Mahoniehouten Engelse bijzettafel met gecontourneerd blad. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 79 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse Windsor armleunstoel. Afmeting: 90 x 45 x 60 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten piedestal. Circa 1870. Afmeting: H 96 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurbak met lade. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 50 x 39 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten lectuurhouder met lade en koperen wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 55 x 38 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten spiegel in lyra vorm met lade. Afmeting: 82 x 73 x 40 cm. In goede staat.
Tropisch houten thee-serveerwagen op wielen. Scheepvormig. Circa 1960. Afmeting: 80 x 93 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Mechelse armleunstoel met leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 110 x 62 x 66 cm. In goede staat.
Mahoniehouten theetafel met lade en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 70 x 84 x 45 cm. In goede staat.
Mahoniehouten één-deurs Louis Philippe kastje. Circa 1870. Afmeting: 60 x 50 x 39 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten bijzettafel met getorste poot en klauwpoten. Circa 1920. Afmeting: H 50 x Ø 60 cm. In goede staat.
Gietijzeren tuinbank. 20e Eeuw. Hout vergaan. Afmeting: 87 x 100 x 52 cm. In redelijke staat.
Twee Oosterse houtgestoken wandconsole tafels. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 35 x 86 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten secretaire met origineel beslag en getorste poten. Circa 1920. Afmeting: 106 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Duitse spiegel van eikenhout met snekken. Gründerzeit. Circa 1900. Afmeting: H 145 x B 92 cm. In goede staat.
19e Eeuwse notenhouten Engelse wijntafel met houtgestoken drie-spant poot. Afmeting: H 63 x Ø 61 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Seize-stijl ovale tafel met kruispoot-verbinding. Circa 1880. Afmeting: 73 x 98 x 63 cm. In goede staat.
Drie Italiaans vergulde stoelen in Barok-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 94 x 38 x 44 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel. Circa 1900. Afmeting: 75 x 63 x 60 cm. In goede staat.
Eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en afneembaar tablet. Circa 1915. Afmeting: 79 x 65 x 45 cm. In zeer goede staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil theekastje met facet geslepen glas en deurtje. Met afneembaar blad. Circa 1915. Afmeting: 75 x 40 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse beschilderde kist met origineel slot. Circa 1830. Afmeting: 45 x 102 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse notenhout belijmde ladenkast met bronzen beslag en intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 80 x 46 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse vergulde Rococo-stijl spiegel. Afmeting: H 87 x B 43 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met koperen wielen. Circa 1900. Afmeting: 76 x 96 x 40 cm. / 76 x 96 x 134 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten theekastje met facetgeslepen glas. Met afneembaar tablet. Circa 1920. Afmeting: 67 x 67 x 46 cm. In goede staat.
Mahoniehouten armleunstoel met blauw/groen lederen bekleding en koperen nagels. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 61 x 69 cm. In goede staat.
Italiaanse notenhouten armleunstoel met bruin lederen bekleding. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 120 x 85 x 75 cm. In goede staat.
Notenhouten Louis Philippe spinnekoptafel met gecontourneerd blad. Circa 1870. Afmeting: 71 x 120 x 88 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Jugendstil spiegel met facet geslepen glas. Circa 1910. Afmeting: H 150 x B 82 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten piedestal + opengewerkte hocker. Circa 1900. Afmeting: 45 - 77 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Quinze commode met messing beslag. Zijkanten gebogen. Ongerestaureerd. Afmeting: 82 x 83 x 52 cm. In redelijke staat.
Eikenhouten Hollandse commode met bronzen beslag. Circa 1820. Afmeting: 78 x 97 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten wastafel met lade. Afmeting: 80 x 92 x 51 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok commode met klauwpoten en bronzen beslag. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 71 x 83 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten etagiere kast met floraal snijwerk en spiegels. Circa 1870. Willem III. Afmeting: 200 x 50 x 124 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten hangoortafel met getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 73 x 106 x 55 cm. / 73 x 106 x 140 cm. In goede staat.
Italiaans notenhouten bar-kastje met likeurkelder en florale intarsia. Klaver-vormig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 82 x 57 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse geeboniseerde bijzettafel met floraal snijwerk op blad. Circa 1870. Afmeting: 75 x 52 x 44 cm. In goede staat.
Oosterse houtgestoken halspiegel met rankendecor 2e helft 20e eeuw in goede staat. 178x61 cm
Duitse notenhouten Gründerzeit naaitafel met mooi binnenleven. Circa 1890. Afmeting: 77 x 49 x 41 cm. In redelijke staat.
Twee vergulde Louis Seize-stijl houten bijzettafels met marmeren bladen. 20e Eeuw. Afmeting: 52 x ø 48 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten wandtafel met twee lades en schrijfleer. Afmeting: 76 x 43 x 90 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse eikenhouten dekenkist. Omgebouwd met twee deuren. Afmeting: 65 x 99 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met plat deksel. Slot mist. Afmeting: 60 x 117 x 67 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 52 x 80 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse salontafel met vier-spant klauwpoten. 19e Eeuw. Afmeting: 57 x 104 cm. In goede staat.
Gave antieke mahoniehouten eettafel met gecontourneerd blad en 4-spant poot. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 75 x 100 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten hangoortafel met zes-kantige poten. Circa 1870. Afmeting: 66 x 114 x 102 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten Willem III naaitafel. Circa 1870. Afmeting: 77 x 43 x 55 cm.In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit tafel. Circa 1880. Afmeting: 75 x 115 x 98 cm. In zeer goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten eettafel met drie eikenhouten tussenbladen. Circa 1880. Afmeting: 77 x 108 x 121 cm./77 x 121 x 280 cm. In goede staat.
Duitse wortelnoten Gründerzeit naaitafel met vakverdeling onder blad. Circa 1880. Afmeting: 71 x 51 x 25 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten bonheur met spiegel. Huwelijk. Circa 1870. Mist sleutels. Afmeting: 192 x 102 x 50 cm. In redelijke staat.
Vier notenhouten stoelen met messing intarsia. Circa 1900. Afmeting: 84 x 51 x 54 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten één-deurs hoekvitrinekast met spiegels en glazen schappen. Circa 1915. Afmeting: 205 x 100 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barock 4-laden commode. Gebuikt. Afmeting: 82 x 98 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met geschulpt blad. Afmeting: 79 x 87 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten theetafel met lade en bronzen beslag. Circa 1880. Afmeting: 63 x 71 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse tiltop tafel met gecontourneerd blad, parelmoer en boulle inleg. Zwaar beschadigd. Afmeting: 80 x ø 83 cm. In matige staat.
Hollandse mahoniehouten Biedermeier meidenkast. Circa 1860. Afmeting: 176 x 100 x 42 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Spaanse kastanjehouten tafel met lade. Mooie patina. Afmeting: 60 x 76 x 73 cm. In goede staat.
19e Eeuwse grote wortelnoten wandvitrinekast. Afmeting: 80 x 94 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten schrijftafel met drie lades en schrijfleer. Zonlicht-schade. Afmeting: 75 x 120 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Franse notenhouten Henri Deux neo renaissance buffetkast met volle zuilen en snijwerk ranken. Annotatie 1675 (deur). Afmeting: 237 x 140 x 60 cm. In zeer goede staat.
Zes antieke mahoniehouten Biedermeier stoelen met cassis-kleurige velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 91 x 46 x 43 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten damesbureau met florale intarsia. Louis Seize-stijl. Circa 1920. Afmeting: 79 x 47 x 128 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Donker gebeitste houtgestoken vitrinekast. Eén-deurs met schappen. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 69 x 66 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten vier-laden Empire commode. Circa 1820. Beslag later. Afmeting: 92 x 52 x 100 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Seize penantkast. Circa 1800. Afmeting: 86 x 92 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Louis Philippe spiegel met hoorn des overvloeds. Kroon beschadigd + bijgeschilderd. Afmeting: H 130 x B 80 cm. In redelijke staat.
Antiek eikenhouten Jugendstil keukenbuffet met messing beslag en facet geslepen glas en spiegel. Afmeting: 205 x 120 x 55 cm. In goede staat.
Indonesisch houtgestoken (teak) schaakspel met olifanten poten en snijwerk op blad. Blad is omkeerbaar tot schaakspel. Houder met schaakstukken onder blad. Afmeting: 50 x 75 x 70 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten Louis Seize-stijl armleunstoel. Circa 1900. Afmeting: H 95 x 67 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten speeltafel met velours op blad. Circa 1890. Afmeting: 75 x 90 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse vergulde halspiegel met console, driekwart Korinthische zuilen en kroon. Bijgeschilderd. Blad mist. Afmeting: H 251 x B 68 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Oosterse kampferkist met messing beslag. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x 54 x 105 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse notenhouten Willem III speeltafel met gecontourneerd opklapbaar blad, met binnenin vier oude ingelegde speelkaart doosjes. Circa 1860. Afmeting: 78 x 91 x 86 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize vier-laden commode met origineel messing ringbeslag en halve Korinthische zuilen. Circa 1800. Afmeting: 94 x 95 x 48 cm. In goede staat.
Drie antieke Engelse mahoniehouten stoelen met goede stoffering. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 88 x 47 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Chinese houtgestoken hocker met floraal decor en marmeren blad. Afmeting: 48 x 36 x 36 cm. In goede staat.
Origineel gepolychromeerde 19e eeuwse Staphorster vitrine hangkast. Afmeting: 88 x 92 x 26 cm. In zeer goede originele staat.
Italiaanse spiegel met twee lampen. Tweede helft 20e eeuw. Kunststof. Afmeting: H 108 x 72 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse bloementafel met intarsia en brons. Deksel beschadigd. Verder in goede staat. Afmeting: 79 x 43 x 33 cm. In goede staat.
Eikenhouten tafel met twaalf stuks 17e eeuwse Hollandse wandtegels met dieren. Beschadigingen. Afmeting: 55 x 46 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Oosters houtgestoken handbeschilderd kamerscherm. 20e Eeuw. Afmeting: 186 x 200 cm. In goede staat.
Prachtige 19e eeuwse wortelnoten salontafel met florale intarsia. Blad kan opgeklapt worden (flap aan de wand). Circa 1860. Afmeting: 60 x 100 x 131 cm. In goede staat.
Mahoniehouten bibliothecaris trap. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 80 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Louis Seize-stijl halve-maan tafel met lade. Circa 1900. Afmeting: 85 x 70 x 35 cm. In goede staat.
Verchroomde metalen Art Deco-stijl toiletspiegel met kledinghaken. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 50 x 63 x 28 cm. In goede staat.