Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

28. Aprilveiling 2016

Veiling op vrijdag 8 april 2016 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Chinese kommetjes en schotels 6325
3 Chinese kommetjes en schotels
Startprijs 60 EUR
2 Japanse schenkkannetjes 6333
2 Japanse schenkkannetjes
Startprijs 60 EUR
4 Japanse schaaltjes, 5-kantig 6337
4 Japanse schaaltjes, 5-kantig
Startprijs 60 EUR
Petrus Regout servies 6362
Petrus Regout servies
Startprijs 60 EUR
Diverse Chinese kop & schotels 6365
Diverse Chinese kop & schotels
Startprijs 60 EUR
3 Chinese dekselpotten 6368
3 Chinese dekselpotten
Startprijs 60 EUR
7 Delen porselein, Stadt Meissen 6372
7 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 60 EUR
Dresden porseleinen lamp 6387
Dresden porseleinen lamp
Startprijs 60 EUR
5x Staffordshire aardewerk 6396
5x Staffordshire aardewerk
Startprijs 60 EUR
Divers Chinees porselein 6401
Divers Chinees porselein
Startprijs 60 EUR
2 Delftse borden 6407
2 Delftse borden
Startprijs 60 EUR
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw 6432
Porseleinen figuur, 18e-19e eeuw
Startprijs 60 EUR
Porseleinen hondje 6479
Porseleinen hondje
Startprijs 60 EUR
Chinees porseleinen vaasje 6212
Chinees porseleinen vaasje
Startprijs 65 EUR
Porseleinen dame met pauw 6097
Porseleinen dame met pauw
Startprijs 70 EUR
16 Tegels tableau ster blauw 6121
16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 70 EUR
Beeld, tijger 6161
Beeld, tijger
Startprijs 70 EUR
Schaal, Arnhems plateel 6204
Schaal, Arnhems plateel
Startprijs 70 EUR
2 Chinese schalen, 18e eeuw 6235
2 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 70 EUR
4 Japanse kop en schotels, 19e eeuw 6250
4 Japanse kop en schotels, 19e eeuw
Startprijs 70 EUR
Porseleinen beeld, auerhaan 6275
Porseleinen beeld, auerhaan
Startprijs 70 EUR
2 Porseleinen beeldjes 6424
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 70 EUR
2 Engelse beeldjes, 19e eeuw 6098
2 Engelse beeldjes, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Chinese vaas 6218
Chinese vaas
Startprijs 75 EUR
Kang Xi bord met bloemdecor 6219
Kang Xi bord met bloemdecor
Startprijs 75 EUR
2 Chinese dekselvaasjes 6295
2 Chinese dekselvaasjes
Startprijs 75 EUR
2 Diverse Chinese dekselvaasjes 6296
2 Diverse Chinese dekselvaasjes
Startprijs 75 EUR
Grote vaas 6349
Grote vaas
Startprijs 75 EUR
Chinese beeldengroep op spiegel 6351
Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR
Chinese beeldengroep op spiegel 6352
Chinese beeldengroep op spiegel
Startprijs 75 EUR
Aardewerken mosterdpotje, vrouw 6382
Aardewerken mosterdpotje, vrouw
Startprijs 75 EUR
Chinees trekpotje, 18e eeuw 6392
Chinees trekpotje, 18e eeuw
Startprijs 75 EUR
5-Delig Delfts kaststel 6446
5-Delig Delfts kaststel
Startprijs 75 EUR
Antieke majolica cachepot 6061
Antieke majolica cachepot
Startprijs 80 EUR
2 Rosenthal borden 6062
2 Rosenthal borden
Startprijs 80 EUR
Porseleinen klomp, Dresden 6067
Porseleinen klomp, Dresden
Startprijs 80 EUR
2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw 6093
2 Engelse figuren, edelman en edelvrouw
Startprijs 80 EUR
3 Imari borden 6110
3 Imari borden
Startprijs 80 EUR
Diverse kop en schotels 6177
Diverse kop en schotels
Startprijs 80 EUR
Duitse kruiken 6185
Duitse kruiken
Startprijs 80 EUR
Fam Verte dekselvaas 6192
Fam Verte dekselvaas
Startprijs 80 EUR
2 Imari borden, 18e eeuw 6195
2 Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 80 EUR
Porseleinen vaas, overlay 6309
Porseleinen vaas, overlay
Startprijs 80 EUR
Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir 6329
Theepotje met 4 kopjes, Fam Noir
Startprijs 80 EUR
3 Chinese vazen 6366
3 Chinese vazen
Startprijs 80 EUR
6 Delen porselein, Stadt Meissen 6373
6 Delen porselein, Stadt Meissen
Startprijs 80 EUR
4 Duitse porseleinen figuren 6431
4 Duitse porseleinen figuren
Startprijs 80 EUR
2 Kommen, Amsterdams bont 6138
2 Kommen, Amsterdams bont
Startprijs 90 EUR
Chinees Fam Rose bord 6193
Chinees Fam Rose bord
Startprijs 90 EUR
Chinese bottle met prinses op paard 6229
Chinese bottle met prinses op paard
Startprijs 90 EUR
Chinese bottle moeder en kind 6230
Chinese bottle moeder en kind
Startprijs 90 EUR
2 Wit marmeren leeuwen 6300
2 Wit marmeren leeuwen
Startprijs 90 EUR
4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw 6326
4 Chinese rijstschalen, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR
2 Delftse koetjes 6011
2 Delftse koetjes
Startprijs 100 EUR
Dresden kandelaar met figuur 6052
Dresden kandelaar met figuur
Startprijs 100 EUR
Majolica lampenvoet 6057
Majolica lampenvoet
Startprijs 100 EUR
2 KPM schalen 6063
2 KPM schalen
Startprijs 100 EUR
Eierstandaard 6069
Eierstandaard
Startprijs 100 EUR
2 Meissen schalen, Rote Roze 6078
2 Meissen schalen, Rote Roze
Startprijs 100 EUR
3 Delen Meissen Rosa Rose 6080
3 Delen Meissen Rosa Rose
Startprijs 100 EUR
16 Tegels tableau ster blauw 6120
16 Tegels tableau ster blauw
Startprijs 100 EUR
4 Chinese bordjes, 18e eeuw 6144
4 Chinese bordjes, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2 Chinese borden, 18e eeuw 6146
2 Chinese borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2 Chinese kommen 6147
2 Chinese kommen
Startprijs 100 EUR
Beeldje, Goebel 6166
Beeldje, Goebel
Startprijs 100 EUR
2 Kantonese borden, 19e eeuw 6214
2 Kantonese borden, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken) 6215
4 Chinese schoteltjes 18e eeuw, (2x chicken)
Startprijs 100 EUR
2 Chinees imari kop & schotels 6221
2 Chinees imari kop & schotels
Startprijs 100 EUR
Kantonees groot bord 6222
Kantonees groot bord
Startprijs 100 EUR
Chinese erotic bottle 6227
Chinese erotic bottle
Startprijs 100 EUR
Chinees erotic bottle 6228
Chinees erotic bottle
Startprijs 100 EUR
3 Chinese schalen, 18e eeuw 6234
3 Chinese schalen, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR
2 Aardewerken figuren Bloch/Eichenwald 6267
2 Aardewerken figuren Bloch/Eichenwald
Startprijs 100 EUR
Lladro beeld, 2 nonnen 6270
Lladro beeld, 2 nonnen
Startprijs 100 EUR
Porseleinen zoutvaatje 6273
Porseleinen zoutvaatje
Startprijs 100 EUR
Wit jade Boedha 6291
Wit jade Boedha
Startprijs 100 EUR
2 Chinese dekselpotten 6330
2 Chinese dekselpotten
Startprijs 100 EUR
2 Yixing theepotjes 6334
2 Yixing theepotjes
Startprijs 100 EUR
Grote keramiek vaas/lamp 6465
Grote keramiek vaas/lamp
Startprijs 100 EUR
3 Scheerbekkens 6468
3 Scheerbekkens
Startprijs 100 EUR
Majolica tuinhocker, Minton 6060
Majolica tuinhocker, Minton
Startprijs 110 EUR
Blauwe Chinese vaas, 19e eeuw 6383
Blauwe Chinese vaas, 19e eeuw
Startprijs 110 EUR
Japanse vaas 6411
Japanse vaas
Startprijs 110 EUR
Porseleinen figuur, geweer 6478
Porseleinen figuur, geweer
Startprijs 110 EUR
Lladro beeld, Oosterse dame 6271
Lladro beeld, Oosterse dame
Startprijs 120 EUR
Porseleinen siamees 6371
Porseleinen siamees
Startprijs 120 EUR
2 Chinese dekselpotten 6414
2 Chinese dekselpotten
Startprijs 120 EUR
2 Grote blauwe borden 6463
2 Grote blauwe borden
Startprijs 120 EUR
Porseleinen tafelstuk 6065
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 125 EUR
Porseleinen vogel 6482
Porseleinen vogel
Startprijs 130 EUR
Yixing Trekpotje gemerkt. 6190
Yixing Trekpotje gemerkt.
Startprijs 135 EUR
7 Meissen schaaltjes 6068
7 Meissen schaaltjes
Startprijs 140 EUR
Porseleinen schaal, KPM 6073
Porseleinen schaal, KPM
Startprijs 140 EUR
Imarischotel, zilveren beugel 6113
Imarischotel, zilveren beugel
Startprijs 140 EUR
Mooie kom, Amsterdams bont 6216
Mooie kom, Amsterdams bont
Startprijs 140 EUR
2 Wit porseleinen Chinese beeldjes 6261
2 Wit porseleinen Chinese beeldjes
Startprijs 140 EUR