Leuke Duitse antieke Louis Philippe naaitafel, mahonie fineer, met vakverdeling omstreeks 1870 (kleine lijstjes missen) 78x42x48cm Cond:R/G
Duits wortelnoten naaitafeltje omstreeks 1870 (lichte fineerschade) mooi binnenwerk met intarsia, 75x48x40cm Cond: R/G
Oude Barokstijl 2 zits bank, houtgestoken en met goede velours stoffering, 2e helft 20e eeuw, 120x157x90cm Cond:G
Moderne messing vitrinekast met 5 glazen schappen en slot met sleutel (1 pootje weg) 183x25x30cm. Cond.: G
Teakhouten schrijftafel met 2 lades en onderling verbonden poten 2e helft 20e eeuw in goede staat 80x118x70cm
Oude Chinese houtgestoken hocker met bronzen koppen beslagen, 20e eeuw in goede staat, staande op leeuwenpoten 65x45ø Cond:G
Grote Duitse eikenhouten kist, vroeg barok anno 1748, met origineel snijwerk en slede voeten, (omgebouwd met scharnieren om te openen) 78x172x57 Cond:G
Eikenhouten Jugendstil buffet met geslepen glas en florale houtgestoken panelen ca. 1900 in goede staat 200x154x70cm.
Oude eikenhouten hoekkast 2e helft 20e eeuw, 2-deurs spinde (stijlmeubel) in goede staat 192x90x50cm.
Wortelnoten 19e eeuwse naaitafel met origineel binnenwerk en 2 opklapbare zijbladen en lyra-vormig onderstel. Geheel in goede originele staat 69x42x88cm.
Notenhouten buffet ca. 1880 met spiegelopstand, versieringen en origineel beslag. In goede staat (minimale fineerschade) 118x55x190cm.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk en goede velours stoffering (louis philippe) 100x46x58cm Cond:G
Vier klassieke armleunstoelen (stijlmeubels) 2e helft 20e eeuw in goede staat 95x57x52cm.
Mahoniehouten wandtafel (fineer) stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 73x80x32cm.
Hollands eikenhouten 2-deurs kastje 17e-18e eeuws, met poortpanelen 85x118x46cm Cond:G
Duitse wortelnoten Gründerzeit commode omstreeks 1880 met snecken en drie lades(deel beslag mist) lichte schades, 80x90x55cm Cond:G
Mahoniehouten 19e eeuwse spiegelconsole tafel met wit marmeren blad in goede staat, 90x93x45cm
Oud notenhouten drankenkastje met intarsia, 3 deuren 3 lades en hoge poten, stijlmeubel omstreeks 1930, 110x100x40cm Cond:G
Hollandse mahoniehout op eiken Louis Phillipe commode met 4 laden, 76x100x50cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Oude Bruine lederen armleunstoel, 2e helft 20e eeuw, Chesterfield stijl, 90x90x85cm Cond:G
Mahoniehouten bijzettafel op wieltjes en lade met schuifblad, 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel in goede staat 65x50x45cmj Cond:G
Antieke mahoniehouten Louis Philippe fauteuil omstreeks 1870 Cond:G 122x70x70cm
Eikenhouten bureaustoel met lederen zitting en rugleuning ca. 1920 in goede staat 80x55x55cm.
Antieke salontafel met bewerkte 4-spantpoot, wortelnoten blad met intarsia, omstreeks 1870 in goede staat, lichte fineerschade, 63x127x93cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Engelse mahoniehouten bijzettafel met etage, staande op driespantpoot in goede staat 72x39øcm
Oude Engelse wortelnoten 4 laden commode met zijbladen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 78x60x35cm Cond:G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, bamboeblad decor 20e eeuw 64x32cm Cond;G
Oude Chinese houtgestoken kampferkist, 20e eeuw, rondom gesneden met diverse voorstellingen, 57x51x105cm Cond:G
Oude Chinese houtgestoken tafel, zwart gelakt met marmeren blad, 47x32ø Cond:G
Kleine wortelnoten Barokstijl commode, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, met bronzen beslag en orgelgebogen hoge klauwpoten 65x85x38cm Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde houtgestoken wandconsole met marmeren blad (beschadigd) 28x93x37cm. Cond.: M
Zware Italiaanse houtgestoken Fauteuil, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat, 125x90x77cm Cond:G
Oude Engelse mahoniehouten boekenmolen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw en met lederen blad, in goede staat 56x43x42cm Cond:G
Hollandse eikenhouten theetafel omstreeks 1920 met rondom facetgeslepen glas en afneembaar tablet, op hoge poten. 77x63x45cm Cond:G
Vier wortelnoten bijzettafels waarvan 1 miniset, 2e helft 20e eeuw, allen met geschulpt blad en in goede staat 39-60cm Cond:G
Antieke mahoniehouten speeltafel met groen velours stoffering op blad (gebruissporen, omstreeks 1870 75x81x40cm Cond:G
Prachtige Art Deco kersenhoutfineer 1-deurs kastje ca. 1920. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd 74x61x45cm. In uitstekende staat.
Wortelnoten barokstijl commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in zeer goede staat 74x82x38cm.
Zware antieke notenhouten voltaire, recentelijk gestoffeerd en in zeer goede staat 99x73x70cm.
Antieke zwart gelakte bijzettafel omstreeks 1900 met extra etage, staande op wieltjes, in goede staat, 8 kantig blad 75x74x74cm Cond:G
Witte Louis Seize stijl stoel, 20e eeuw met prachtige Biedermeier stijl stoffering 98x58x60cm. Cond.: G
Mahoniehouten Engelse Regecy stijl uittrektafel 2e helft 20e eeuw met messing beslag 77x168x92cm. (uitgetrokken: 77x278x92cm.) Cond.: G
Oude Chinese houtgesneden tafel met marmeren blad, 20e eeuw 45x38ø Cond:G
Oude Indonesisch teakhouten houtgestoken hoekkastje, 2 deurs met schappen, fijn houtgesneden figuraal decor 74x38x55cm Cond:G
Antiek mahoniehouten haardscherm 1e helft 19e eeuw met floraal beborduurd scherm in originele staat, 92x64x35cm Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten bijzettafel 19e eeuw met driespantpoot (krimpnaad blad) 71x42cm Cond:R/G
Duitse notenfineer Louis Philippe salontafel ca. 1880 in goede staat 59x110x70cm.
Wortelnoten commode met aan beide zijden verlengbaar blad. Stijlmeubel 20e eeuw met 3 lades en koperen beslag, in goede staat 72x80x46cm.
Oude Chinese etagekast met diverse hoogteverschillen 20e eeuw 67x45,5x14cm. Cond.: G
Oude antieke armleunstoel, recentelijk gestoffeerd met velours, in goede staat 101x65x64cm
Antieke notenhouten Duitse naaitafel Gründerzeit, omstreeks 1880, in redelijke staat 1 lijst mist 75x52x42cm Cond:R
Oude thonetstijl kapstok, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 183cm
Chesterfield voetenbank met bruin leer, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 35x48x38cm
Antieke Hollandse eikenhouten theekastje omstreeks 1920, met gegraveerd glas en deurtje en parelrand in goede staat 76x58x38cm Cond:G
Oosterse houtgesneden kist met rondom figuren voorstellingen 20e eeuw in goede staat 48x95x40cm
Zeer grote Zuid Duitse beschilderde barokkist ca. 1800 in goede staat 177x68x54
Antieke vurenhouten deur met smeedijzeren nagel, 19e eeuw in goede staat 179x92cm
Antieke Neogotische penantkast van eikenhout, omstreeks1960 met ijzeren beslag in goede staat. 78x100x45cm
Oude chroom design bijzettafel met in hoogte verstelbaar glazen blad, naar ontwerp van Eileen Gray, 2e helft 20e eeuw 66xø48cm. Cond.: G
Kleine beschilderde oude grenenhouten 2-laden commode met op het blad decor van een landschap met koe, 2e helft 20e eeuw 48x73x30cm. Cond.: G
Duitse notenhouten Louis PHilippe wandrek ca. 1870 met snijwerk op de zijkanten 70x70x21cm. Cond.: G
Antieke Engelse mahoniehouten pianokruk 19e eeuws met bewerkte 4-spantpoot en lederen zit. 54x33cm Cond:G
Grote oude Lodewijk-stijl bank 20e eeuw met velours stoffering 107x142x93cm. Cond.: G
Chinees beschilderd kastje 2e helft 20e eeuw met deurtjes en twee lades in goede staat 90x44x31cm
Eikenhouten hangoortafel, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 58x65x85cm.
Duitse 19e eeuwse eikenhouten hoekkast, laat Biedermeier, twee delig met 2 lades en 2 glazen deuren, onder 1 deur zonder paneel. 194x110x50 Cond:G
Duitse antieke Gründerzeit apothekers hangkastje met snijwerk, omstreeks 1880 in goede originele staat. 58x30x18cm Cond:G
Oude barokstijl stoel met petit point stoffering 2e helft 20e eeuw, stijlmeubel,86x46x52 Cond:G
Mahoniehout fineer Louis Seize stijl wandtafel met 2 kantellades en bandintarsia. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw (lichte fineerschade) 71x76x38cm. Cond.: G
Hollandse notenhouten 3-laden barokstijl commode 2e helft 20e eeuw in goede staat 72x90x43cm.
Antieke halspiegel met bewerkte stucklijst omstreeks 1900, geslepen spiegel 110x62 cm Cond:G
Antieke Chinese houtgestoken tafel voor vaas of bloempot, 1e helft 20e eeuw 31x32ø Cond:G
Ovale 19e eeuwse mahoniehouten gefineerde ovale spiegel met kroontje omstreeks 1840 56x62cm Cond:G
Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G
Antieke Hollandse eikenhouten gestoken wandkapstok met messing kledinghaken, leeuwenkoppen en vogelvoorstelling 100x35x12cm Cond:G
Wortelnoten wijntafel met geschulpt blad Engelse stijl. Stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 56xø40cm.
Louis Seize stijl tafel, mahoniehout 2e helft 20e eeuw in goede staat. 83x36x45cm
Eikenhouten wandvitrine ca. 1890 in goede staat 78x70x23cm.
Prachtige notenhouten wijntafel met intarsia op het blad met 4 spantpoot, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 59x50ø Cond:G
Italiaanse Onyx bijzettafel, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54x35cm
Grote scheepskoffer (veel gebruikt) van hout bekleed met jute ca. 1920 50x97x57 Cond.: R