Goud gelakte wandconsole tafel in barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 125 x 36 cm. In goede staat.
19e Eeuwse lakwerk tiltop-tafel met floraal/parelmoer decor. Circa 1840. Afmeting: 69 x 70 x 56 cm. In goede staat.
Zuid Duitse kersenhouten biedermeier commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd + handgepolitoerd. Afmeting: 99 x 124 x 63 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten sofa in Biedermeier-stijl. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Gepolitoerd. Afmeting: 195 x 92 x 70 cm. In goede staat.
Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.
Grote goudgelakte houten schildersezel in barok-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 190 cm. In goede staat.
Wijntafel in Franse stijl, met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 75 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten Hollands kabinet met messing beslag. Afmeting: 218 x 155 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Barok kabinet met bronzen beslag (vervangen). Louis Quinze. Ongerestaureerd. Afmeting: 260 x 190 x 60 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Hollandse barok porseleinkast met klauwpoten en bronzen beslag. Lichte fineerschade. Afmeting: 230 x 200 x 53 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek notenhouten zitgarnituur, bestaande uit bank + vier stoelen. Voorzien van goede bekleding. Circa 1880. Eén knop mist. Eén vlek. Afmeting: 88 x 73 x 130 cm. + 93 x 46 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten vitrine opzetkast met kruispoot. Circa 1900. Afmeting: 230 x 170 x 45 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten secretaire met benen sleutelgaten. Circa 1860. Afmeting: 166 x 100 x 45 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 70 x 50 x 31 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten potten/nachtkastje met lade en roldeur. Afmeting: 71 x 55 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Hollands Louis Seize mahoniehouten penantkast met jalouziedeuren. Circa 1800. Afmeting: 75 x 75 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten kastje met lade, zijlade, origineel beslag en queen Anne poten. Afmeting: 73 x 60 x 33 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten orgelgebogen wandtafel met queen Anne poten en origineel beslag. Afmeting: 73 x 71 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten biedermeier bank met snijwerk. Circa 1850. Afmeting: 96 x 160 x 65 cm. In goede staat.
Engelse, mahoniehouten gateleg tafel met lade en wielen. 19e Eeuw. Afmeting: 70 x 90 x 104 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten barok-stijl commode met origineel beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 74 x 60 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Engelse mahoniehouten speeltafel met getorste poten. 19e Eeuw. Circa 1870. Afmeting: 78 x 92 x 90 cm. In goede staat.
Prachtige, Hollandse Willem III vitrinekast van wortelnoten. Met snijwerk binnenwerk, schappen en spiegels. Circa 1860. Afmeting: 208 x 105 x 43 cm. In zeer goede staat.
Antieke notenhouten Willem III boekenkast met eiken schappen. Circa 1860. Had oorspronkelijk een deur. Afmeting: 191 x 46 x 99 cm. In redelijke staat.