Prachtige antieke Chinese netsuke met draaibaar hoofd, voorstellend oude vrouw of heks ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 4,5cm.
Antieke Afrikaanse ivoren buste met hoofdbedekking 24,5cm. Cond.: G
Chinese antieke 19e eeuwse benen netsuke, voorstellend een varken met zeug 5,5cm. Cond.: G
Drie oude ivoren zittende geisha's met instrumenten 1e helft 20e eeuw 3,5-4cm. Cond.: G
Antiek 19e eeuws Chinees ivoren figuur (okimono), voorstellend een Chinese man met kind en perkament. 8cm. Cond.: G
Oude Chinese hoornen handgesneden cup met decor van landschap en figuren 1e helft 20e eeuw, 6x13,5xø12cm. en 6x15,5xø12cm.
Oude been gesneden meetlint in de vorm van een kikker en insect 1e helft 20e eeuw (5cm.) Cond.: G
Oude/antieke 3-delige benen kurkentrekker met kwast, bewerkt met dooskoppen 13,5cm. Cond.: G
Antiek Oosters ivoren vrouwelijk figuur met stamper in goede staat 17cm.
Twee oude Oosterse handgesneden benen figuren 20e eeuw, voorstellend geisha's in goede staat 34-35cm.
Zes oude Oosterse benen snijwerken 20e eeuw met o.a. drakendecor (enkele beschadigingen mogelijk) 15-19cm. Cond.: R-G
Chinees ivoren 19e eeuws handvat met voorstelling van een man en vrouw bij muur 14cm. Cond.: G
Twee oude Chinese benen snuffbottles met erotische voorstellingen 20e eeuw in goede staat 8x4,5x3cm. Cond.: G
Oude benen Chinese netsuke, voorstellend ratten 1e helft 20e eeuw 4xø3cm. Cond.: G