Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

40. Aprilveiling 2019

Veiling op vrijdag 5 april 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Mahoniehouten rolluikkastje 4201
Mahoniehouten rolluikkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek wandkastje, 1915 4203
Antiek wandkastje, 1915

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
2 Antieke stoelen + theetafel 4207
2 Antieke stoelen + theetafel

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antiek wandkastje 4221
Antiek wandkastje

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Antieke schaaktafel, 1900 4227
Antieke schaaktafel, 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Empire zitbankje, 19e eeuw 4251
Empire zitbankje, 19e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw 4324
Engelse dekenkist, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Hollandse hangvitrine, 18e eeuw 4238
Hollandse hangvitrine, 18e eeuw

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Antiek hangkastje, 1920 4129
Antiek hangkastje, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke schaar-opklapstoel, 1900 4200
Antieke schaar-opklapstoel, 1900

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse Windsor stoel, 19e eeuw 4217
Engelse Windsor stoel, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Hangvitrinekastje, 1930 4224
Hangvitrinekastje, 1930

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Engelse eiken kist, 18e eeuw 4233
Engelse eiken kist, 18e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Staande pathefoon, 1920 4241
Staande pathefoon, 1920

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915 4329
Antiek Jugendstil trap-orgel, 1915

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antiek hangkastje 4102
Antiek hangkastje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antiek hangkastje, 1920 4103
Antiek hangkastje, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2x Antieke stoelen met leer 4138
2x Antieke stoelen met leer

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Antieke plantentafel, 1920 4151
Antieke plantentafel, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Halve maantafel, 1920 4168
Halve maantafel, 1920

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Notenhouten kist met klep 4192
Notenhouten kist met klep

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Kleine Engelse naaitafel 4202
Kleine Engelse naaitafel

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Commode in Barok-stijl 4228
Commode in Barok-stijl

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Etagere hoekkast 4229
Etagere hoekkast

Resultaat:

40 EUR