Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
Notenhouten Gründer pronk vertico met opzetstuk, schelpkroon. Vertico heeft volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 116 x 104 x 79 cm. In goede gerestaureerde staat.
Hollands orgelgebogen wortelnoten Louis Quinze kabinet met bronzen beslag. 18e Eeuw. Oudere restauraties. Circa 1750. Afmeting: 235 x 210 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten armleunstoel met band-intarsia. Afmeting: 90 x 59 x 58 cm. In goede staat.