Louis Quinze stijl Barok commode, replica 2e helft 20e eeuw met marmeren blad, bronzen beslag mahoniehout fineer met intarsia, front en zijkanten gebogen. In goede staat 92x121x55cm
Twee oude houtgestoken stoelen met nieuwe stoffering (veer gesprongen) 2e helft 20e eeuw. Verder in goede staat.Met Hollandse kroon en leeuwen Cond:R/G 107x65x65cm
Negentiende eeuwse houtgestoken Renaissance stijl bretterstuhl met kariatiden, maskers en druivenranken. In goede staat 107x50x43cm Cond:G
Duitse eikenhouten 2-delige barok secretaire ca. 1800. Oudere restauratie en 1 lijst mist, verder in goede staat 205x110x70cm.
Engelse mahoniehouten Art Deco secretaire met glasopstand omstreeks 1930, 2-delig. In goede staat 193x73x42cm
Antieke wortelnoten nachtkastje, omstreeks 1850, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitourd, 77x36x31cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten Engelse 3-deurs vitrinekast ca. 1910 met schappen en facetgeslepen glas. Onderling verbonden poten en achter een opstaande kuif, 178x125x38cm. (met kuif 195cm.) Cond.: G
Negentiende eeuws Frans kersenhouten nachtkastje omstreeks 1870, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 73x29x36cm Cond;G
Duitse Biedermeier Lyra naaitafel, omstreeks 1830 met vergulde rozetten op de lyra, wolhouder en opklapbaar blad met spiegel en vakverdeling, rozet mist, 74x49x33cm. Cond:G
Antieke eethoek met 5 stoelen. Engelse mahonie coulissentafel omstreeks 1900 en vijf 19e eeuwse beukenhouten stoelen met vlechtwerkzitting 78x125x80cm 84x50x40cm Cond:G
Antieke Duitse mahoniehouten Louis Phillipe bank met floraal gesneden kroon, slijtage stoffering, verder in goede staat 115x77x166cm.
Hollandse 19e eeuwse eikenhouten penantkast, Louis Philippe omstreeks 1860, in goede staat 80x90x37cm.
Vroege 19e eeuwse mahoniehouten trumeau omstreeks 1830, lichte fineerschade, Cond:R
Mooi uitgevoerde eikenhouten Franse jachtkast met glas in lood ramen ,volle zuilen, phenixen, vogels en druivenranken omstreeks 1880 (krimpnaden) 255x53x131cm Cond:G
Franse stijl secretaire 20e eeuw met bronzen beslag en legplank achter schrijfklep, mahoniehouten fineer met bandintarsia en bruin marmeren blad(beschadiging bij schrijfblad) 140x70x43cm
Antieke Duitse notenhouten Gründerzeit armleunstoel met volle zuilen, kroon en gave velours stoffering omstreeks 1880. In zeer goede staat 120x66x65cm
Gele lederen tweezitsbank met twee armleunkussens, 2e helft 20e eeuw 62x90x170cm Cond:G
Grote antieke eikenhouten schouwkast met glas-in-lood deuren omstreeks 1930, drie deurs glazen schappen. In goede staat 232x145x50cm Cond:G
Hollandse pallisander Renaissance stijl kussenkast, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat, uitneembaar, 183x175x66cm.
Negentiende eeuwse Boulle Poudreuse met spiegel en vakverdeling en lade, ingelegd met koper en parelmoer(blad beschadigd) Kwaliteitsmeubel, 73x67x40cm Cond:R
Hollands eikenhouten stollen 1-deurs kastje met gestoken paneel 17e/18e eeuws met ebbenhouten sierwerk met lade, in goede originele staat 139x76x48cm Cond:G
Zeldzame antieke Duitse Schwarzwalder vitrinekast met houtgesneden paneel met panters omstreeks 1880 (licht beschadigd) 197x87x44cm Cond:R/G
Mooie bank met nieuwe stoffering en 5 losse kussens, showroom-model 205x93x85cm. Cond.: G
Vier antieke mahoniehouten stoelen omstreeks 1900, in goede staat, 90x54x45cm Cond:G
Vier antieke 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe stoelen met Biedermeierstijl stoffering, in goede staat 97x50x40cm.
Duitse wortelnoten Gründerzeit vertico, omstreeks 1880, lichte fineerschade, 130x95x42cm. Cond:G
Satijnhout met wortelnoten, marquetterie gelegd Louis Quinze stijl tafel, omstreeks 1930, versiering in goede staat 75x59x79cm
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Satijnhout, noten met wortelnoten, Franse Louis Quinze stijl, 3 laden commode met bandintarsia en bruin marmeren blad, bronzen versieringen. Omstreeks 1930, 78x70x43cm Cond:G
Notenhouten Duitse Gründerzeit penantkast met houtgestoken panelen en halfvolle zuilen omstreeks 1880 (lichte fineerschades gerestaureerd) 100x100x41cm
Antieke Duitse Biedermeier stijl naaitafel met 6 hoekig naaigedeelte omstreeks 1900, mahoniehout, lyra vormige driespant poot. In goede staat 77x42x42cm
Duitse wortelnoten Louis Philippe drie laden commode omstreeks 1870(kras op blad) 80x95x49cm Cond:R
Duitse Biedermeier kersenfineer handwerktafel, uitklapbaar met speldenkussen en lade, omstreeks 1840, 78x45x30cm. Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten Empire haardscherm(verlengbaar) aan beide kanten met Oosterse voorstellingen, in goede staat 97x150x30cm
Antieke wortelnoten met noten bijzettafel, recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat 42x40cm Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten Empire stijl haardscherm met bronzen beslag(lichte fineerschades) 95x53x34cm Cond:R/G
Grote antieke Art Deco 2-delige houten plantenbak, omstreeks 1920, eikenhout marqueterie gelegd. In goede staat 94x93x30cm.
Negentiende eeuwse mahoniehouten wandtafel met kolompoot, en 4 leeuwenpoten in goede staat (krassen blad) 72x90x46cm.
Duitse wortelnoten penantkast met halve zuilen, omstreeks 1880, Gründerzeit, lichte fineerschade, 86x95x54cm. Cond:G
Duitse Biedermeier kapspiegel met lades en intarsia 19e eeuw(pootje er los bij) 60x39x23cm. Cond:G
Grote antieke Duitse notenhouten Gründerzeit, halspiegel met consoletafel omstreeks 1880 (fineerschade consoletafel) met volle zuilen 220x93x31cm Cond:R/G
Oude Chinese houtgestoken hocker 1920, met floraal decor, in goede staat 51x31x31cm Cond:G
Achttiende eeuwse Duitse eikenhouten kist op sledepoten, omgebouwd, klep voorin 67x108x54cm Cond:R
Zes antieke Hollandse knopstoelen met biezen zittingen, omstreeks 1900, snijwerk beukehnhout gebeitst, 4 met nieuwe zitting, 2 niet gaaf, 112x40x43cm. Cond:G
Empire mahoniehouten salontafel omstreeks 1830(huwelijk blad en poot) 66x100ø Cond:G
Twee antieke breistoelen, Engeland omstreeks 1880, recentelijk vakkundig gestoffeerd, in goede staat 77x63x58cm. Cond:G
Zuid-Duitse grenenhouten beschilderde kast met datering 1832, 1 deurs met schappen (slot weg) 175x54x110cm Cond:R
Twee oude Louis Quinze stijl armleunstoelen met goede stoffering en kopergenageld, 20e eeuw. In goede staat 80x52x60cm
Oude vurenhouten schildersezel 1e helft 20e eeuw, verstelbaar. In goede staat 147x54x70cm.
Oude antieke Chinese houtgestoken plantentafel omstreeks 1900, met originele lak, en floraal decor, in goede staat 79cm. Cond:G
Oude Hindeloopen beschilderde kinderwieg omstreeks 1940(firma roosje) met florale beschilderingen 106x103x48cm Cond:G
Iepenhouten Louis Philippe tafel omstreeks 1870, op 3spant poot, recentelijk vakkundig gerestaureerd, in zeer goede staat, met geschulpt blad 74x85x64cm
Antieke Duitse Jugendstil piano met originele kaarskandelaren(gekruiste snaren klankkast, geen bovendemper) in goede originele staat, gemerkt piano forte Fabrik Gerhard Adam Wesel No. 19607. 131x139x7...
Negentiende eeuws notenhouten haardscherm in Louis Seize stijl, in goede staat 100x170x30cm Cond:G
Massief Eikenhouten secretaire met vele panelen in landelijke stijl, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 108x90x46cm Cond:G
Oude houten goudkleurige spiegel, 2e helft 20e eeuw, facetgespelen glas 75x108cm Cond:G
Oude mahoniehouten coulissen tafel met gebogen poten (2 bladen) en 4 stoelen stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, 72x105øx205cm
Vier antieke witgelakte ijzeren tuinstoelen, omstreeks 1900, 2 modellen. 82x41x54. In goede staat
Vier delen 19e eeuws, pijpcomfort, kinderstoel, klaptafel miniatuur, kerfsnede klaptafel(spanningsscheur blad) 28-50cm.
Antieke Hollandse Biedermeier mahonie bijzettafel, omstreeks 1870, met 4 spantpoot en geschulpt blad. In zeer goede staat 76x84x86cm.
Negentiende eeuwse houtgestoken ronde spiegel met fruitdecor, en geslepen spiegel in goede staat, krimpnaden 52øcm.
Twee oude lederen poefen 20e eeuw met afneembare zittingen en binnen opbergruimte, bruin en blauw leder. 37x41ø Cond:G
Antieke mahoniehouten salontafel met glasplaat, fineerschade bij 3 spant 62x104 Cond:R/G
Antieke achtkantige eikenhouten tafel met mahonieintarsia, omstreeks 1880 Gründerzeit Duitsland, lichte fineerschade 78x79x79cm. Cond:R/G
Houten wandregaal met drie lades en twee deurtjes 20e eeuw 157x28x21cm Cond:G
Twentse eikenhouten dekenkist naar oud voorbeeld 20e eeuw in goede staat Cond;G 62x100x50cm
Antieke Franse mahoniehouten fineer bijzettafel omstreeks 1880 met koperen omranding, pizzavormig marquetterie gelegd 60x40øcm Cond:G
Antieke Engelse naaitafel omstreeks 1900 met Queen Anne poten(krimpnaad in blad) 73x53x37cm Cond:R/G
Oosterse teakhouten kast 2-deurs met getoogde deuren en lade, 2e helft 20e eeuw 196x124x50cm Cond:G
Antieke Engelse stoel met armleuning, omstreeks 1900, bewerkte poten en armleuning, velours stoffering 103x60x85cm Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten kinderstoel met biezenzitting, omstreeks 1900, in goede staat 94x40x47cm.
Oude kameelhocker, gemaakt van hout, koperbeslagen lederen zitting, oker kleurig (nieuw bekleed) in goede staat 52x70x38cm Cond:G
Twee mahoniehouten Engelse stoelen, 20e eeuw in goede staat mooie stoffering, 100x61x49cm. Cond:G
Eikenhouten grootmoederstijd kastje met glas-in-lood deurtje, lade, en nog een deur, omstreeks 1940/1950 71x64x44cm in zeer goede staat
Kleine antieke Engelse mahoniehouten 5-laden commode omstreeks 1880 met origineel beslag(lades en fronten gescheurd) Behoeft restauratie, 79x75x36cm. Cond:R
Twee langwerpige antieke spiegels met beschilderingen op glas omstreeks 1900, met rozen en vogeldecor 82x51cm Cond:G
Antiek Engels mahoniehouten haardscherm met borduurwerk, ca 1900, 102x50 cm. In goede staat.
Antieke spiegel met facetgeslepen spiegelglas omstreeks 1890, lijst beschadigd 91x47cm Cond:R
Italiaans notenhouten Barokstijl damesbureau met bandintarsia, omstreeks 1960. In goede staat 73x78x50cm.
Wortelnoten stijlmeubel Queen Anne stijl met drie lades gebogen poten en bronzen beslag, 2e helft 20e eeuw (stukje lijst los erbij) 76x73x40cm Cond:R/G
Noten met wortelnoten wijntafeltje, met florale intarsia in het blad, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, geschulpt blad, 61xø58cm Cond:G
Antieke zwarte Japanse lakwerk butlertray met drie etages omstreeks 1900 met landschapsdecor(goud-groen-rood) In originele staat 83cm
Twee stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, miniset notenhout, telefoontafel mahoniehout met lade 52x63x41cm en 70x53x35cm Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten Empiretafel met klauwpoten, in goede staat 61x108cm
Negentiende eeuwse mahoniehouten kakstoel met gevlochten zitting en rugleuning, in goede staat 100x53x55cm
Negentiende eeuwse spiegel, drie-luik met schepenvoorstelling (stukje weg) 85x45cm Cond:R/G
Notenhouten salontafel op klauwpoten stijlmeubel 2e helft 20e eeuw Cond:R 49x76cm
Grote wortelnoten salontafel in Barokstijl, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, staande op gebogen klauwpoten en met geschulpt blad 52x99ø Cond:G
Goudkleurige spiegel 2e helft 20e eeuw, facetgeslepen glas. In goede staat 89x61cm Cond:G
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G