Zeven-delige 30er jaren glazen karafset met tinnen Gero monturen en persglazen tablet. Afmeting: 11 - 25 cm. In goede staat.
Moderne glazen design vaas met kubistische gezichten. Afmeting: H 30 x ø 15 cm. In goede staat.
Vier maal antiek (draad)glas. Circa 1900. Eén maal gematteerd glas met zilveren dop. Drie maal draadglas met vernikkeling. Afmeting: 9 - 15 cm. In goede staat.
Twee delen Swarovski: 1x Crystal Planet (238985) waarop een vredesduifje met metalen lauwertakje staat, geheel staand op aluminiumkleurige display. H.: 12cm. en 1x Juwelendoosje (207886), uitgevoerd i...
Twee delen Swarovski: 1x "Witte Hengst" (174958) behorende tot de groep "paardenparade", uitgevoerd in helder kristal, staart en manen van gematteerd kristal. 10,8cm. en 1x "Dolfijn op golf" (190365),...
Twee delen Swarovski: 1x Hertje (235045), uitgevoerd in gefacetteerd kristal met gladde poten en zwarte neus H.: 6,3cm. en 1x wolf (207549), uitgevoerd in helder kristal met mat kristallen staart ca. ...
Twee maal antiek kristal. Eén grote kaasstolp + geslepen stopkaraf. Afmeting: 20 - 39 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen koekjestrommels met vernikkeling. In de stijl van Loetz. Circa 1930. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Grote gesatineerde glazen figuur. Naakte dame met druiventros. 20e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Kristal Unie Maastricht iriserende tin craquele schaal. W.J. Rozendaal. Serie Manuvarium. Afmeting: ø 38 cm. In goede staat.
Zes gekleurde moderne glazen vogels. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 - 10 cm. In goede staat.
Kristal Unie Maastricht tin craquele drijfschaal + bolvaas. W.J. Rozendaal. Afmeting: 9,5 x ø 12,5 cm / ø 32,5 cm. In goede staat.
Vijf oude/antieke kristallen stopkaraffen. Divers. Afmeting: H 22 - 32 cm. In goede staat.
Twee Swarovski kristallen figuren in originele doos. Bestaande uit: Kudu Inspiration 'd Afrique 1994. En The Dragon 1997 Annual edition The Fabulous Creatures. Afmeting: 17 x 19 x 19 cm / 13 x 24,5 x ...
Zeven stuks antieke Duitse glazen. Roemers met diverse spreuken, emaille decor. Circa 1900. Eén stam gerepareerd. Afmeting: H 18 cm. In redelijk/goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
50er Jaren glas-in-lood venster. Gebrandschilderd. Afmeting: H 92 x B 65 cm. In goede staat.
Twee Carl Faberge kristalglazen gesatineerde kaarskandelaren. 20e Eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.
Zware kristalglazen gembercoupe. 20e Eeuw. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.
Antieke kristalglazen vrijmetselaar bokaal geëtst met symbolen en monogram. Twee-kleurig. Afmeting: 15,5 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: *Pijpvaas met roccailles, verguld. *Villeroy en Boch vaas met koperen monturen. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.
Drie oude Renaissance-stijl mondgeblazen noppenglazen. Gesigneerd. 20e Eeuw. Afmeting: 11 - 18,5 cm. In goede staat.
Lot oud glas/kristal. 20e Eeuw. Bestaande uit: Twee speeldoosjes, zwaan en olifant. Eén paper weight, Val St. Lambert. Eén paper weight, paardenhoofd. Drie zwanen. Twee flacons. Afmeting: 5 - 12 cm. I...