Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Yixing trekpotje, ring 6026
Yixing trekpotje, ring
Startprijs 500 EUR
Delfts blauw bord, figuren 6012
Delfts blauw bord, figuren
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Grote imari vaas 6011
Grote imari vaas

Resultaat:

600 EUR

Delftsblauw plooibord 6004
Delftsblauw plooibord
Startprijs 500 EUR
Groene theeglazuur vaas 6310
Groene theeglazuur vaas
Startprijs 480 EUR
Yixing trekpotje, ratjes 6027
Yixing trekpotje, ratjes
Startprijs 475 EUR
Meissen kan 6014
Meissen kan
Startprijs 450 EUR
Boedha, Quang Yin 6341
Boedha, Quang Yin
Startprijs 400 EUR
Yixing theepot, bloemen 6322
Yixing theepot, bloemen
Startprijs 400 EUR
Gouden vaasje met draak 6309
Gouden vaasje met draak
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Chinees jade tempel 6023
Chinees jade tempel

Resultaat:

1.200 EUR

Klapmuts schaal 6022
Klapmuts schaal
Startprijs 400 EUR
2 Porseleinen kandelaren 6021
2 Porseleinen kandelaren
Startprijs 400 EUR
Kapitale imari vaas 6215
Kapitale imari vaas
Startprijs 375 EUR
Doos pijpen 6426
Doos pijpen
Startprijs 350 EUR
Meissen vaasje 6372
Meissen vaasje
Startprijs 350 EUR
Verkocht
2 Delen jade 6351
2 Delen jade

Resultaat:

350 EUR

Delfts blauw bord, stilleven 6105
Delfts blauw bord, stilleven
Startprijs 350 EUR
Yixing potje, 19e eeuw 6403
Yixing potje, 19e eeuw
Startprijs 325 EUR
KPM servies, Poland 6366
KPM servies, Poland
Startprijs 300 EUR
Chinees bord, 18e eeuw 6317
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 300 EUR
Pors. beeld, vrouw 6247
Pors. beeld, vrouw
Startprijs 300 EUR
Fam Rose kom 6036
Fam Rose kom
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Tegel 6009
Tegel

Resultaat:

550 EUR