Lot divers oud parelmoer en been. 6 Delen benen bestek, 1e helft 20e eeuw, 2 Chinese benen servetringen, 1e helft 20e eeuw en parelmoerdoosje ca. 1900
Oud Afrikaans ivoren beeldje 1e helft 20e eeuw, voorstellend twee dansende figuren in goede staat 12x8x2,5cm. Cond.: G
Twee oude ivoren Maria's ca. 1930 in goede originele staat 18,5-20cm.
Oude miniatuur met (ivoren?) lijst, zijkant beschadigd 14x12cm. Cond.: R
Duits ivoren figuur ca. 1800, voorstellend een oude man met snaarinstrument en 2 kabouters op mahoniehouten sokkel, in goede originele staat 14cm.
Vier antieke Chinese netsuke's; 1x rat op steen (ivoor), 1x koe (ivoor), 1x wortelboom(ivoor) en 1x Chinese man (been) in goede staat 3,5x5cm.
Twee oude ivoren Chinese snuifflesjes 1e helft 20e eeuw in goede staat, voorstellend oude Chinese wijsheren 8,5-9,5cm. Cond.: G
Zeven oude Chinees ivoren figuren 1e helft 20e eeuw (1 figuur beschadigd) Cond.: R-G