Grote mahonie houten vitrine-boekenkast met halve zuilen en zijkanten van glas. 21e Eeuw. Afmeting: 198 x 50 x 115 cm. In goede staat.
Kleine Duitse notenhouten Jugendstil vertico met geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: 102 x 88 x 44 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors en marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 47 x ø 30 cm. In goede staat.
Neogotische Biedermeier mahoniehouten uitneembare kast met spiegeldeuren en schappen. Afmeting: 125 x 46 x 196 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met marmeren blad. Circa 1920. Afmeting: 40 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse eikenhouten stoel met familiewapen met leeuwen etc. Neo-Renaissance. Afmeting: 124 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten vier-laden Gründerzeit commode met volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 88 x 108 x 52 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met zijkanten glas en mahonie schappen. Onderstuk met twee lades. Circa 1920. Afmeting: 206 x 103 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse wortelnoten wandtafel met lade en gecontourneerd blad. Afmeting: 70 x 65 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe naaitafel. Circa 1860. Zonlicht verkleuring. Afmeting: 71 x 50 x 36 cm. Verder in goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten en lade. Circa 1900. Afmeting: 72 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Engelse eikenhouten hoekkast met mahonie en messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 105 x 68 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel. 20e Eeuw. Afmeting: 72 x 82 x 45 cm. In zeer goede staat.
Wortelnoten theetafel met schuifbladen en lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Antieke facet geslepen spiegel. Goudkleurig. Circa 1880. Afmeting: H 112 x B 53 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke stoelen. Twee maal Neo Renaissance met gobelin. Eén maal Neogotisch. 19e Eeuw. Afmeting: 110 - 120 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tafel met wangen en lade. Afmeting: 75 x 60 x 45 cm. / 75 x 100 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten orgelgebogen commode met later beslag en gecontourneerd beslag. Afmeting: 76 x 52 x 87 cm. In goede staat.
Twee kersenhouten nachtkastjes met lade + brandmerk in lade. 20e Eeuw. Afmeting: 76 x 45 x 35 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten documentenkistje met twee afsluitbare hengsels. Zonder slot. Afmeting: 32 x 54 x 35 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme bijzettafel met wit marmeren blad. Circa 1880. Afmeting: H 88 x ø 37 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe speeltafel met floraal snijwerk. Circa 1870. Afmeting: 74 x 80 x 40 cm./74 x 80 x 80 cm. In goede staat.
Drie moderne glazen verzamelvitrines met metalen schappen. In hoogte verstelbaar. Achterkant met mat glas. Sloten zonder sleutel en op slot. Afmeting: 197 x 50 x 5 cm. In goede staat.
Vier stuks Stark Design kunststof kuip stoelen. Circa 1960 - 1970. Afmeting: 81 x 52 x 53 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Engelse bijzettafel met wit marmeren blad. Afmeting: 71 x ø 47 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse kerfsnede dekenkist met annotatie 1799. Voorkant omgebouwd en uitklapbaar. Slot later. Afmeting: 76 x 152 x 61 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 73 x 110 x 145 cm. In goede staat.
Vier antieke Thonet stoelen met bewerkte rugleuning. Afmeting: 90 x 36 x 45 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen, schrijfleer en lade. Met stoel. 20e Eeuw. Afmetingen: 75 x 93 x 50 cm / 75 x 140 x 50 cm / 100 x 65 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten schrijftafel met wangen en lade. Circa 1930 - 1960. Afmeting: 74 x 57 x 90 cm / 74 x 57 x 140 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten meidenkast. Twee-deurs met lade. Circa 1860. Afmeting: 165 x 102 x 42 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil buffetkast met snijwerk en geslepen glas. Circa 1915. Afmeting: H 190 x B 125 x D 49 cm. In goede staat.
Italiaans niervormig damesbureau met stoel. Barok-stijl. Notenhout. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 90 x 48 cm / 100 x 46 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten tafeltje met bandintarsia, lade, klep en vergulde bronzen versieringen. Lichte fineerschade. Afmeting: 74 x 46 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek Duits notenhouten Jugendstil onderstuk met floraal snijwerk. Circa 1910. Afmeting: 97 x 140 x 66 cm. In goede staat.
Twee Neo Renaissance houtgestoken armleunstoelen met vlechtwerk, putti's en ranken. Circa 1920. Afmeting: 102 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Hollandse mahoniehouten Empire tafel. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 120 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Barok-stijl spiegel met facet geslepen spiegel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 140 x B 80 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten theekastje met gebogen glas en parelrand. Met afneembaar blad. Circa 1920. Afmeting: 75 x 76 x 50 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek notenhouten bankstel met twee armleunstoelen. Tevens twee losse stoelen met lichte bekleding. Circa 1870. Afmeting(en): 84 x 40 x 50 cm / 93 x 60 x 60 cm / 93 x 60 x 120 cm. In goede...
Mooie oude ovale facet geslepen spiegel met hout en messing. Afmeting: 95 x 75 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhouten kastje met gestoken panelen, twee deuren en twee lades. Neo Renaissance. Circa 1920. Afmeting: 90 x 96 x 43 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse eikenhouten vijf-laden kast met marmeren blad. Afmeting: 85 x 40 x 34 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten gestoken kist. Omgebouwd naar twee deuren. Afmeting: 62 x 53 x 140 cm. In redelijk/goede staat.
Drie-delige gietijzeren tuinset. Bestaande uit: Tafel met twee stoelen. Groen van kleur. Plus één extra witte aluminium tuintafel. Afmeting tafels: 60 x 63 cm ø. Afmeting stoelen: 81 x 40 x 40 cm. In ...
Vier Thonet-stijl stoelen. Tweede helft 20e eeuw. Selection Norm. Afmeting: 82 x 43 x 53 cm. In goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Afmeting: 80 x 80 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse notenhouten bijzettafel met marmeren blad en messing beslag. Afmeting: 46 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Biedermeier-stijl 1-persoons bed. 20e Eeuw. Afmeting: 96 x 96 x 225 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
Mahoniehouten halve-maan herencommode met zeven lades. Afmeting: 110 x 75 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten dekenkist met kerfsnede. Afmeting: 63 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Twee maal Italiaanse meubels. Notenhout. Bestaande uit: Commode + wandtafel met lade. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 74 x 67 x 30 cm. / 70 x 60 x 32 cm. In goede staat.
Oude beschilderde houten kruideniers toonbankvitrine. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 36 x 22 cm. In goede staat.
Omgebouwde 18e eeuwse Hollandse dekenkist naar twee deuren en twee laden. Afmeting: 67 x 110 x 57 cm. In redelijke staat.
Engelse wortelnoten hoekvitrinekast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 182 x 55 x 45 cm. In goede staat.
Moderne eikenhouten boekenkast met lades. 21e Eeuw. Afmeting: 220 x 55 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote vergulde halspiegel. Afmeting: H 145 x 84 cm. In goede staat.
Oude salontafel met twee lades en ringbeslag. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 49 x 79 x 140 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Amsterdamse School boekenkast. Circa 1930. Afmeting: 121 x 120 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde houten spiegel. Napoleon III. Mooie vergulding en groen. Afmeting: 18 x 37 cm. In goede staat.
Wortelnoten orgelgebogen commode met messing beslag en klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 83 x 42 cm. In redelijk/goede staat.
Italiaanse notenhouten hoekkast met gebogen koplijst. Vier-deurs. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 206 x 96 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Franse mahoniehouten commode met vergulde lijsten en wit marmeren blad. Circa 1900. Afmeting: 77 x 114 x 52 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl wandtafel met lade. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 80 x 100 x 43 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken Indonesische naaitafel met florale decors. Circa 1930. Afmeting: 62 x 50 x 35 cm. In goede staat.
Iepenhouten Louis Seize tafel met lade. Circa 1800. Afmeting: 74 x 82 x 50 cm. In goede staat.
Bruine lederen comfort stoel. Electrisch. Gemerkt Fitform. Diverse standen verstelbaar. Afmeting: 172 x 82 x 76 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Empire-stijl spiegel met kariatiden. 21e Eeuw. Afmeting: 146 x 91 cm. In goede staat.
Grote goudkleurige Barok-stijl spiegel met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: 132 x 91 cm. In goede staat.
Notenhouten armleunstoel in Barok-stijl met Petit Point stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 106 x 65 x 60 cm. In goede staat.
Iepenhouten Jugendstil wandkastje met etages en lades. Circa 1915. Afmeting: 62 x 115 x 19 cm. In goede staat.
Drie-delige Engelse mahoniehouten bijzettafel met groen leder, met daarin twee ronde mahoniehouten bijzettafels verwerkt. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x 47 x 47 cm. / 52 x ø 42 cm....
Notenhouten Italiaanse Barok-stijl damessecretaire met florale intarsia en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 83 x 39 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws eikenhouten nachtkastje met lade + etage. Circa 1820. Afmeting: 66 x 50 x 30 cm. In goede staat.
Italiaanse gecontourneerde salontafel met florale intarsia en messing. Barok-stijl. Afmeting: 54 x 90 x 52 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Seize-stijl piedestal. 21e Eeuw. Afmeting: 101 x 30 x 29 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten hangkastje met vergulde bronzen versieringen en facet geslepen spiegels. Afmeting: 35 x 65 x 48 cm. In goede staat.
Twee Engelse wortelnoten bijzettafels. Stijl-meubelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 51 x ø 43 cm. / 56 x 38 x 45 cm. In goede staat.
Hollandse Hindelopen beschilderde hoekkast. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 190 x 70 x 46 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken tafeltje met druivenranken rondom en op blad. Opklapbaar. Circa 1930. Afmeting: 49 x 47 x 47 cm. In goede staat.
Eikenhouten gesneden Gründerzeit kapstok met ovale facet geslepen spiegel. Circa 1900. Deels geeboniseerd. Met messing ringen en zes haken. Gebruikssporen. Afmeting: 42 x 94 x 13,5 cm. In goede staat.
Eikenhouten Art Deco bijzettafel. Circa 1930. Afmeting: 67 x 74 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e Eeuwse vergulde bewerkte houten spiegel met geheim compartiment en dubbele achterwand. Afmeting: H 87 x B 67 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse tafels met intarsia en speelwerk. Eén maal met 'O solé mio' en andere met onbekende melodie. Afmeting: 42 - 47 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Philippe eettafel. Circa 1860. Ongerestaureerd. Afmeting: ø 90 x H 76 cm. In redelijk/goede staat.
Engels ovaal mahoniehouten theemeubel met afneembaar mahonie tablet. Twee etages. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 78 x 48 cm. In goede staat.
Zwarte Louis Seize-stijl commode met twee lades. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 83 x 58 x 128 cm. In goede staat.
Twee antieke bloementafeltjes. Mahoniehout. Circa 1900 - 1930. Afmeting: H 65 - 95 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws eikenhouten twee-deurs gestoken hangkastje. Afmeting: 41 x 56 x 28 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzame Jugendstil badkamermeubel van messing en marmer. Circa 1915. Afmeting: 77 x 41 x 41 cm. In goede staat.
Oude/antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel. 20e Eeuw. Afmeting: 55 x ø 36 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bijzettafel met zwanen. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 58 x ø 38 cm. In goede staat.
Notenhouten Jugendstil slaapkamermeubel met passpiegel. Circa 1915 - 1920. Afmeting: 185 x 120 x 27 cm. In goede staat.
Oude mahoniehouten Louis Philippe-stijl speeltafel. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 43 x 80 cm / 70 x 86 x 80 cm. In redelijk/goede staat.