Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vaasjes met floraal decor (beide chip bovenrand) 15x9ø cm Cond:R
Gesigneerde Italiaanse vergulde figuur door A.Gaici 2e eeuw(gegoten gips) 48cm Cond:R/G
Drie delen oud/antiek Kantonees keramiek (gesigneerd): 2x vaas ca. 1900 (1x vaas met chip bovenrand), 1x gemberpot ca. 1900 - 1940 (chip deksel), 16-26cm.
Vijf oude Chinees porseleinen geluksballen 20e eeuw met florale decors in goede staat 5,5ø-8øcm Cond:G
Oude Chinees porseleinen snuffbottle met familie Roze decor en jade stop. 20e eeuw 7,5cm Cond:G
Vier antieke Hollandse tegels, 18e en 19e eeuws, steenbok, bloemdecor en figuren 13x13cm Cond:R
Twee oude Hollandse Makkums keramieken polychroom beschilderde borden 20e eeuw met decor van flora en vogels, 1x minimale glazuurschade rand, ø27,3cm. Cond.: G
Twee oude terracotta theepotten, 20e eeuw 1 maal China, en 1 maal onbekend 17-18cm Cond:G
Twee delen Imari porselein 19e eeuws, 1 dekselpot(chip en haarlijn) 1 theepot (deksel gelijmd) 14-17cm
Antiek Duits Zwiebelmuster porseleinen theeservies omstreeks 1900(gemerkt, R.) bestaande uit theepot, melkkan en 13 kop en schotels, minimale chip mogelijk 7-19cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Engelse figuren, vrouwen zittend op ram, mogelijk vroeg Staffordshire, 1 goed 1 gewei beschadigd 14cm Cond:R/G