Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Heilig kruis 19e eeuw met ivoren Corpus Christie en INRI. In goede originele staat 46cm.
Ivoren corpus Christie 17e-18e eeuw in goede staat 20x20x2cm.
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Twee antieke Chinese bewerkte cups, gemaakt van hoorn met decor van vleermuis en bloesemtak ca. 1900, tevens decor van figuren in landschap 7x13x10cm. en 5,5x15x12cm. Cond.: G
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.
Antieke walrus ivoren mes met gravering op de schede met voorstellingen van walrussen, eskimo, zeehond en ijsbeer ca. 1900 in goede staat 30cm.