40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

Antieke Plazuid bloemmpot 6192
Antieke Plazuid bloemmpot

50 EUR

Antieke dekselvaas 'De Distel' 6193
Antieke dekselvaas 'De Distel'
Startprijs 250 EUR
2x Antieke Arnhem schenkkannen 6194
2x Antieke Arnhem schenkkannen
Startprijs 125 EUR
2x Platelen IJsselstroom vazen 6195
2x Platelen IJsselstroom vazen
Startprijs 500 EUR
2x Gouda plateel 'Juliette' 6196
2x Gouda plateel 'Juliette'
Startprijs 125 EUR
Antiek Gouda dienblad 'Heléne' 6197
Antiek Gouda dienblad 'Heléne'
Startprijs 150 EUR
Hollandse Velsen Art Deco vaas 6198
Hollandse Velsen Art Deco vaas
Startprijs 100 EUR
6-Delig tegeltableau 6199
6-Delig tegeltableau
Startprijs 500 EUR
2x Antieke Rosenburg vaasjes 6200
2x Antieke Rosenburg vaasjes
Startprijs 500 EUR
Aparte oude Chinese vaas 6201
Aparte oude Chinese vaas

300 EUR

3x Oude Chinese kopjes 6202
3x Oude Chinese kopjes
Startprijs 180 EUR
2x Oude Chinese kopjes 6203
2x Oude Chinese kopjes
Startprijs 150 EUR
Oude Chinese kom 6204
Oude Chinese kom

700 EUR

Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel 6205
Zeer grote Chinese Familie Roze sierschotel

1.100 EUR

Zeldzame Chinese schotel 6206
Zeldzame Chinese schotel

500 EUR

Oude abrikoosvormige Chinese waterpot 6207
Oude abrikoosvormige Chinese waterpot
Startprijs 250 EUR
Antieke Japanse rijstkom 6208
Antieke Japanse rijstkom
Startprijs 300 EUR
2x Chinese vazen, 19e eeuw 6209
2x Chinese vazen, 19e eeuw

450 EUR

9x 18e Eeuwse Chinese borden 6210
9x 18e Eeuwse Chinese borden

380 EUR

Chinese Blanc de Chine figuur 6211
Chinese Blanc de Chine figuur

70 EUR

Oude bruine Chinese celadon vaas 6212
Oude bruine Chinese celadon vaas

8.000 EUR

Oude Chinese celadon wierookbrander vaas 6213
Oude Chinese celadon wierookbrander vaas

800 EUR

Chinese theebus, 18e eeuw 6214
Chinese theebus, 18e eeuw
Startprijs 120 EUR
3x Antieke tegels 6215
3x Antieke tegels

60 EUR

Chinese Familie Rose neksteun 6216
Chinese Familie Rose neksteun
Startprijs 250 EUR
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw 6217
Chinees Imari trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Oude Chinese Ghendi 6218
Oude Chinese Ghendi

425 EUR

Grote oude Chinese knobbelvaas 6219
Grote oude Chinese knobbelvaas
Startprijs 500 EUR
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw 6220
Kapitale Japanse schotel, 19e eeuw
Startprijs 550 EUR
Kang Xi kannetje, 17e - 18e eeuw 6221
Kang Xi kannetje, 17e - 18e eeuw

300 EUR

Oude Chinese penselenvaas 6222
Oude Chinese penselenvaas
Startprijs 100 EUR
Antieke Chinese dekselkom 6223
Antieke Chinese dekselkom
Startprijs 200 EUR
Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw 6224
Chinese Imari sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR
2x Porseleinen vazen, 19e eeuw 6225
2x Porseleinen vazen, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom 6226
Prachtige antieke Japanse Satsuma kom

300 EUR

Paar Japanse bekers, 1900 6227
Paar Japanse bekers, 1900
Startprijs 175 EUR
Antieke Japanse Satsuma Koro 6228
Antieke Japanse Satsuma Koro

150 EUR

Antieke Japanse Kakiemon kom 6229
Antieke Japanse Kakiemon kom

325 EUR

18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan 6230
18e Eeuwse Oost Indische Compagnie roomkan

150 EUR

Antieke Chinese knobbelvaas 6231
Antieke Chinese knobbelvaas

50 EUR

Oude/antieke Familie Rose kom 6232
Oude/antieke Familie Rose kom

200 EUR

Swatow kom, 17e eeuw 6233
Swatow kom, 17e eeuw
Startprijs 50 EUR
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw 6234
2x Chinese gemberpotten, 18e - 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen 6235
2x Oude/antieke Sang de Boeuf vazen
Startprijs 200 EUR
Wanli schotel, 16e - 17e eeuw 6236
Wanli schotel, 16e - 17e eeuw

120 EUR

2x Antieke Franse Fayence kandelaren 6237
2x Antieke Franse Fayence kandelaren
Startprijs 50 EUR
5x Antiek plateel 6238
5x Antiek plateel

50 EUR

2x Antieke Chinese vazen 6239
2x Antieke Chinese vazen

450 EUR

4x Antiek plateel 6240
4x Antiek plateel

50 EUR

5x Antieke bordjes Löwestoft 6241
5x Antieke bordjes Löwestoft
Startprijs 150 EUR
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw 6242
Kang Xi trekpot, 17e - 18e eeuw

90 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein 6243
Lot oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR
Oude Chinese dekselpot 6244
Oude Chinese dekselpot

50 EUR

Oude Chinese kom 6245
Oude Chinese kom
Startprijs 500 EUR
Oude Chinese Yixing penselenpot 6246
Oude Chinese Yixing penselenpot
Startprijs 400 EUR
Chinese Gendi schenkkan 6247
Chinese Gendi schenkkan

300 EUR

Oude Chinese Familie Rose bloempot 6248
Oude Chinese Familie Rose bloempot

500 EUR

Lot oud/antiek Chinees porselein (14x) 6249
Lot oud/antiek Chinees porselein (14x)

100 EUR

6x Antieke Chinese rijstkommen 6250
6x Antieke Chinese rijstkommen

1.600 EUR

Oude Chinese gemberpot met deksel 6251
Oude Chinese gemberpot met deksel
Startprijs 100 EUR
Chinese capucijner kom, 19e eeuw 6252
Chinese capucijner kom, 19e eeuw
Startprijs 120 EUR
Grote Chinese vaas 6253
Grote Chinese vaas
Startprijs 200 EUR
Oud Chinees Kang Xi bord 6254
Oud Chinees Kang Xi bord

275 EUR

Oude Chinese platte drakenschaal 6255
Oude Chinese platte drakenschaal

13.000 EUR

Oude Chinese Familie Verte schaal 6256
Oude Chinese Familie Verte schaal

465 EUR

2x Oude Chinese bolvazen 6257
2x Oude Chinese bolvazen

100 EUR

Oude Chinese schaal met karper decor 6258
Oude Chinese schaal met karper decor

220 EUR

3x Chinese borden, 18e eeuw 6259
3x Chinese borden, 18e eeuw

140 EUR

Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw 6260
Chinese Queng Lung schotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
3x Chinese schotels, 18e eeuw 6261
3x Chinese schotels, 18e eeuw

100 EUR

Familie Rose bord, 18e eeuw 6262
Familie Rose bord, 18e eeuw

40 EUR

3x Chinees porselein, 20e eeuw 6263
3x Chinees porselein, 20e eeuw

60 EUR

3x Antiek Chinees porselein 6264
3x Antiek Chinees porselein
Startprijs 100 EUR
Oude Chinese Familie Rose bloempot 6265

100 EUR

Oud/antiek Makkums vogelkooitje 6266
Oud/antiek Makkums vogelkooitje

160 EUR

Oude Chinees porseleinen Quang Yin 6267
Oude Chinees porseleinen Quang Yin
Startprijs 170 EUR
2x Makkums plateel 6268
2x Makkums plateel

60 EUR

3x Gouda plateelvazen 6269
3x Gouda plateelvazen

25 EUR

2x Antieke borden 6270
2x Antieke borden

40 EUR

2x Delftse borden, 18e eeuw 6271
2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
2x Delftse borden, 18e eeuw 6272
2x Delftse borden, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR
Oud Herend serviesgoed 6273
Oud Herend serviesgoed

150 EUR

Lot Fürstenberg serviesgoed 6274
Lot Fürstenberg serviesgoed

40 EUR

2x Antieke borden 6275
2x Antieke borden

30 EUR

Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw 6276
Delftse Fayence sierschotel, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Delfts blauw kaststel 6277
Delfts blauw kaststel

150 EUR

Delfts blauw kaststel 6278
Delfts blauw kaststel

135 EUR

5-Delig kaststel, 19e eeuw 6279
5-Delig kaststel, 19e eeuw

275 EUR

Delfts olie-azijnstel, 1900 6280
Delfts olie-azijnstel, 1900
Startprijs 200 EUR
8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6281
8x Delftse Fayence borden, 18e eeuw
Startprijs 550 EUR
Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw 6282
Grote Delfts blauwe Fayence schotel, 18e eeuw
Startprijs 125 EUR
Fayence koe, 18e - 19e eeuw 6283
Fayence koe, 18e - 19e eeuw

100 EUR

Delfts Fayence kaststel, 19e eeuw 6284
Delfts Fayence kaststel, 19e eeuw

160 EUR

Fayence beer, 18e - 19e eeuw 6285
Fayence beer, 18e - 19e eeuw

70 EUR

3x Antieke tabakspotten, 1930 6286
3x Antieke tabakspotten, 1930

75 EUR

Antieke Delftse Fayence schotel, 1930 6287
Antieke Delftse Fayence schotel, 1930

30 EUR