Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

10x Antiek slingerglas (18e eeuw) 5542
10x Antiek slingerglas (18e eeuw)
Startprijs 400 EUR
Lot glaswerk/kristal 5541
Lot glaswerk/kristal
Startprijs 30 EUR
Lot glas (4x) 5540
Lot glas (4x)
Startprijs 60 EUR
Modern glazen masker 5539
Modern glazen masker
Startprijs 100 EUR
Moderne vaas, H 30 cm. 5538
Moderne vaas, H 30 cm.
Startprijs 40 EUR
Glazen hoofd, H 39 cm. 5537
Glazen hoofd, H 39 cm.
Startprijs 100 EUR
18e Eeuws glazen jacht flacon 5536
18e Eeuws glazen jacht flacon
Startprijs 100 EUR
Copier, Schaal 5535
Copier, Schaal
Startprijs 100 EUR
Moderne kristalglazen schaal 5534
Moderne kristalglazen schaal
Startprijs 70 EUR
Antiek glazen piece de milieu 5533
Antiek glazen piece de milieu
Startprijs 180 EUR
Moderne glazen vaas, H 62,5 cm. 5532
Moderne glazen vaas, H 62,5 cm.
Startprijs 80 EUR
Glaswerk (3x) 5531
Glaswerk (3x)
Startprijs 60 EUR
Hollandse likeurset, 1900 5530
Hollandse likeurset, 1900
Startprijs 120 EUR
2x Antiek glaswerk 5529
2x Antiek glaswerk
Startprijs 100 EUR
Lalique figuur, H 11,3 cm. 5528
Lalique figuur, H 11,3 cm.
Startprijs 150 EUR
2x Kristal/glazen vaas, H 12,5 -25,5 cm. 5527
2x Kristal/glazen vaas, H 12,5 -25,5 cm.
Startprijs 70 EUR
Lot paperweights (5x) 5526
Lot paperweights (5x)
Startprijs 80 EUR
Loetz vaas 5525
Loetz vaas
Startprijs 200 EUR
Loetz vaas 5524
Loetz vaas
Startprijs 200 EUR
Glazen vaas 5523
Glazen vaas
Startprijs 100 EUR
Gallé lampenvoet, 1900 5522
Gallé lampenvoet, 1900
Startprijs 100 EUR
Murano clown, H 31,5 cm. 5521
Murano clown, H 31,5 cm.
Startprijs 60 EUR
Murano + Lalique lamp 5520
Murano + Lalique lamp
Startprijs 120 EUR
Lot divers glaswerk 5519
Lot divers glaswerk
Startprijs 60 EUR