Grote 19e eeuwse Chinese of Japanse ivoren okimono, voorstellend een man met perkament en kikkers (gesigneerd). In goede originele staat 19cm.
Zeldzaam antiek Chinees ivoren figuur ca. 1900, gesigneerd, voorstellend een Chinese handwerkende timmerman met gereedschap. Mooie kwaliteit 16x20x11cm. Cond.: G