Hollands eikenhouten 18e eeuws gestoken halbank met zeeslag beschildering en gouddecor, 108x42x122cm. Cond.: G
Hollands Louis Seize kabinet ca. 1800, mahoniehout fineer op eiken met verguld bronzen beslag in goede staat, tweedelig (oudere restauratie) 215x160x56cm.
Duitse 18e eeuwse notenhouten fineer barok secretaire ca. 1780 met wortelnoten en bandintarsia. Recentelijk vakkundig gerestaureerd in zeer goede staat 215x66x130cm.
Prachtig 18e eeuws Hollands kruisvoet kabinet, pallisanderhout fineer op eiken. Recentelijk vakkundig gerestaureerd en schellack gepolitoerd in uitstekende staat 196x170x57cm.
Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet van mahoniefineer op eiken. Origineel bronzen beslag en 5 lades onder. In zeer goede originele staat 240x170x60cm.
Duitse vleugel, gemerkt Blüthner Leipzig ca. 1920, zwart gelakt en in goede originele staat, Aliquot piano patent met pianokruk 103x150x190cm.