Zeldzaam 18e eeuws mahoniehouten Hollands Barok kabinet met intarsia, figuren, floraal, vogels en bronzen beslag. Louis Quinze. Afmeting: 220 x 175 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse houtgestoken stoel. Verguld met bladgoud, Empire-stijl. Met zwanenkoppen en kraaienkoppen. Afmeting: 77 x 69 x 67 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws Hollands wortelnoten Barok porseleinkast in Louis Quinze-stijl met origineel beslag, staande op klauwpoten. Mooie patina. Afmeting: 216 x 160 x 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse notenhouten Barok vitrine-porseleinkast met zijdeuren, bronzen beslag en klauwpoten. Uitneembaar. Afmeting: 235 x 46 x 245 cm. In goede staat.
Origineel Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet met timpaankap, driekwart zuilen en vergulde bronzen kapitellen. Met bandintarsia, origineel beslag, guirlandes. Eén stukje lijst weg. Verder in go...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten chaise longue met florale intarsia en wielen. Afmeting: 80 x 90 x 185 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde Franse halspiegel met Rococo-kroon. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 150 x 100 cm. In goede staat.
Eikenhouten twee-deurs kast. Circa 1800. Met spitsvormige deurpanelen. Geheel massief. In goede staat.Afm.: 191x170x60cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Duitse Biedermeier kersenhouten secretaire met kersenhouten binnenleven. Afmeting: 160 x 110 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
19e Eeuwse Franse Louis Seize-stijl hoekvitrinekast op hoge poten. Grijs-goud, gebogen glas + spiegels. Afmeting: 240 x 140 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse eikenhouten twee-deurs Renaissance kast. Afmeting: 155 x 62 x 143 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...
Drie-deurs Hollandse boekenkast. Circa 1840 - 1860. Eiken, deels massief. Afmeting: 213 x 238 x 43 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten linnenpers op dubbelgebogen Hollandse commode. Met messing beslag. Afmeting: 194 x 85 x 60 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Hollandse iepenhouten Empire kabinet met volle zuilen. Circa 1820. Afmeting: 240 x 160 x 54 cm. In goede staat.
Antieke Japanse lakwerk piedestal. Beschilderd hout met messing. Circa 1920. Afmeting: 98 x 26 x 26 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten 2 deurskast met panelen en afneembare koplijst. 250x170x60 in goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Biedermeier boerenkast. Circa 1840. Uitneembaar. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 205 x 195 x 62 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Duitse uitneembare eikenhouten Biedermeier kast met paneel deuren. Circa 1840. Afmeting: 200 x 181 x 54 cm. In goede staat.
Oude Franse notenhouten boulle-stijl vitrinekast met zwart marmeren blad, gebogen glas en bronzen monturen. 20e Eeuw. Afmeting: 125 x 63 x 45 cm. In goede staat.
Mooie antieke Duitse notenhouten Gründerzeit vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 140 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Louis Seize spiegel met ovaal schilderij op metaal en intarsia. Circa 1800. Beschadigd, maar stukjes los fineer erbij. Afmeting: 117 x 57 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 130 x 57 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.
Kleine 18e eeuwse eikenhouten boekenpers met snijwerk en lade. Afmeting: 70 x 47 x 35 cm. In goede staat.
Zeldzame 19e eeuwse mahoniehouten kapstok met parapluhouder en zinken lekbak. Louis Philippe. Circa 1860. Afmeting: 206 x 55 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Neo-Gotische eikenhouten één-deurs kast met etages. Afmeting: 190 x 73 x 36 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten nachtkastjes op hoge poten met twee lades. Lichte fineerschades. Afmeting: 60 x 35 x 25 cm. In goede staat.
Grote uitneembare Duitse mahoniehouten Louis Philippe kast met lades. Circa 1870. Afmeting: 230 x 170 x 66 cm. In goede staat.
Wortelnoten Art Deco-stijl wandkastje met vier lades. Stijlmeubel. 20e Eeuw. Afmeting: 84 x 110 x 35 cm. In goede staat.
Goudkleurige spiegel naar antiek voorbeeld, met vrouwen medaillon. 21e Eeuw. Rococo-stijl. Composiet. Afmeting: 175 x 53 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken buffetkast met ranken, figuren en Korintische zuilen. Neo Renaissance. Afmeting: 69 x 185 x 250 cm. In goede staat.
Zes moderne lederen, beige kleurige armleunstoelen op wielen. Afmeting: 90 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palissander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goed...
Antieke Duitse uitneembare eiken Gründerzeit kast met lades. Circa 1880. Afmeting: 145 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1870. Afmeting: 162 x 97 x 44 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Rococo kabinet met bronzen beslag. Dubbel gebogen met asymmetrische deurpanelen. Laag kabinet. Afmeting: 225 x 180 x 63 cm. In goede staat.
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met gave stoffering. Circa 1850. Afmeting: 91 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 37 x 160 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten gebogen klapbuffet met drie lades, opklapbaar blad en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: 79 x 89 x 47 cm / 79 x 89 x 99 cm. In goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten trumeau met lade. Afmeting: 79 x 76 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse mahoniehouten Biedermeier commode met handwerk gedeelte in bovenste lade. Vakverdeling met mahoniehouten deksel met benen knoppen, intarsia in middelste lade en bandintarsia. Circ...
Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Mooie Hollandse wortelnoten Willem III naaitafel met stervormige intarsia. Circa 1860. Afmeting: 72 x 55 x 37 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...
Antieke Engelse mahoniehouten zes-kantige naaitafel op drie-spant klauwpoten. Afmeting: 77 x 53 x 52 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten Barok vitrine op klauwpoten. Stijl-meubel. Tweede helft 20e eeuw. Mooie kleur. Afmeting: 220 x 140 x 40 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse ijzeren kluis met sleutels. Martens Doetinchem. Afmeting: 70 x 67 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse eikenhouten één-deurs kussenkast met robbellijsten. Afmeting: 155 x 40 x 100 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten Louis Philippe cylinderbureau met mooi binnenleven en uittrekbaar schrijfblad. Circa 1870. Afmeting: 126 x 103 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten grunderzeit dressoir met dikke snekken en snijwerk ca 1880. cond.G 92x130x63
19e Eeuws eikenhouten Neo Renaissance kabinet, één deurs met lade, en acht lades achter de deur. Twee-delig. Afmeting: 165 x 85 x 45 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Duitse dekenkist. Ook bekend als Frontstollentruhe. Met origineel vlinderslot. Deksel later. Verder in goede staat. Afmeting: 73 x 175 x 64 cm.
18e Eeuwse Noord-Duitse vurenhouten gestoken dekenkist met sleevoeten. Ook wel genaamd Kufen-füsse. Met originele bierverf. Afmeting: 75 x 145 x 70 cm. In goede staat.
Twee bijzondere 19e eeuwse notenhouten gestoken schaarstoelen met vrouwenkoppen, leeuwenkoppen en fratzen. Neo Renaissance. Afmeting: 98 x 70 x 64 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
Antieke Noord-Duitse Biedermeier schrijfsecretaire met messing beslag. Circa 1830. Afmeting: 130 x 100 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse historisme eikenhouten gestoken Neo Renaissance halbank. Afmeting: 110 x 125 x 55 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse eikenhouten secretaire met bijpassende stoel. Secretaire heeft acht lades, snijwerk en onderling verbonden poten. Circa 1870. Afmeting: 126 x 127 x 63 cm. In goede staat.
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten hoekkast met gerilde deuren. Afmeting: 115 x 72 x 50 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten Barok hoekkast met smeedijzeren snorbeslag, schnappslot + sleutel. Afmeting: 66 x 74 x 35 cm. In goede staat.
Hollandse notenhouten bonheurkast met kuif en spiegel. Circa 1860. Afmeting: 215 x 100 x 45 cm. In zeer goede staat!
19e Eeuwse Franse wortelnoten wandtafel met gebogen front, twee lades, brons beslag en marmeren blad. Afmeting: 86 x 132 x 60 cm. In goede staat.
Antieke kastanjehouten salontafel met 2 grote lades 19e eeuw. cond.G 51x67x157
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten spinnekop eettafel. Circa 1860. Afmeting: 77 x 120 x 100 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten engels kabinet met ovale panelen en intarsia 2 delig. 235x130x54 cm paar lichte beschadigingen verder in goede staat.
19e Eeuws Engels eikenhouten secretaire. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 106 x 92 x 53 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten gestoken Tudor-stijl buffetkast. Circa 1900. Afmeting: 148 x 128 x 50 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse goudkleurige ovale spiegel met kroon. Restauraties. Afmeting: 118 x 118 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Biedermeier fauteuil met goede velours stoffering. Circa 1860. Afmeting: 100 x 64 x 62 cm. In goede staat.
Bruin lederen stoel met patina en houten poten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 107 x 90 x 82 cm. In goede staat.
Hollands eikenhouten Louis Seize penant jalouzie kastje met driekwart zuilen en messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 74 x 97 x 48 cm. In goede staat.
Antieke neogotische eikenhouten Engelse side board met twee deurtjes. 18e - 19e Eeuw. Mooie patina. Afmeting: 85 x 107 x 35 cm. In goede staat.