Zeer grote antieke ivoren beeld, Oosters met figurendecor, staande op een met Ivoor ingelegde houten sokkel(minimale beschadiging mogelijk)61cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren boedha ca. 1900 in goede staat 7,5cm.
Antieke ivoren Netsuke, gesigneerd, voorstellende een oude Chinese man met wandelstok en kind op de schouder 6cm Cond:G
Antieke Chinese ivoren tempelhond ca. 1900 in goede staat 8cm.
Antieke Chinese ivoren visser met karper, omstreeks 1900, in goede staat 17cm
Vijf delen antiek ivoor en been: 3x figuren (1x hoofd weg), 1x kleine tempelhond, 1x briefopener, 2-8cm. Cond.: R-G
Twee delen ivoor voorstellende Egyptische figuren, in goede staat 8-15cm Cond:G
Grote antieke ivoren slagtand met olifanten en krokodillen voorstellingen (top gerepareerd), 65cm. Cond.: R-G
Antieke Chinese ivoren netsuke in Boedha vorm (gesigneerd) 3,5cm Cond:G
Twee delen antiek ivoor, buste met hoofdtooi, meisjeshoofd met muts 10cm Cond:G
Twee delen ivoor, vogel en man met hoofdbedekking en trommel 26-30cm Cond:G
Antieke ivoren krokodil op maladief basis, en een hoofd op balk, in goede staat 16,5-20cm
Drie oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, ratten, man met hoed en laars, en man met karper Cond:G
Antieke Chinese ivoren pagode toren met bellen, omstreeks 1900, beschadigingen 20,3cm Cond:R
Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G
Oude Chinese benen gegraveerde opiumpijp op standaard met Geisha decor 20e eeuw in goede staat, 48cm
Oosterse benen snuffbottles in de vorm van een naakte oosterse vrouw 20e eeuw 6,5cm Cond:G
Twee delen ivoor, houder met dierendecor, en buste van man 8,5-17,5cm Cond:G
Antieke ivoren magic bol op piedestal, handgesneden drakendecor, diverse opengewerkte bollen in een 13x5øcm Cond:G
Oosterse uit been gesneden tabakspijp met vrouwenbuste, 20e eeuw in goede staat 6x4x3cm Cond:G
Twee oude Chinese been gesneden netsukes 20e eeuw, rammen, en diverse verstrengelde dieren 2,5-3cm
Antieke Chinese of Japanse gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een Chinese man met plunjezak(gat in de zak) Cond:R/G
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat 25-28cm
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat, 26-30cm Cond:G
Twee delen antiek ivoor 1 vis, en een spiesbok (hoorn mist) 9-13cm Cond:R/G
Chinees benen into tasje met kralen 20e eeuw in goede staat. 15cm
Drie antieke ivoren figuren in vaasvorm, in goede staat 14-17cm Cond:G
Benen kompas met zonnewijzer, graden aanduiding, diverse plaatsen Amerikaanse kust. made by Ansonia clock USA, 20e eeuw 9x6x2cm 20e eeuw Cond:G
Antieke Chinese houder met schroefdop en centimeter, omstreeks 1900 (stukje hout af) 4-5cm Cond:R/G
Twee delen ivoren snijwerk China omstreeks 1900 met florale voorstellingen 9,7cm Cond:G