Vijd oude porseleinen figuren, danseressen, Sitzendorf, Unterweissbach, minimale beschadigingen10-23cm. Cond:R/G
Oude Droste cacao set 20 eeuw, tablet, cacao kan, en drie kop en schotels in goede staat 7-36cm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees porseleinen gemberpot met Kang Xy stijl decor, ongemerkt,in goede staat 18x18ø Cond:G
Zeven diverse porseleinen stopflessen, 19e en 20e eeuw. De meesten zijn handbeschilderd en Frans. 12,5-17,5 cm hoog. Cond.: G
Cinese Kang Xy porseleinen trekpot 17-18e eeuws, octogonaal met landschapsdecor, chips tuit en onderkant deksel, handvat gelijmd 11x15x9cm Cond;R
Keramieken 18e eeuwse geribbelde schotel met chinees decor, waarschijnlijk Frankrijk, onduidelijk gemerkt 25,2ø Cond:G
Vier oude meissen porseleinen ontbijtborden Zwiebelmuster, 20e eeuw, in goede staat ø20cm
Drie 18e eeuwse Chinese gemberpotten met landschapsdecor, 1 met haarlijn in bodem 17,5x18ø Cond:G
Antiek, 33 delen, societe ceramique Maastricht servies omstreeks 1900 Mille Fleur, 9 kop en schotels 12 petit four, 1 verdeelschaal, 12 borden, minimale chip mogelijk 7-21cm Cond:G
Uitgebreid Engels wedgwood A. Barlaston of Etruria, theeservies, 2e helft 20e eeuw, bestaande uit: theepot, cakeschaal, 26 schotels, 19 kopjes, melk en suikerpot, 7 petitfour schaaltjes, 2 bonbon scha...
Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met spelende kinderen, geschulpte omranding, 4 goed, 1 gelijmd 11ø Cond:R/G
Drie 18e eeuwse Amsterdams bont porseleinen kommen met chineer decor met figuren, 1 goed, 1 randglazuurschade 6,5x15ø Cond:R/G
Grote antieke Villeroy en Boch keramieken 3 delige asperge dekselschaal 13x38x29cm
Twee grote 19e eeuwse Franse handbeschilderde porseleinvazen met floraal decor en strikken, chip, 31cm. Cond:R
Vijf diverse porseleinen theebussen, 19 en 20e eeuw, met dop voorzien van handbeschilderde voorstellingen. Bij de ronde bus mist een stukje van voet. 12-16 cm Cond.: G
Grote 19e eeuwse familie Noir dekselpot met floraal en dierendecor, figuur op deksel beschadigd 45x23ø Cond:R
Grote Herend porseleinen lamp, met vlinder en floraal decor, 57cm. Cond:G
Oude Chinese Celadon schaal met haandecor, 20e eeuw in goede staat 6x20øcm. Cond:G
Drie x oud Hollands aardewerk, 2 haringschalen, delft porseleyne fles, 28-31cm. CondR/G
Twee oude Duitse Hummel figuren, letzte Ausgabe 1990 en 1999, jongen en meisje met vogeltje bij houten hek, 10,5x12cm. Cond:G
Oud Duits Fürstenberg porseleinen servies met bloemen en gouddecor, 17-delig, theekan, koffiekan( tuit gelijmd), suikerpot, melkkan, 2 schalen 10 kop en schotels, 12 gebaksbordjes.
Negentiende eeuws Frans porseleinen azijnstel met handgeschilderd floraal decor en gouddecor, mooie kwaliteit 16-17cm. Cond:G
Vier oude Duitse porseleinen figuren, danseres, oker jurk, gemerkt H.S, danseres wit nr. 8524, putti gemerkt R, bonbonschaal met putti Dresden, 11-21cm. Cond:R/G
Twee delen Majolica aardewerk omstreeks 1910, schaal met vogels gemerkt Krausel nr 6669, ampforavaas, gemerkt met drie ringen nr606, Cond:R/G
Zeven porseleinen stopflessen, 3 lichtblauwe flessen met handbeschilderde bloemen en gouden accenten, Frans 20e eeuw, 2 witte Engelse flessen gemerkt: Devon ware stoke on trent England ca 1920, 1 Enge...
Chinees porseleinen vaas 18e-19e eeuws florale voorstelling (chip bovenrand) 23x11,5ø Cond:R
Duits porseleinen serviesgoed, kop en schotel Meissen, 19e eeuw met floraal decor, kopje Meissen met floraal decor, kop en schotel gemerkt met vis(Thüringen) 19e eeuw
Drie grote Hollandse Makkumse keramieken kastkommen met polychrome floraal decor 20e eeuw, chip bovenrand 8x18ø Cond:R/G
Zeven delen 19e eeuws Imari porselein, pijpvaas, kraagvaas,bolvaas,schenkkannetje, 2 vazen, penselen vaas 8-21cm. Cond:G
Twee oude Tsjechische Royal Dux figuren 2e helft 20e eeuw, romantisch stel letter R 140/29/19, dame met hoepelrok 3794/19/11, goede staat 20-24cm Cond:G
Negentiende eeuwse porseleinen rijstekom met deksel Tong Sy gemerkt, met figuren en krijgers te paard, haarscheur 8x11,5cm Cond:R
Twee 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen borden met floraal en gouddecor, randschade, haarscheur en chip ø23cm Cond:R
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Vijftien diverse boeren keramieken borden, met handbeschilderde diverse florale decors, in goede staat minimale chip mogelijk. ø18-ø20cm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met floraal en vogel decor in coulissen en zilveren beugel(bord gerestaureerd 21ø Cond:M/R
Chinese dekseldoos met hengsel Queng Lung, met floraal en perzik decor in goede staat 7,5x12,5ø
Vier delen Chinees porselein, familie roze kom met floraal decor(goed) bord met coulissen en floraal decor(gelijmd), bord met floraal decor en geschulpte rand(gelijmd), familie roze bord met kraanvoge...
Drie delen oud Herend porselein, 20e eeuw, grote schaal met grepen, vogels en vlinder decor(greep gerestaureerd), rond schaaltje met floraal decor, geschulpt schaaltje, floraal decor 8-30cm Cond:R/G
Groot Art Deco keramieken beeld, paard en kalf, omstreeks 1930, le manceau, minimale chip, 31x45x11cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Japanse Imari pijpvazen met floraal en vogel decor 24x11ø Cond:G
Twee grote Chinese porseleinen dekselvazen met figuren en floraaldecor, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 34x20x16cm.
Twee maal Art deco aardewerk, omstreeks 1930, bolvaas en dekselvaas 11-12cm. Cond:R/G
Tien delen Hollands plateel, 1e helft 20e eeuw, Jardiniere, oorvaas,kandelaar, onderzetters, zoutvaatje, asbak,bloempot, knispedoor en een bolvaas, beschadigingen. Cond:M-G 7-30cm.
Drie delig Hollands Makkums kaststel met polychrome decors, 20e eeuw, chip onderrand deksel 30-42cm cond verder Goed.
Negentiende eeuws Japans porseleinen sierschotel met vogel in bloesemdecor 28,7ø Cond:G
Drie oude Duitse porseleinen figuren omstreeks 130-1950, naakt met windhond, naakt met jurk, knielende naakte dame, 15-21cm. Cond:R/G
Antieke keramieken Villeroy en Boch koektrommel met vernikkelde armaturen, omstreeks 1900 in goede staat 15x24x16cm
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbelse tegels in lijst beide beschadigd, 13x13cm Cond:R