Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse polychrome fayence albarello apothekerspotten met floraal decor + annotatie 1814. Eén vaas gaaf. Eén vaas gelijmd. Afmeting: H 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.
Antiek vijf-delig fayence kastel. Makkum. Holland. Floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antieke Paris 131 figurengroep. Romantisch paar met putti in de boom. Beschadiging aan jurk + boom. Afmeting: 33 x 26 x 18 cm. In redelijke staat.
Grote antiek polychrome jugendstil oorvaas met zweepslag/floraal decor. Circa 1900. Zuid Holland. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Antiek drie-delig Delfts fayence kaststel met chinoiserie decor. Gemerkt met 'H'. 18e Eeuw. Afmeting: H 25 - 34 cm. In goede staat.
Zes 18e eeuws Delftse fayence tegels met ridder/musketier decor. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.
Grote, 19e eeuws neo renaissance fayence pronk dekselvaas. Met ramskoppen en figuren in landschap decor rondom. Delft. Circa 1880. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Lot van 40 stuks bloempot tegels. Divers. 18e Eeuw. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x Mercuria. 1x Et Fumarin. Afmeting: 15 - 19,5 cm. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. Res. Jalap. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neapel porseleinen dekseldoos met putti en vergulding. Afmeting: 6 x 13 x 5,5 cm. In goede staat.
Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence apothekers schenkkan met pauw decor en 'Papaver. RHE'. Voet gerestaureerd. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen 4-luik met familie verte plaquettes. Berglandschap decor. Afmeting: 4x H 15 x B 6 cm. 20e Eeuw. In goede staat.
Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot 'Pompadoer'. Met bodemmerk drie klokken. Afmeting: H 29 x Ø 20 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met Chinese kang xi-stijl decors. Hectagonaal. Gemerkt A/M. Enkele randschades. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.
Vijf-delig Delfts fayence kaststel met dorpsgezicht decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Enkele restauratie. Afmeting: H 24,5 - 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence wandplaquette met chinoiserie decor. Eén randschade. Afmeting: 37 x 32 cm. In goede staat.
Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.
Antiek Delfts polychrome fayence kaststel. Gemerkt met een De Klaauw teken. 18e Eeuw. Gerestaureerd. Afmeting: H 22,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Twee antieke Franse fayence apothekerspotten. Lille? Circa 1800. 1x Cichor. 1x zonder opschrift. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
18e Eeuws, vijf-delig Delfts fayence kaststel met landschap/visser decor. Restauraties. Gemerkt de Klaauw. Afmeting: H 25 - 36 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse fayence pendule met floraal decor en fratzen. Neo renaissance, historisme. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen figurengroep uit de Knauf tijd. H. 36.40. Circa 1880. Enkele chips aan bloemen, verder goed. Afmeting: 13 x 11,5 x 7 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Delftse fayence tabakspot met figuren decor + opschrift Tabac de Teonka. Afmeting: H 42 x Ø 20 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Lot met 134 stuks Hollandse witte wandtegels, zgn. witjes. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 150 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Lot met 150 stuks antiek Maastrichtse jugendstil wandtegels met floraal decor. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.
Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Antieke majolica plantenzuil met cachépot. Polychroom met floraal decor. Circa 1880. Gemerkt: Longchamp Terre de Fer. Géén beschadigingen! Afmeting: 108 x Ø 35 cm. In zéér goede staat.
Twee piedestals met 18e eeuwse mangaan landschap/figuren decor tegels. Aantal: 57 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met paauw decor. 1x E. DE. SUCC: ROS: en 1x AX. HIRCI. Afmeting: 18,3 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. U. NUTRIUM + U. STYRAC + U. ALTH + U. ALB. RASIS. Haarlijnen. Afmeting: H 16 - 17 cm. In goede staat.