Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Delen zilver-overlay 6378
2 Delen zilver-overlay

Resultaat:

35 EUR

Gemberpot 6377
Gemberpot
Startprijs 50 EUR
Chinese tulpenvaas 6376
Chinese tulpenvaas
Startprijs 100 EUR
Porseleinen kom 6375
Porseleinen kom
Startprijs 400 EUR
Chinese voorraadpot 6374
Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR
Chinese voorraadpot 6373
Chinese voorraadpot
Startprijs 250 EUR
Blauwe vaas 6372
Blauwe vaas
Startprijs 1.200 EUR
Verkocht
Imari vaas 6371
Imari vaas

Resultaat:

30 EUR

Porseleinen vaas 6370
Porseleinen vaas
Startprijs 800 EUR
2 Keramieken vazen 6369
2 Keramieken vazen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Porseleinen vaas 6368
Porseleinen vaas

Resultaat:

40 EUR

Porseleinen pot, blauw/wit 6367
Porseleinen pot, blauw/wit
Startprijs 1.000 EUR
Samson kom, China 6366
Samson kom, China
Startprijs 150 EUR
Ming Dynasty figuur 6365
Ming Dynasty figuur
Startprijs 450 EUR
3 Chinese vazen 6364
3 Chinese vazen
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Aardewerken fles 6363
Aardewerken fles

Resultaat:

30 EUR

Fruitschaal op voet 6313
Fruitschaal op voet
Startprijs 25 EUR
Verkocht
5 Tegels, 19e eeuw 6312
5 Tegels, 19e eeuw

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
3 Porseleinen kannen 6311
3 Porseleinen kannen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Witte Meissen vaas 6310
Witte Meissen vaas

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Servies 6309
Servies

Resultaat:

35 EUR

Servies 6362
Servies
Startprijs 50 EUR
2 Chin. fruitschalen 6314
2 Chin. fruitschalen
Startprijs 40 EUR
2 Hutschenreuther vazen 6265
2 Hutschenreuther vazen
Startprijs 70 EUR