Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke Engelse hangoortafel, 1900 4097
Antieke Engelse hangoortafel, 1900
Startprijs 80 EUR
Noten rolbureau 4098
Noten rolbureau
Startprijs 500 EUR
Antieke penantkast, 1860 4099
Antieke penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Engelse mahonie theetafel, 1800 4100
Engelse mahonie theetafel, 1800

Resultaat:

100 EUR

Art Deco theekastje, 1920 4101
Art Deco theekastje, 1920
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Antiek hangkastje 4102
Antiek hangkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek hangkastje, 1920 4103
Antiek hangkastje, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Theekastje, 1920 4104
Theekastje, 1920

Resultaat:

120 EUR

Oude Indonesische olifantentafel 4105
Oude Indonesische olifantentafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Empire armleunstoel, 1820 4106
Empire armleunstoel, 1820

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Antiek kleine eiken spinde, 1800 4107
Antiek kleine eiken spinde, 1800

Resultaat:

120 EUR

Engelse coulissentafel, 19e eeuw 4108
Engelse coulissentafel, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
Eiken kussenkast 4109
Eiken kussenkast

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Gründer kabinet 1880 4110
Gründer kabinet 1880

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Engelse speeltafel, 1870 4111
Engelse speeltafel, 1870

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Hollandse eiken kist, 17e - 18e eeuw 4112
Hollandse eiken kist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hollandse eiken kist 4113
Hollandse eiken kist

Resultaat:

85 EUR

Louis Philippe wandkast, 1860 4114
Louis Philippe wandkast, 1860
Startprijs 80 EUR
Antieke Spaanse salontafel 4115
Antieke Spaanse salontafel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude Empire-stijl bureaustoel 4116
Oude Empire-stijl bureaustoel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Oosterse teakhouten kist, 20e eeuw 4117
Oosterse teakhouten kist, 20e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Empire tafel, 1820 4118
Empire tafel, 1820

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse bijzettafel 4119
Antieke Oosterse bijzettafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke schaarstoel met inleg, 1900 4120
Antieke schaarstoel met inleg, 1900

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Neo Gothische hocker, 19e eeuw 4121
Neo Gothische hocker, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Eiken secretaire, 1860 4123
Eiken secretaire, 1860
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Louis Philippe chiffoniere, 1860 4124
Louis Philippe chiffoniere, 1860

Resultaat:

185 EUR

Louis Philippe speeltafel, 1860 4125
Louis Philippe speeltafel, 1860
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Antieke pathefoon + platen 4126
Antieke pathefoon + platen

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Engelse dekenkist, 18e eeuw 4127
Engelse dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duits beschilderde hoekkast 4128
Duits beschilderde hoekkast

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Antiek hangkastje, 1920 4129
Antiek hangkastje, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Eiken secretaire, 19e eeuw 4130
Eiken secretaire, 19e eeuw

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Antieke eiken nachtkastjes, 1920 4131
2x Antieke eiken nachtkastjes, 1920

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw 4132
Antieke kinder-kak-stoel, 19e eeuw

Resultaat:

75 EUR

Eiken hangkastje, 1920 4133
Eiken hangkastje, 1920
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Jugendstil kapstok, 1915 4134
Jugendstil kapstok, 1915

Resultaat:

60 EUR

Neo Gotische spinde, 19e eeuw 4135
Neo Gotische spinde, 19e eeuw
Startprijs 295 EUR
Verkocht
Frans nachtkastje, 19e eeuw 4136
Frans nachtkastje, 19e eeuw

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw 4137
Eikenhouten dekenkist, 18e eeuw

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
2x Antieke stoelen met leer 4138
2x Antieke stoelen met leer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Teakhouten schrijfbureau 4139
Teakhouten schrijfbureau

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840 4140
Rond ingelegd bijzettafeltje, 1830 - 1840

Resultaat:

60 EUR

Louis Philippe wandtafel, 1860 4141
Louis Philippe wandtafel, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Jalouzie nachtkastje, 1800 4142
Jalouzie nachtkastje, 1800

Resultaat:

70 EUR

Engelse mahonie klaptafel 4143
Engelse mahonie klaptafel
Startprijs 80 EUR
Mahonie spiegel met etages 4144
Mahonie spiegel met etages
Startprijs 80 EUR
Zeeuwse kast 4145
Zeeuwse kast
Startprijs 250 EUR
Verkocht
Mahonie eettafel 4146
Mahonie eettafel

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Wortelnoten naaitafel, 1880 4147
Wortelnoten naaitafel, 1880

Resultaat:

100 EUR

Mahonie klapsalontafel met lade 4148
Mahonie klapsalontafel met lade
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw 4149
Eiken wandvitrinekast, 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Wortelnoten theetafel 4150
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke plantentafel, 1920 4151
Antieke plantentafel, 1920

Resultaat:

40 EUR

Hollandse meidenkast, 1860 4152
Hollandse meidenkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Engelse theetafel, 19e eeuw 4153
Engelse theetafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Bloemtafel, 19e eeuw 4154
Bloemtafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Noten kast met glasopbouw, 1870 4155
Noten kast met glasopbouw, 1870
Startprijs 200 EUR
Eiken kast met figuren, 1880 4156
Eiken kast met figuren, 1880
Startprijs 800 EUR
Verkocht
2x Antieke stoelen, 1900 4157
2x Antieke stoelen, 1900

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke gebeeldhouwde kast 4158
Antieke gebeeldhouwde kast

Resultaat:

680 EUR

Noten kabinet, 19e eeuw 4159
Noten kabinet, 19e eeuw
Startprijs 500 EUR
Verkocht
Wortelnoten theetafel 4160
Wortelnoten theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Japans lakwerkkastje 4161
Japans lakwerkkastje

Resultaat:

120 EUR

Bovenstuk van Barokkast 4162
Bovenstuk van Barokkast
Startprijs 100 EUR
Eiken secretaire, 1820 4163
Eiken secretaire, 1820
Startprijs 400 EUR
Engels theemeubel 4164
Engels theemeubel
Startprijs 90 EUR
Verkocht
2x Notenhouten bijzettafeltjes 4165
2x Notenhouten bijzettafeltjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
4x Stoelen + tafel 4166
4x Stoelen + tafel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Mahonie armleunstoel, 1840 4167
Mahonie armleunstoel, 1840

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Halve maantafel, 1920 4168
Halve maantafel, 1920

Resultaat:

40 EUR

Art Deco secretaire, 1915 4169
Art Deco secretaire, 1915
Startprijs 500 EUR
Oosterse wandtafel 4170
Oosterse wandtafel
Startprijs 80 EUR
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw 4172
Zeldzame kist met intarsia, 18e eeuw
Startprijs 500 EUR
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl 4173
Wortelnoten barkast in Chinese-stijl
Startprijs 150 EUR
Chinees opbergmeubel 4174
Chinees opbergmeubel
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Oude schildersezel in Rococo-stijl 4175
Oude schildersezel in Rococo-stijl

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920 4176
Amsterdamse School-stijl wandkastje, 1920

Resultaat:

60 EUR

Antieke lessenaar, 1900 4177
Antieke lessenaar, 1900
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Amsterdamse School-stijl boekenkastje, 1920 4178
Amsterdamse School-stijl boekenkastje, 1920

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Biedermeier secretaire, 1830 4179
Biedermeier secretaire, 1830

Resultaat:

210 EUR

Chinese kast, 1900 4180
Chinese kast, 1900
Startprijs 500 EUR
4x Antieke Engelse stoelen, 1860 4181
4x Antieke Engelse stoelen, 1860
Startprijs 150 EUR
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw 4182
Ronde mahonie tafel, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Ovale mahonie eettafel 4183
Ovale mahonie eettafel
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Ronde Franse uitschuiftafel 4184
Ronde Franse uitschuiftafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
6x Louis Quinze-stijl stoelen, 1930 4185
6x Louis Quinze-stijl stoelen, 1930

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Eiken hoekstoel, 1915 4186
Eiken hoekstoel, 1915

Resultaat:

30 EUR

Hollandse penantkast, 1860 4187
Hollandse penantkast, 1860
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Duitse Louis Phillip penantkast, 1860 4188
Duitse Louis Phillip penantkast, 1860

Resultaat:

160 EUR

Jugendstil commode, 1900 4189
Jugendstil commode, 1900
Startprijs 200 EUR
Theekastje, 1910 4190
Theekastje, 1910
Startprijs 80 EUR
Verkocht
Mahonie hoekkastje, 18e eeuw 4191
Mahonie hoekkastje, 18e eeuw

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Notenhouten kist met klep 4192
Notenhouten kist met klep

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke armleunstoel, 1860 4193
Antieke armleunstoel, 1860

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Empire divan, 1820 4194
Empire divan, 1820

Resultaat:

200 EUR