Hollands eikenhouten gepind één-deurs kastje. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 x 74 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Barok-stijl ovale bijzettafel. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 71 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Zwart met goudkleurige spiegel, met facet geslepen glas. 21e Eeuw. Afmeting: H 108 x B 76 cm. In redelijk/goede staat.
Zwarte Louis Philippe-stijl armleunstoel met zwarte stoffering. 21e Eeuw. Afmeting: 100 x 57 x 63 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten hocker met velours bekleding. Begin 20e eeuw. Afmeting: 40 x 50 x 38 cm. In goede staat.
Mahoniehouten hangoortafel met lyra vormige poot en bronzen klauwpootjes. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 53 x 46 x 36 cm / 53 x 76 x 36 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten Oosterse rooktafel met kopergeslagen tafelblad welke gedecoreerd is met Oosterse tekens en dieren. 20e Eeuw. Afmeting: 68 x 36 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten octagonale tafel met etage en getorste poten. Circa 1900. Afmeting: 70 x 60 x 80 cm. In goede staat.
Zilverkleurige spiegel, bewerkt, met facet geslepen glas. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 x B 66 cm. In goede staat.
Hollands kerfsnede dekenkistje. 19e Eeuw. Afmeting: 40 x 34 x 69 cm. In goede staat.
Oude eikenhouten bijzettafel met polychrome tegels. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 46 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd Louis Seize kabinet met bronzen beslag en houtgesneden guirlandes. Afmeting: 236 x 180 x 65 cm. In goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten boeken-opzetkast. Frankrijk, circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 235 x 120 x 43 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten Louis Quinze kabinet met klauwpoten en prachtig beslag. Oudere restauratie. Afmeting: 248 x 210 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten gebombeerd kabinet met prachtig snijwerk en klauwpoten. Kleinere beschadigingen. Afmeting: 245 x 205 x 66 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam twee-delig antiek Engels mahoniehouten tandartsmeubel. Circa 1900. Gesigneerd: The dental manufacturing Co Ltd. Nr. 536495 London Manchester Dublin. Met diverse lades en schuifbladen van glas...
19e Eeuws dubbelzijdig houten beschilderd kamerscherm met chinoiserie decor, floraal en vogels. Verbindingen zijn weg. Afmeting: 182 x 2 x 160 cm. In redelijk/goede staat.
Hollandse mahoniehouten Barok vitrinekast met mooi bronzen beslag en klauwpoten. Porseleinkast. Circa 1780. Afmeting: 180 x 228 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws bankstel met twee zetels. Geeboniseerd met goudverf en klauwpoten. Historisma. Circa 1880. Afmeting: 104 x 215 x 82 cm. / 110 x 85 x 70 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse wortelnoten Barok, Louis Quinze vitrine opzetkast (porseleinkast) met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Zeeuwse Renaissance kast. Eiken met palissander. Met 17e eeuwse sloten. Vier-deurs met dikke kussens en originele bolpoten. Afmeting: 170 x 150 x 62 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Louis Seize-stijl stoelen met originele polychromie. Kleur: wit/goud. Afmeting: 110 x 62 x 70 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten porseleinkast met zijkanten van glas. 19e Eeuw. Stijlmeubel. Afmeting: H 205 x B 150 x D 38 cm. In goede staat.
Notenhouten Hollandse Barok-stijl porseleinkast met intarsia, bronzen beslag en klauwpoten. Kwaliteits-stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 195 x 56 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Empire mahoniehouten dolfijn armleun stoelen met restvergulding. Afmeting: 90 x 60 x 57 cm. In zeer goede staat.
19e Eeuwse kersenhouten Biedermeier-stijl commode. Recentelijk professioneel gerestaureerd en met schellak gepolitoerd. Afmeting: 80 x 122 x 63 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok pastoorskast met origineel slot en sleutels. Mooie patina. Grote koplijst en bolpoten. Mooie patina. Afmeting: 192 x 195 x 75 cm. In goede staat.
Vier antieke mahoniehouten stoelen. Waarvan één armleunstoel. Monogram J.B. Jac van den Bosch. 1868 - 1948. 't Binnenhuis Amsterdam. Circa 1920. Afmeting: 90 x 43 x 52 cm. In goede staat.
Chinese kast. Circa 1910. Konisch in lichte mate. Front beschilderd. Afmeting: H 170 x D 54 x B 106 cm.
Vroeg 19e eeuwse Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier secretaire met halve zuilen en bandintarsia. Mooi binnenleven. Circa 1820. Oudere restauratie. Afmeting: 195 x 98 x 46 cm. In redelijk/goede sta...
Antiek Duits eikenhouten Gründerzeit buffet. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 230 x 145 x 70 cm. In goede staat.
Duitse kersenhouten Biedermeier-stijl bank met zwarte velours. Stijlmeubel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 70 x 200 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 117 x 40 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuwse beschilderde hoekkast. Engeland of Amelander. Met koninklijke voorstelling. Afmeting: 92 x 56 x 37 cm. In goede staat.
Franse massief eiken dolfijnentafel. Afmeting: L 95 x H 78 x B 62 cm.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrine opzetkast met panelen. Circa 1900. Afmeting: 200 x 117 x 42 cm. In goede staat.
Antiek Frans houtgestoken bureau met klauwpoten. Rondom bewerkt met putti, engelen en koppen op de hoeken. Afmeting: 108 x 145 x 85 cm. In goede staat.
Frans rozenhout belijmd kastje met porseleinen plaquettes, bronzen beslag en intarsia op blad. Louis Quinze-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 80 x 57 x 42 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse Chinese houtgestoken consoles met florale decors en koppen. Afmeting: 32 x 60 cm. In goede staat.
Vroege Duitse Biedermeier commode met drie lades. Mahoniehout met intarsia. Circa 1820. Afmeting: 85 x 74 x 47 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit vertiko met driekwart Korinthische zuilen en opstand. Circa 1880. Afmeting: 195 x 107 x 50 cm. In goede staat.
Franse rozenhouten Louis Quinze-stijl commode met bronzen beslag en marmeren blad. 20e Eeuw. Kleine fineerschades. Afmeting: 87 x 80 x 45 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Barok beschilderde religieuze Amelander tafelblad. Gecontourneerd. Enkele restauraties. Afmeting: 110 x 84 cm. In goede staat.
Twee-delige boekenkast. Circa 1880. Eiken, deels massief boven met deuren met glas. Afmeting: H 215 x 120 x 65 cm.
19e Eeuws mahoniehouten cylinderbureau met messing beslag. Afmeting: 125 x 115 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuws eikenhouten historisme schrijfbureau met leeuwenkoppen, drie lades en gekruisde poten. Circa 1880. Neo Renaissance. Afmeting: 78 x 67 x 108 cm. In goede staat.
Franse stijl twee-deurs linnenkast met brandstempel. 20e Eeuw. Mooie kwaliteit rozenhout. Marquetterie met florale intarsia en vergulde bronzen versieringen. Met gebogen front. Uitneembaar met schroev...
19e Eeuwse Hollandse Barok miniatuur porseleinkast met gebogen lades en klauwpoten. Afmeting: 107 x 70 x 27 cm. In goede staat.
19e Eeuwse beschilderde kinderwieg met fraaie beschildering van ooievaar en kind, floraal + tekst. Afmeting: 62 x 80 x 60 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Hollandse Empire commode. Circa 1830. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 105 x 100 x 44 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok secretaire met gebogen front. Louis Quinze. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 104 x 107 x 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Grote uitneembare mahoniehouten boekenkast. 19e Eeuw. Afmeting: 180 x 55 x 218 cm. In goede staat.
Noten/wortelnoten linnenkast met spiegel. Afmeting: 222 x 174 x 59 cm.
Duitse kersenhouten fineer penant commode met zwarte zuilen. Biedermeier-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 93 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met fraai bronzen beslag. Circa 1760. Behoeft restauratie. Afmeting: 110 x 100 x 55 cm. In redelijke staat.
19e Eeuws Frans eikenhouten buffet met opstand, snijwerk en driekwart zuilen. Circa 1870. Afmeting: 128 x 55 x 210 cm. In goede staat.
Koloniaal damessecretaire van tropisch hout, met prachtig messing inlegwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 65 x 37 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koloniale houtgestoken schildersezel met figuren, ranken, slangen et cetera. Afmeting: 185 x 52 x 50 cm. In goede staat.
Antieke houtgesneden olifanttafel met benen tanden en glazen ogen. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 65 x ø 65 cm. In goede staat.
Antieke Franse rozenhouten commode met twee lades, marmeren blad en bronzen beslag. In niervorm. Circa 1880. Afmeting: 78 x 63 x 40 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Japans kamerscherm bestaande uit vier lamellen (4 x 52 cm.) Deels beschilderd. Diverse houtsoorten. Met been en parelmoer. Afmeting: H 180 cm x B 208 cm x 4 cm. Vogels beschadigd...
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeaux met lade en florale intarsia. Ongerestaureerd. Afmeting: 90 x 100 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse gepolychromeerde houtgestoken piedestal. Afmeting: H 108 x B 58 x D 30 cm. In goede staat.
Eiken kist met plat deksel. Circa 1800. Met taps toelopende poten. Afmeting: 124 x 63 x 63 cm.
Venetiaans vergulde houtgestoken wandtafel met putti. 20e Eeuw. Afmeting: 90 x 56 x 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten dekenkist met druivenranken snijwerk en lade onder zijkant. Omgebouwd, front naar voren te klappen met scharnier. Antiek slot. Afmeting: 76 x 140 x 51 cm. In goede staat.
Mooie Engelse Gateleg klaptafel van massief mahoniehout. Poten op rolwieltjes. Afmeting: 73 x 90 x 30/105 cm. In goede staat.
Moderne blauw lederen electrische massage relaxstoel. Merk Thrower. Afmeting: 110 x 100 x 77 cm. In goede staat.
Vier eikenhouten stoelen met gedraaide poten. Circa 1910. Rugstuk uitgesneden. Massief.
Prachtige Duitse wortelnoten Gründerzeit commode. Circa 1880. Historisme. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. Afmeting: 87 x 97 x 55 cm. In goede staat.
Art Deco-stijl palissanderhouten boekenkast met verstelbare schappen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 150 x 134 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten voltaire met druivenrank. Circa 1870. Afmeting: 110 x 70 x 65 cm. In goede staat.
Fraaie Italiaanse mahoniehouten theewagen met florale intarsia et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 80 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten schrijfbureau met origineel bronzen beslag. Afmeting: 120 x 115 x 72 cm. In goede staat.
Antiek Duits notenhouten Gründerzeit dressoir met volle zuilen, drie deuren en drie lades. Afmeting: 80 x 158 x 79 cm. Breedte rugwand: 150 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese houten kist met jade plaquettes, koperen boeddha's, draken et cetera. 20e Eeuw. Afmeting: 44 x 77 x 41 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse koloniale teakhouten Barok secretaire met klauwpoten. Afmeting: 105 x 116 x 60 cm. In goede staat.
Grote Louis Philippe-stijl vitrinekast met schappen en zijkanten van glas. 20e Eeuw. Afmeting: 210 x 115 x 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Barok commode met prachtig bronzen beslag. Afmeting: 95 x 55 x 95 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode. Afmeting: 85 x 88 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Frans damesbureau met bronzen beslag en florale intarsia. Lichte fineerschade. Circa 1890. Afmeting: 86 x 68 x 43 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Louis Philippe penantkast. Circa 1860. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handgepolitoerd. Afmeting: 93 x 104 x 75 cm. In zéér goede staat.
Antieke wortelnoten Louis Philippe bijzettafel. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd (Schellack). Afmeting: 63 x 52 cm ø. In goede staat.
Antieke Engelse twee-delige mahoniehouten hoekkast met bandintarsia, etagere, schappen en lade. Circa 1900. Afmeting: H 211 x B 95 x D 55 cm. In goede staat.
Eikenhouten vier-laden Empire commode met messing capitellen, volle zuilen en origineel beslag. Zoldervondst. Afmeting: 103 x 96 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse wortelnoten dubbelgebogen 4-laden commode met messing beslag. Circa 1800. Sloten en bovenblad vernieuwd. Circa 1900. Afmeting: 84 x 80 x 48 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten Gründerzeit wandspiegel met kastjes. Circa 1880. Afmeting: 110 x 185 x 25 cm. In goede staat.
Bewerkte mahoniehouten piedestal in 18e eeuwse stijl. Barok. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 146,5 cm. In goede staat.
Antiek palissanderhouten drie-laden muziekkastje. Circa 1870. Louis Philippe. Afmeting: 55 x 52 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten pathefoon. Circa 1920. Afmeting: 110 x 46 x 50 cm. In goede staat.
Duitse eikenhouten Gründerzeit commode met zuilen en origineel beslag. Afmeting: 82 x 93 x 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse vurenhouten vitrine opzetkast. In bierverf. Circa 1850. Afmeting: 207 x 115 x 52 cm. In goede staat.
Antiek Engels eikenhouten rolbureau. S-model. Circa 1920. Afmeting: 110 x 121 x 76 cm. In goede staat.
Engels mahoniehouten Art Deco secretaire met glas-opstand. Circa 1930. Afmeting: 195 x 75 x 43 cm. In goede staat.