Zes 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen achtkantige bordjes met landschapsdecor(haarscheur en minimale randschade) 18ø Cond:R/G
Grote antieke Chinees porseleinen gemberpot 18-19e eeuw met rondom familie Roze figuren decor in goede staat 23x22øcm Cond:G
Zeven kopjes en 5 schotels, Samson porseleinen met vaas en gekleurd bloemendecor, 3 schotels 1 kopje met haarlijn/chip 6x12øcm Cond:R/G
Delfts blauwe wandplaquette 19e eeuws met landschaps decor (ongemerkt) 39x30x2cm Cond;G
Twee antieke Japanse keramieken vazen omstreeks 1900 met krijgers decor(gemerkt) 35cm Cond:G
Vier antieke Chinees porseleinen miniatuurvaasjes met zilveren monturen 18e-19e eeuws 9-14cm Cond:G
Zeer groot porseleinen borstbeeld voostellende een buste van een vrouw met bloemenkrans, 20e eeuw in Jugendstil stijl, onduidelijk merkteken 52cm Cond:G
Zeldzame 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xy Kwispedoor, 8kantige brede kraag met binnenin coulissen landschap en floraal decor(scherf gelijmd) 10,3x12,3cm Cond:R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen bord met tuindecor in goede staat 4x25,5ø Cond;G
Japanse 17e eeuwse porseleinen schotel met florale coulissen decor, chip, 31ø cm Cond:R/G
Grote 19e eeuwse Chinees porseleinen vaas met licht groen glazuur en blauw decor, met vogels in boscage(chip bovenrand) 58x22,5øcm Cond:R/G
Twee 19e eeuwse goudimari porseleinen flesvormige vazen met florale decors(gesigneerd) 19,5x11ø cm Cond:G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden, met floraal en watervogel decor, met geschulpte rand, beide met oude haarlijn. 25,3øcm Cond:R/G
Drie Chinese borden 19e eeuw met landschapsdecor in goede staat ø19,7cm.
Antieke Japanse terracotta vaas met teksten 19e eeuw (bovenrand oude restauratie) 23x13cm Cond:R
Twee mooie 19e eeuwse goud Imari vazen, fijnbeschilderd met tuindecor, 23,5x12ø cm Cond:G
Zes 19e eeuwse imari porseleinen kop (6x goed) & schotels (5x goed, 1x gelijmd) 6xø11cm. Cond.: R-G
Aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Roze bord met vaas in de tuin decor 25øcm haarlijn, Cond:R
Twee grote 19e eeuwse goud Imari porseleinen vazen met vlinder en floraal decor(gemerkt) randschade 24,5x15ø cm Cond:R/G
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, geschulpte omranding, kraanvogel en tuindecor 24,7ø cm Cond:R
Vijf delen 18e eeuws Chinees porselein, floraal decor, vier rijstkommen, en een zalfpot(beschadigd) 9-8øcm Cond:R/G