Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

Zeldzame Italiaanse wandgarderobe
Startprijs 400 EUR

Zeldzame 19e eeuws notenhouten Italiaanse wandgarderobe, met volle figuren, kroon, draken en familie wapen. Onderkant met Zeus en twee draken + lekbakjes voor paraplu. Meubel is behandeld tegen houtwo...

Betaaltafel
Startprijs 250 EUR

16e - 17e Eeuws eikenhouten gotische betaaltafel met briefpanelen rondom, schuifbaar origineel blad. Afmeting: 87 x 78 x 107 cm. In goede staat.

Bijzondere spiegel (verguld)
Startprijs 500 EUR

Prachtige 19e eeuwse vergulde spiegel met putti + facet geslepen glas. Afmeting: 127 x 40 cm. In zeer goede staat.

Vergulde wandtafel
Startprijs 600 EUR

19e Eeuws vergulde houten wandconsole tafel met marmeren gecontourneerd blad. Floraal/gezicht/dieren decor. Afmeting: 95 x 125 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten vitrinekast, 1880
Startprijs 350 EUR

Antiek, kleine Hollandse wortelnoten orgelgebogen porselein vitrinekast met prachtig snijwerk in de plint. Barok-stijl. Circa 1880. Afmeting: 198 x 135 x 40 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten kabinet met kruisvoet, 1760
Startprijs 500 EUR

Klein, 18e eeuws Hollands Louis Quinze kruisvoet kabinet met lades en vakverdeling. Circa 1760. Lichte fineerschade. Afmeting: 205 x 120 x 34 cm. In goede staat.

Hollandse porseleinkast, 1850
Startprijs 200 EUR

Antiek, Hollandse porseleinvitrine van notenhout. Geheel met gestoken kuif en dubbel gebogen lades. Circa 1850. Afmeting: 207 x 133 x 37 cm. In goede staat.

Utrechtse poortkast
Startprijs 600 EUR

17e - 18e Eeuws eikenhoten Utrechtse poortkast met versieringen van ebbenhout. Mooie patina. Voorzien van smeedijzeren slot. Afmeting: 223 x 160 x 72 cm. In zeer goede staat.

Eiken kast met snijwerk
Startprijs 300 EUR

Bijzondere 1-deurs eiken historisme opzet-kast met lade, putti, figuren, ranken en leeuwenkoppen decor. Circa 1880. Afmeting: 189 x 101 x 50 cm. In goede staat.

Pronk vertico, 1880
Startprijs 400 EUR

Prachtig antiek wortelnoten pronk vertico met bronzen versieringen. Vertico heeft vier lades, één deur, snijwerk en zuilen. Afmeting: 173 x 113 x 57 cm. In goede staat.

18e Eeuwse kussenkast
Startprijs 1.000 EUR

Kapitale 18e eeuwse Hollandse kussenkast van palissanderhout. Met geëboniseerd lijstwerk. Uitneembaar + lades en sleutel. Afmeting: 220 x 220 x 80 cm. In goede staat.

Mahonie hoekkabinet
Startprijs 600 EUR

Twee-delig 18e eeuws Hollands, Louis Seize, mahoniehouten hoekkabinet met halve zuilen en origineel messing beslag, slot en sleutel. Afmeting: 235 x 136 x 65 cm. In goede staat.

Boulle penant kast, 1900
Startprijs 850 EUR

Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.

Franse buffetkast, 1880
Startprijs 225 EUR

Antiek eikenhouten neo renaissance buffetkast met glas in lood, cherubijn + leeuwenkoppen. Afmeting: 224 x 101 x 46 cm. In goede staat.

Antieke spiegel, 167 x 104 cm.
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde halspiegel met rankenkroon. Afmeting: 167 x 104 cm. In zeer goede staat.

Franse commode, 1900
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse gebogen commode met marmeren blad. Rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 52 cm. In goede staat.

Antieke salontafel (marmer/brons)
Startprijs 350 EUR

Bijzondere antieke salontafel van mahoniehout met marmeren blad en vergulde bronzen versieringen. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 108 x 60 cm. In goede staat.

Wortelnoten porselein vitrine, 1760
Startprijs 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Orgelgebogen porseleinkast, 1880
Startprijs 850 EUR

Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.

Wortelnoten vitrinekast
Startprijs 750 EUR

Prachtige 19e eeuwse Hollandse porseleinkast van wortelnoten. Barok. Met bronzen beslag, gebogen lades en extra deuren in het onderstuk. Uitneembaar. Afmeting: 228 x 160 x 45 cm. In goede staat

Eiken secretaire
Startprijs 250 EUR

Hollands 18e eeuws eikenhouten Louis Seize cylinder secretaire met volle zuilen + origineel bronzen beslag. Met opstand en jalouzie deuren. Afmeting: 159 x 106 x 59 cm. In goede staat.

Mahonie secretaire
Startprijs 200 EUR

19e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok secretaire met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 103 x 115 x 57 cm. In goede staat.

Wortelnoten secretaire
Startprijs 250 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten barok secretaire, Louis Quinze. Circa 1760. Met origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 109 x 112 x 55 cm. In goede staat.

Mahonie commode, 1760
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.

Halve maan tafel (mahonie)
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met messing band intarsia en twee lades. Dubbel blad. Afmeting: 78 x 76 x 38 cm. In goede staat.

Charles Dix bloementafel Ø 33 cm.
Startprijs 100 EUR

19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.

Willem III damesbureau met stoel
Startprijs 300 EUR

Groot antiek Hollands Willem III wortelnoten damesbureau + Willem III stoel. Circa 1860. Afmeting: 130 x 108 x 60 cm. In goede staat.

Italiaans gestoken Sgabello stoel
Startprijs 650 EUR

Zware Italiaanse Sgabello stoel van notenhout, met leeuwen, figuren, ranken en fratz gezicht. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 47 x 50 cm. In goede staat.

2x Bretonse bloementafel/piedestal
Startprijs 700 EUR

Twee 19e eeuwse eikenhouten Franse, Bretonse piedestals. Man + vrouw. Met 3-spant houtgestoken poten. Afmeting: 112 x 30 x 30 cm. In goede staat.

Hollandse eiken 4-deurs kast
Startprijs 700 EUR

17e Eeuwse twee-delige Hollandse eikenhouten renaissance 4-deurs kast met houtgestoken panelen met diverse koppen en originele sloten. Afmeting: 200 x 150 x 65 cm. In goede staat.

Wandtafel met spiegel
Startprijs 275 EUR

Goudkleurige houtgestoken wandtafel met marmeren bladen. Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 203 x 77 x 40 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel
Startprijs 400 EUR

Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.

Schwarzwalder rooktafel, 1900
Startprijs 200 EUR

Antieke notenhout gestoken Schwarzwalder rooktafel. Circa 1900. Afmeting: 96 x 44 x 30 cm. In goede staat.

2x Armleunstoel (mahonie)
Startprijs 200 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 53 x 62 cm. In goede staat.

Noten vertico
Startprijs 150 EUR

Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.

Franse eiken kast (2-delig)
Startprijs 250 EUR

Grote twee-delige Franse Lotharinger opzetkast met messing scharnieren en origineel slot. Afmeting: 227 x 155 x 51 cm. In goede staat.

Eiken renaissance kast
Startprijs 1.250 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...

Franse etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 475 EUR

19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.

Vergulde spiegel, 118 x 95 cm.
Startprijs 325 EUR

Facet geslepen octagonaal vergulde spiegel. 19e Eeuw. Afmeting: 118 x 95 cm. In goede staat.

Japanse naaitafel, 1900
Startprijs 180 EUR

Antiek Japanse naaitafel met lakwerk panelen en goud decor. Gemaakt van boomtakken. Circa 1900. Afmeting: 78 x 50 x 30 cm. In goede staat.

Betaaltafel
Startprijs 200 EUR

18e Eeuws Zuid Duitse eikenhouten baroktafel met lade en origineel blad van vruchtenhout. Onderling verbonden poten met voetstuk. Afmeting: 82 x 100 x 115 cm. In goede staat.

Mahonie tafel
Startprijs 100 EUR

18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.

Marqueterie bureau
Startprijs 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Mahonie boekenkast, 1880
Startprijs 300 EUR

Twee-delige Engelse mahoniehouten boekenkast. Circa 1880. Afmeting: 194 x 212 x 58 cm. In goede staat.

Palissander eettafel
Startprijs 200 EUR

Prachtige vroeg 19e eeuwse palissanderhouten eettafel met centrale kolompoot + klauwpoten. Gepolitoerd. Afmeting: 83 x 126 cm. In zeer goede staat.

2x Empire stoel
Startprijs 150 EUR

Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.

Antieke armleunstoel
Startprijs 100 EUR

Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.

Linnenkast, 1880
Startprijs 180 EUR

Antiek Duitse notenhouten linnenkast met volle zuilen + lade. Uitneembaar. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 189 x 120 x 60 cm. In goede staat.

Zeldzaam klapsecretaire
Startprijs 200 EUR

Antiek, Engels mahoniehouten opklapbaar, transporteerbaar reissecretaire met messing zijgrepen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 56 x 52 cm. In goede staat.

Engelse commode, 1860
Startprijs 275 EUR

19e Eeuws Engelse mahoniehouten lade-commode. Circa 1860. Victoriaans. Met drie lades, onderste lade is extra diep (tot aan voetplint). Afmeting: H 98 x B 100 x D 49 cm. In goede staat.

Wortelnoten hoekkast
Startprijs 160 EUR

Antiek wortelnoten hoekkast met lade en jalouzie-deuren. 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 91 x 46 x 65 cm. In goede staat.

Tafel ingelegd met tegels
Startprijs 250 EUR

Lage bijzettafel met vijftien polychrome 17e eeuwse tegels. Divers decor. Twee tegels haarscheur. Afmeting: 40 x 71 x 45 cm. In redelijk/goede staat.

Piedestal met zee-monster
Startprijs 375 EUR

19e Eeuwse notenhouten piedestal met zee-monster. Circa 1860. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.

Etagére tafel (ingelegd)
Startprijs 130 EUR

19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.

6x Iepenhouten stoelen
Startprijs 200 EUR

Zes antiek Hollandse iepenhouten stoelen. Houtgepind. Circa 1900. Afmeting: 92 x 44 x 50 cm. In goede staat.

Empire secretaire (iepenhout)
Startprijs 150 EUR

Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.

Jachtbuffet kast (Frankrijk)
Startprijs 350 EUR

Eiken Henry Deux opzet jachtbuffetkast. Circa 1870. Met mooi (jacht) snijwerk. Afmeting: 240 x 144 x 56 cm. In goede staat.

Antieke piedestal, 1870
Startprijs 300 EUR

Antieke Franse (Bretonse) eikenhouten piedestal met figuur. Circa 1870. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.

Biedermeier secretaire, 1860
Startprijs 250 EUR

Duits, mahoniehouten biedermeier secretaire met klein opstandje. Circa 1860. Binnenleven heeft diverse lades, deurtje gemaakt van ahorn fineer. Paar lijstjes missen. Verder in redelijk/goede staat. Af...

Willem III bonheur (2-delig)
Startprijs 300 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.

Engelse vitrinekast, 1900
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.

Eiken secretaire, 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.

Mahoniehouten Horrix tafel, 1860
Startprijs 140 EUR

Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.

Chinees tabernakelkastje
Startprijs 100 EUR

Antiek Chinees houtgestoken relikwie tabernakelkastje + onderkast. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. / 70 x 58 x 38 cm. In goede staat.

Chinese roodlak kast
Startprijs 100 EUR

Chinese roodlak kast met twee deuren + twee lades. Afmeting: 186 x 72 x 56 cm. In goede staat.

Japanse/Chinese lakwerk kast
Startprijs 100 EUR

Japanse of Chinese 4-deurs lakwerk kast met goud/vogel/floraal decor. Met etagére. 20e Eeuw. Afmeting: 155 x 90 x 32 cm. In goede staat.

Chinese bloementafel
Startprijs 60 EUR

Chinese hardhouten bloementafel. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm. In goede staat.

Perzische hoek-etagére
Startprijs 80 EUR

Perzische, handbeschilderde hoek-etagére met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Verzamelaarskastje
Startprijs 80 EUR

Chinees teakhouten verzamelaars vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 48 x 11 cm. In goede staat.

Duitse console, 1880
Startprijs 80 EUR

Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.

Ronde Chinese salontafel Ø 80 cm.
Startprijs 60 EUR

Ronde, houtgestoken Chinese salontafel met landschap decor, klauwpoten en glasplaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 80 cm. In goede staat.

Chinese barkast met snijwerk
Startprijs 150 EUR

Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.

Mahonie hangoortafel, 1860
Startprijs 120 EUR

Hollandse mahoniehouten Willem III hangoortafel met lade en spinnekoppoot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 55 x 115 cm. In goede staat.

Engels hoekkastje (mahonie)
Startprijs 100 EUR

Engels, Victoriaanse hangvitrine-hoekkast van mahoniehout met glazen deur en roede verdeling. Circa 1860. Afmeting: 100 x 50 x 50 cm. In goede staat.

Mahonie bijzettafel
Startprijs 160 EUR

19e Eeuwse Franse ovale bijzettafel van mahoniehout met lade, bronzen beslag en koperband intarsia. Afmeting: 82 x 60 x 50 cm. In goede staat.

Engelse hangvitrine (mahonie)
Startprijs 90 EUR

19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.

Verrijdbare theetafel
Startprijs 60 EUR

Engelse mahoniehouten theetafel op wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 91 x 47 cm. In goede staat.

Victoriaanse kaptafel, 1880
Startprijs 150 EUR

Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.

Ovale salontafel, 1870
Startprijs 180 EUR

19e Eeuws notenhouten Louis Philippe salontafel. Geheel staand op mooi bewerkte driepoot. Circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 61 cm. In zeer goede staat.

Kersen vitrinekast
Startprijs 600 EUR

Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.

Eiken hangvitrine
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Hollandse eikenhouten hangvitrine. Barok stijl. Afmeting: 80 x 85 x 25 cm. In goede staat.

Noten commode
Startprijs 70 EUR

Kleine notenhouten commode met intarsia. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 60 x 35 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse hoekkast, 1880
Startprijs 150 EUR

Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.

Engels secretaire, 1780.
Startprijs 400 EUR

Prachtig 18e eeuw Engels klepsecretaire. Circa 1780. Geheel van eiken, de lades en schuine klep hebben omranding van mahonie. Binnenwerk met diverse lades en een deurtje. Klep is ingelegd met leer. Af...

Chinese tafel, 1900
Startprijs 150 EUR

Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.

Secretaire, 1880
Startprijs 400 EUR

Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.

Spiegel met strik, 1900
Startprijs 80 EUR

Antiek ovale spiegel in Louis Seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 74 x 44 cm. In goede staat.

Engelse bijzettafel, 1860
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse bijzettafel met wangen + lade. Victoriaans. Circa 1860. Afmeting: 76 x 53 x 38 cm. In goede staat.

Dames rolbureau, 1870
Startprijs 450 EUR

Hollands dames rolbureau, vermoedelijk Horrix - Den Haag. Circa 1870. Palissander fineer, met binnenin lades. Afmeting: 148 x 109 x 52 cm. In goede staat.

Neogotisch kastje, 1880
Startprijs 150 EUR

Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.

Penantkast, 1880
Startprijs 150 EUR

Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.

Antieke tandartskast, 1920
Startprijs 80 EUR

Antiek wit-gelakte houten tandartskast met diverse lades en deuren. Circa 1920. Afmeting: 120 x 60 x 31 cm. In goede staat.

Engelse tiltop tafel (eiken)
Startprijs 250 EUR

18e Eeuwse Engelse eikenhouten tiltop tafel. Afmeting: 73 x 90 cm. In zeer goede staat.

Penantkast
Startprijs 250 EUR

Mooie wortelnoten + noten penantkast. 19e Eeuw. Panelen en lades met wortelnoten gefineerd. Meubel is recent geheel gerestaureerd. Afmeting: 104 x 55 x 85 cm. In goede staat.

Engels kabinet, 1900
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam klein Engels mahoniehouten kabinet/verzamelaars kastje. Circa 1900. Kast heeft twee deuren, met daarachter drie uitschuifbare lades. Onderin bevinden zich nog twee lades. Kast is recent gehee...

Engels Victoriaans schrijfbureau, 1860
Startprijs 300 EUR

Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.