19e Eeuws Hollands mahoniehouten penantkast. Circa 1860. Krimpnaden blad, lichte fineerschade. Afmeting: 90 x 102 x 55 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands eikenhouten Louis Quinze orgelgebogen commode met gecontourneerd blad, origineel verguld beslag en antieke sloten. Afmeting: 83 x 90 x 48 cm. In goede staat.
Vier aparte 19e eeuwse Engelse mahoniehouten eetkamerstoelen met lederen bekleding. Afmeting: 87 x 56 x 50 cm. In goede staat.
Zeldzaam 18e -19e eeuws Zeeuws grenenhouten kastje. Vier-deurs met gebogen front en schappen. Afmeting: 158 x 73 x 37 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Empire mahoniehouten armleunstoelen. Circa 1830. Houtgepind. Eén stoel restauratie-plek, verder in goede staat. Afmeting: 90 x 60 x 51 cm en 84 x 49 x 56 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Engelse mahoniehouten tiltoptafel, Georgian. In originele staat. Afmeting: 76 x 72 cm ø. In zeer goede staat.
Antieke Engelse lederen breistoel met koperen nagels. Mooie patina. Afmeting: 84 x 51 x 53 cm. In goede staat.
Antiek Engels bruin-lederen breistoel met kopernagels. Mooie patina. Afmeting: 80 x 50 x 47 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten Engelse voltaire met bruin-lederen bekleding. Mooie patina. Afmeting: 90 x 60 x 73 cm.In goede staat.
Antieke Hollandse voltaire in Louis Quinze-stijl met snijwerk en op messing wieltjes. Circa 1860. Originele bekleding, beschadigd. Afmeting: 104 x 70 x 63 cm. In goede staat.