Drie antieke ivoren figuren 2x Boeda en een vrouwenfiguur 7x8,5cm Cond:G
Oosterse uit been gesneden tabakspijp met vrouwenbuste, 20e eeuw in goede staat 6x4x3cm Cond:G
Oosterse been gesneden netsuke, voorstellende diverse verstrengelde zeemeerminnen, 20e eeuw 4øcm Cond:G
Negentiende eeuws Chinees ivoor gesneden schuifdoosje, met 7 losse bewerkte delen, figuren en floraal decor, 1,2x5,2x5,2cm Cond:G
Twee antieke ivoren netsuke, Japan, of China, beide gesigneerd Cond:G
Chinees benen into tasje met kralen 20e eeuw in goede staat. 15cm
Oude Chinese benen gegraveerde opiumpijp op standaard met Geisha decor 20e eeuw in goede staat, 48cm
Oude benen dekseldoos met gegraveerd havendecor en floraal decor, 20e eeuw in goede staat 3x11x6,5cm Cond:G
Oosterse benen snuffbottles in de vorm van een naakte oosterse vrouw 20e eeuw 6,5cm Cond:G
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat, 26-30cm Cond:G
Drie oude Oosterse benen gesneden figuren 20e eeuw in goede staat 25-28cm
Twee delen ivoren snijwerk China omstreeks 1900 met florale voorstellingen 9,7cm Cond:G
Twee delen antiek ivoor 1 vis, en een spiesbok (hoorn mist) 9-13cm Cond:R/G