Antieke eikenhouten één-deurs hoekvitrinekast met spiegels en glazen schappen. Circa 1915. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit naaitafel met mooi binnenleven. Circa 1890. Afmeting: 77 x 49 x 41 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 106 x 55 cm. / 73 x 106 x 140 cm. In goede staat.
Italiaans notenhouten bar-kastje met likeurkelder en florale intarsia. Klaver-vormig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 57 x 55 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken halspiegel met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat. 178x61 cm
19e Eeuwse geeboniseerde bijzettafel met floraal snijwerk op blad. Circa 1870. Afmeting: 75 x 52 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1920. Afmeting: 67 x 67 x 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten armleunstoel met blauw/groen lederen bekleding en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 61 x 69 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met bruin lederen bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met koperen wielen. Circa 1900. Afmeting: 76 x 96 x 40 cm. / 76 x 96 x 134 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.