Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende man met karper (gesigneerd) 15cm. Cond.: G
Oude Chinees of Japans antiek ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een lachende boedha (gesigneerd) 12cm. Cond.: G
Groot antiek ivoren Maria beeld ca. 1900 in goede staat H.: 36cm.
Ivoren Corpus CHristie op houten kruis 19e eeuw, gedetailleerd (2 spijkers missen) 19x8cm. Cond.: G
Antieke ivoren handgesneden dekseldoos met pallisanderhout. Decor van figuren in landschappen ca. 1900 14x8x9cm. Cond.: G
Antieke ivoren bewerkte tand met olifantendecor in goede staat 72cm. Cond.: G
Ivoren Mariabeeld (waarschijnlijk 18e eeuw), oudere restauratie H.: 18cm. Cond.: R-G
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G
Oude ivoren nijlpaard ca. 1930 in goede originele staat 6x9,5x5cm.
Decoratieve Chinees bewerkte benen tand 2e helft 20e eeuw op houten console. 30x74x10cm. Cond.: G
Chinees ivoren figuur ca. 1900, voorstellend een oude man met stok en mand 17cm. Cond.: G
Antiek Japanse ivoren okimono (parasolverkoper) ca. 1900, gesigneerd. 1 Deel mist H.: 11cm. Cond.: G
Zes oude Chinese benen snuifflesjes met dieren- en bloemendecor 20e eeuw in goede staat 7cm.
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Twee delen antiek ivoor; 1x damesbuste Afrika en 1x vaas met decor van slangen en vogel 19-22cm.
Twee Oosterse benen bewerkte snuifflesjes met erotische voorstelling 20e eeuw in goede staat 8-9cm.