Zeldzame antieke hoornen Chinese opengewerkte dekselpot met drakendecor (wierookbrander?) in goede staat 27xø6,5cm.
Groot oud Chinees schaakbord met grote ivoren stukken 20e eeuw in goede staat 61x30x13cm.
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 26cm. Cond.: G
Oude Chinese buffelhoornen handgesneden figuur, voorstellend een boedha met kleinen 1e helft 20e eeuw 27cm. Cond.: G
Ivoren Corpus Christie 18e-19e eeuw in goede staat 20x13x2,5cm.
Chinees ivoren wijsheer met kraanvogel ca. 1900 in goede staat 24cm.
Antieke ivoren geisha (China of Japan), gesigneerd en in goede staat 18cm.
Grote antieke ivoren Chinese geisha met lotusbloem in goede staat 23cm.
Prachtige antieke pronkschaal met 4 ivoren nijlpaard-tanden, bronzen monturen en geschulpte groenglazen schaal 26xø23cm. Cond.: G
Chinees ivoren okimono van met met bloem ca. 1900 in goede staat 11,5cm.
Grote oude benen bewerkte slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 75x13x15cm. Cond.: G
Grote oude benen slagtand met Chinees decor 20e eeuw (stukken been) 74x13,5x15,5cm. Cond.: G
Ivoren 19e eeuwse Corpus Christie op gesneden houten plaquette in goede originele staat 25cm.