31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

Porseleinen beeld, 19e eeuw 6374
Porseleinen beeld, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR
4 Porseleinen figuren 6443
4 Porseleinen figuren
Startprijs 125 EUR
2 Porseleinen Empire vaasjes 6445
2 Porseleinen Empire vaasjes
Startprijs 125 EUR
Chinese pot met houten deksel en tekst 6200
Chinese pot met houten deksel en tekst
Startprijs 130 EUR
2 Porseleinen mandjes 6074
2 Porseleinen mandjes
Startprijs 140 EUR
2 Chinese borden met vogeldecor 6222
2 Chinese borden met vogeldecor
Startprijs 140 EUR
Yixing theepotje 6235
Yixing theepotje
Startprijs 140 EUR
2 Weense vaasjes 6056
2 Weense vaasjes
Startprijs 150 EUR
Porseleinen Geischa 6089
Porseleinen Geischa
Startprijs 150 EUR
Tegeltableau 6116
Tegeltableau
Startprijs 150 EUR
Trekpotje Kang XI ca. 1700, China 6149
Trekpotje Kang XI ca. 1700, China
Startprijs 150 EUR
3 Porseleinen beelden 6174
3 Porseleinen beelden
Startprijs 150 EUR
18e eeuwse trekpot 6219
18e eeuwse trekpot
Startprijs 150 EUR
Chinees spekstenen beeld 6250
Chinees spekstenen beeld
Startprijs 150 EUR
8 Kraaghals vaasjes China 6307
8 Kraaghals vaasjes China
Startprijs 150 EUR
3 Chinese borden 6308
3 Chinese borden
Startprijs 150 EUR
Drie Chinese Schaal Verte 6338
Drie Chinese Schaal Verte
Startprijs 150 EUR
Yixing trekpotje, kersenbloesem 6381
Yixing trekpotje, kersenbloesem
Startprijs 150 EUR
2 schaaltjes japan 6425
2 schaaltjes japan
Startprijs 150 EUR
9 Diverse vaasjes/flesjes 6490
9 Diverse vaasjes/flesjes
Startprijs 150 EUR
9 Duitse borden, ca. 1910 6073
9 Duitse borden, ca. 1910
Startprijs 160 EUR
Porseleinen vaas 6078
Porseleinen vaas
Startprijs 160 EUR
Japanse gelobde vaas 6109
Japanse gelobde vaas
Startprijs 160 EUR
3 Kang Xi borden 17e-18e eeuws 6040
3 Kang Xi borden 17e-18e eeuws
Startprijs 180 EUR
3 Chinese bordjes 18e eeuw 6140
3 Chinese bordjes 18e eeuw
Startprijs 180 EUR
Grote Chinees porseleinen vaas 6292
Grote Chinees porseleinen vaas
Startprijs 180 EUR
Grote Chin. pors. vaas 6299
Grote Chin. pors. vaas
Startprijs 180 EUR
Chinese bloempot met onderschotel 6306
Chinese bloempot met onderschotel
Startprijs 180 EUR
Antieke Chinese penselenpot 6345
Antieke Chinese penselenpot
Startprijs 180 EUR
2 Porseleinen plaquettes 6058
2 Porseleinen plaquettes
Startprijs 200 EUR
4 Imari borden 6113
4 Imari borden
Startprijs 200 EUR
2 Chinese borden 18e eeuw 6245
2 Chinese borden 18e eeuw
Startprijs 200 EUR
Keizerlijke Chin. dekselvaas, gemerkt 6284
Keizerlijke Chin. dekselvaas, gemerkt
Startprijs 200 EUR
Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880 6290
Groot imaribord met vakverdeling ca. 1880
Startprijs 200 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6333
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6339
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 200 EUR
Chinese celadon-schotel 6460
Chinese celadon-schotel
Startprijs 200 EUR
Antieke Chinese Guan Yin 6461
Antieke Chinese Guan Yin
Startprijs 200 EUR
3 Bloempotten met onderschotel 6488
3 Bloempotten met onderschotel
Startprijs 200 EUR
Porseleinen staande lamp 6060
Porseleinen staande lamp
Startprijs 225 EUR
Porseleinen fazant, Arthur Storch 6061
Porseleinen fazant, Arthur Storch
Startprijs 240 EUR
Tafelstuk met bronzen putti's 6186
Tafelstuk met bronzen putti's
Startprijs 240 EUR
Delfs tegeltableau 6012
Delfs tegeltableau
Startprijs 250 EUR
Weens terracotta beeld 6016
Weens terracotta beeld
Startprijs 250 EUR
Bloempot op zuil 6076
Bloempot op zuil
Startprijs 250 EUR
4 Imari borden18e eeuws 6139
4 Imari borden18e eeuws
Startprijs 250 EUR
Chinees Jade servies 6187
Chinees Jade servies
Startprijs 250 EUR
Grote Chinees porseleinen wijsheer 6287
Grote Chinees porseleinen wijsheer
Startprijs 250 EUR
Chinees pors. plaquette 6314
Chinees pors. plaquette
Startprijs 250 EUR
Fam Verte penselenpotje 6492
Fam Verte penselenpotje
Startprijs 250 EUR
Quang Leng schotel 6440
Quang Leng schotel
Startprijs 275 EUR
Porseleinen lamp, handbeschilderd 6442
Porseleinen lamp, handbeschilderd
Startprijs 275 EUR
Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw 6047
Grote Chinese vleesschotel, 18e eeuw
Startprijs 280 EUR
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw 6036
6 Rijstkommen, Amsterdams bont, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6160
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6161
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
Vierkante vaas met olifanten ca. 1900 6298
Vierkante vaas met olifanten ca. 1900
Startprijs 300 EUR
Antieke Yixing theepot, China 6332
Antieke Yixing theepot, China
Startprijs 300 EUR
2x ingelijst bord rosenthal 6430
2x ingelijst bord rosenthal
Startprijs 300 EUR
3 Spreukborden, 18e eeuw 6444
3 Spreukborden, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Groot beeld Beatrice Copeland 6097
Groot beeld Beatrice Copeland
Startprijs 320 EUR
Imari trekpotje 6145
Imari trekpotje
Startprijs 325 EUR
2 Porseleinen flacons 6024
2 Porseleinen flacons
Startprijs 350 EUR
2 Chinese vazen, 18e eeuw 6143
2 Chinese vazen, 18e eeuw
Startprijs 350 EUR
2 Blauwe vazen met draken 6191
2 Blauwe vazen met draken
Startprijs 350 EUR
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels 6291
Grote Chinese vaas, decor bloemen/vogels
Startprijs 350 EUR
Porseleinen plaquette 6441
Porseleinen plaquette
Startprijs 350 EUR
Zeer grote keramieken cowboylaars 6019
Zeer grote keramieken cowboylaars
Startprijs 400 EUR
Delfts bord, 18e eeuw 6022
Delfts bord, 18e eeuw
Startprijs 400 EUR
8 Chinese borden 6082
8 Chinese borden
Startprijs 400 EUR
Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels 6083
Twee 18e eeuwse Chinese vleesschotels
Startprijs 400 EUR
Mei Ping vaas 20e eeuw, bruin glazuur 6344
Mei Ping vaas 20e eeuw, bruin glazuur
Startprijs 400 EUR
Fam Rose vaasje 19e eeuw 6368
Fam Rose vaasje 19e eeuw
Startprijs 400 EUR
Antieke Chinese schotel, gemerkt 6494
Antieke Chinese schotel, gemerkt
Startprijs 400 EUR
3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer 6080
3 Jugendstil schotels, H.B. Deventer
Startprijs 450 EUR
Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt 6367
Chinese kom met haan, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 500 EUR
2 Fam Verte tegels met karpers 6493
2 Fam Verte tegels met karpers
Startprijs 500 EUR
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd 6050
Peking-glazen snuffbottle, gesigneerd
Startprijs 550 EUR
Frans servies 6055
Frans servies
Startprijs 550 EUR
Theeglazuur vaas, Cheng Lung gemerkt 6147
Theeglazuur vaas, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 600 EUR
12 Fam. Rose borden 19e eeuw 6043
12 Fam. Rose borden 19e eeuw
Startprijs 750 EUR
6-Delig Meissen koffieservies 6051
6-Delig Meissen koffieservies
Startprijs 750 EUR
Chinese cup 6035
Chinese cup
Startprijs 1.000 EUR
2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw 6049
2 Chinese vazen met figuren, 1e helft 20e eeuw
Startprijs 1.000 EUR
Chinees porseleinen stok met draken 6246
Chinees porseleinen stok met draken
Startprijs 1.000 EUR
Grote Yixing theepot 6491
Grote Yixing theepot
Startprijs 1.000 EUR
2 Antieke Chineze vazen 6020
2 Antieke Chineze vazen
Startprijs 1.300 EUR
Porseleinen tulpenkom, Swatow 6013
Porseleinen tulpenkom, Swatow
Startprijs 1.500 EUR
Porseleinen pot met figuren 6293
Porseleinen pot met figuren
Startprijs 1.500 EUR
Vierkante Chinese drakenvaas, blauw/wit 6297
Vierkante Chinese drakenvaas, blauw/wit
Startprijs 1.500 EUR
Chinese vaas met vleermuizen 6142
Chinese vaas met vleermuizen
Startprijs 3.000 EUR
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt 6377
Chinese vaas theeglazuur, Cheng Lung gemerkt
Startprijs 6.000 EUR
2 Gemberpotten 6369
2 Gemberpotten

15 EUR

Divers Duits servies 6452
Divers Duits servies

15 EUR

2 Pullen met deksel 6394
2 Pullen met deksel

20 EUR

4 Klepkannen 6475
4 Klepkannen

20 EUR