Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Porseleinen figuur 6384
Porseleinen figuur

Resultaat:

15 EUR

Fayence bierpul 6385
Fayence bierpul
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Delftse lamp 6386
Delftse lamp

Resultaat:

70 EUR

Porseleinen tafelstuk 6387
Porseleinen tafelstuk
Startprijs 140 EUR
Keulse schenkkan 6388
Keulse schenkkan
Startprijs 60 EUR
Porseleinen uil 6389
Porseleinen uil
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Chinese vaas 6390
Chinese vaas

Resultaat:

180 EUR

Rosenthal servies 6391
Rosenthal servies
Startprijs 200 EUR
Porseleinen vaas 6392
Porseleinen vaas
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Servies, Altwasser 6393
Servies, Altwasser

Resultaat:

60 EUR

Serviesgoed, 19e eeuw 6394
Serviesgoed, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Chinees serviesje 6395
Chinees serviesje

Resultaat:

110 EUR

Div. porselein 6396
Div. porselein
Startprijs 50 EUR
St. Bernard, Goebel 6397
St. Bernard, Goebel
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Terracotta amfora 6398
Terracotta amfora

Resultaat:

40 EUR

Terracotta figuur 6399
Terracotta figuur
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Chinees tempelleeuwtje 6400
Chinees tempelleeuwtje

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Trekpotje 6401
Trekpotje

Resultaat:

100 EUR

Wedgwood mokka-servies 6402
Wedgwood mokka-servies
Startprijs 25 EUR
Yixing potje, 19e eeuw 6403
Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR
Satsuma vaas met messing 6404
Satsuma vaas met messing
Startprijs 285 EUR
Verkocht
Celadon vaas 6405
Celadon vaas

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Art Deco schalenset 6406
Art Deco schalenset

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
2x Glazen Hummel 6407
2x Glazen Hummel

Resultaat:

45 EUR