Antieke Jugendstil houtgestoken tafel met op etage en blad, volledig gesneden floraal decor, omstreeks 1900, 69x74x42cm Cond:G
Grote facetgeslepen spiegel in lijst, 2e helft 20e eeuw 112x80cm Cond:G
Zwarte hoge bloemtafel met 2 etages ca. 1870 in goede staat 113cm.
Duits Gründerzeit wandrek ca. 1880, notenkleur gebeitst 23x100x25cm. Cond.: G
Notenhouten wijntafel, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met geschulpt blad en bandintarsia, in goede staat 60x53ø cm
Grote grenenhouten kist ca. 1850, groen en rood gelakt in goede staat 142x56x63
Oude wortelnoten hangvitrine 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in Barokstijl, 56x56x18cm Cond:G