familie Verte bord chips. Afmeting: ø 17 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen oud Chinees Yixing. Bestaande uit: Chinese rituele wijnbeker met bodemmerk + theepot met bodemmerk. Afmeting: 15 - 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met landschappen decor. Eén maal groot, octagonaal, goed. Twee maal kleiner, beide haarlijn. Afmeting: ø 23 - 24,5 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen dekselpot met groene draken decors in wolken, goudrand en 6 tekens bodemmerk. Afmeting: 14,5 x ø 17 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen penselenpot met rondom landschap met figuren decor. Afmeting: 16 x ø 19 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen kastkommen met floraal decor. Eén goed, twee beschadigd. Afmeting: 7 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.
Grote oude Chinese tijgeroog natuurstenen offer deksel tempelschaal. Enkele beschadigingen. Afmeting: 64 x 36 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinees porseleinen blauw/witte kom met tekst op de bodem en floraal decor. Afmeting: 14 x ø 25 cm. In goede staat.
Vijf oude Tibetaanse (hoornen?) kralen. 20e Eeuw. Afmeting: 3,5 - 8 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen Sang de Boeuf knobbelvaas met zes tekens bodemmerk. Afmeting: ca. 15 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen plaquette met vogels in takken decor. Gemerkt. Afmeting: H 37 x B 25 cm. In goede staat.
Vier oude Chinees porseleinen chicken bowls met emaille decor. 20e Eeuw. Afmeting: 4,6 x ø 15 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met floraal decor en bodemmerk. Eén bord minimale chips. Eén bord haarscheuren + chips. Afmeting: ø 24,5 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in de bergen decor. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Oud Chinees porseleinen Familie Rose bord met figuren/floraal decor. Afmeting: ø 22,8 cm. In goede staat.
Drie maal Chinees porselein. Twee maal antieke gemberpotten. Eén maal Queng Lung bord, chip. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas met figuren in tuin decor. Met zes tekens bodemmerk. Afmeting: 21x ø 19,5 cm. In goede staat.
Oud/antiek Chinees porseleinen celadon wierookpotje. Afmeting: 6 x 9 cm ø. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met paddenstoelen en rood verlopen glazuur. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Oude porseleinen ghendi schenkkan met floraal decor en messing montuur. Afmeting: 15 cm. In goede staat.
Porseleinen tegel door P. Fracken. 1985. Winters stadsgezicht met figuren. Handbeschilderd. Afmeting: H 20 x B 30 cm. In goede staat.
17x Mangaan-kleurige 19e eeuwse wandtegels met bijbelse voorstellingen. Afmeting: H 13 x B 13 cm. In goede staat.
Antieke Delftse plaquette met 18e eeuwse voorstelling. Havengezicht met figuren. Circa 1880. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Delfts 6-pas tegeltableau met molenlandschap en figuren. Drie tegels scheuren. Circa 1920. Afmeting: H 24 x B 37 cm. In redelijke staat.
7x Antieke Hollandse wandtegels. Divers. 1x 17e Eeuwse tulptegel. 6x 19e Eeuwse mangaan tegels, divers. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke Hollandse wandtegels in lijst. Met vaandeldragers decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Grote porseleinen wandplaquette in Rococo-stijl. Met figuren en rozen opgewerkt. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 38 x 28 x 6 cm. In goede staat.
Duitse Rosenthal porseleinen plaquette. Der Mann mit der Goldhelm, Rembrandts bruder. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 cm. In goede staat.
Drie 70-er jaren design plateel wandtegels. Eén gemerkt Schäffenacker. Eén gemerkt Soholm Denmark. Afmeting: 20 - 34 cm. In goede staat.
18x Antieke Hollandse tegels. Divers. Onder andere met bijbelse voorstellingen, kustplaats voorstellingen et cetera. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
32-Delig Duits porseleinen servies met klokken-afbeelding. Mitterteich Porzellan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
Duits Villeroy en Boch servies. Decor Bone China. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker set, 6x kop en schotels, 6x ontbijtborden. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 9 - 27 cm. In goede staat.
Vier maal antiek keramiek/porselein. Eén maal Royal Dux pronkvaas, ramskoppen. Eén maal Ivora Gouda vaas, chips. Twee maal Jugendstil vaasjes, floraal decor. Afmeting: 16 - 25 cm. In redelijk/goede st...
Antiek serviesgoed. Circa 1900. Onder andere: Limoges, Frank Haviland. Acht maal goud decor en twee maal ongemerkt. Chip mogelijk. Afmeting: 8 - 14 cm. In redelijk/goede staat.
Twee Weense decor porseleinen vazen met figuren en goud decors. Gemerkt Victoria Tsjechoslowakije. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x ø 15 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse vergulde handbeschilderde porseleinen Empire vazen met landschappen/figuren decor. Afmeting: H 33 x ø 12,5 cm. Slijtage aan goud. Verder goed.
Oude Chinees porseleinen vaas met melk en bloed. Floraal decor + bodemmerk. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.
Acht maal Engelse Royal Albert porseleinen kop en schotels. Bestaande uit: 6x Royal Albert + 2x Sutherland. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Antieke porseleinen lampenvoet met floraal/goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Om en om decor. Model nr.: 40. Afmeting: H 20 x ø 9 cm. In goede staat.
Antieke Colenbrander Ram vaas. Arnhem-Holland. Decor Hol. Model nr.: 39. Afmeting: 12,7 x ø 9 cm. In goede staat.
Twee maal antiek Hollands plateel. Eén maal Jugendstil hengselvaas, Gouda Regina Ispahan, circa 1915. Eén maal Corel Schoonhoven oorvaas, circa 1915. Afmeting: 15 - 36 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Majolica vaas met afbeelding Mozart. Circa 1900. Gemerkt Nederland Bild 607 Mozart. Afmeting: 29 x ø 17 cm. In goede staat.
Groot Hollands platelen Jezus figuur. Ontwerp Hans Mengelberg 1938, Zuid Holland. Vinger gelijmd en één chip. Afmeting: H 46 cm. In redelijke staat.
Vier maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Twee vaasjes, circa 1915, onduidelijk, één chip voet. Eén maal Goedewaagen, decor wapen Ruurlo (distel), goed. Eén bonbonschaal, Plato Gouda. Afmeting...
Drie maal antiek Hollands plateel. Bestaande uit: Polychrome jardiniere Jugendstil Regina Gouda, één minimale glazuur chip. Bonbonschaal, Regina Gouda, floraal. Groot bord Holland Gouda, Art Deco, flo...
Twee antieke Gouda platelen herdenkingsborden. Circa 1915. Beide oude haarlijnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
Drie delen Lou Schwirtz. 1928 - . Drie wit geglazuurde sculpturen met geometrische Bart van der Leck-achtige vormen uitgespaard, 60-er jaren. Afmeting: 6 - 10 cm. In goede staat.