Antiek mondgeblazen tafelstuk, omstreeks 1900 transparant en cassiskleurig, schaal en 3 houders. 38x35øcm. Cond:G
Aparte oude Italiaanse tafellamp van glas en messing, Grieks figuren decor, binnenkant glas met bladgoud, (Murano?) omstreeks 1930-1950, messing fitting met baceliet, 89cm. Cond;G
Vijf oude glazen paperweights,( press papiers) italiaans bloemdecor, don't forget, italiaans spiraal, wilddecor 7-12cm Cond:G
Antieke Jugendstil opaline glazen kaststel omstreeks 1900 met florale beschildering, deels vervaagd, geen beschadigingen 24-41cm. Cond:G
Tien diverse blank glazen parfum flacons in Art Deco stijl 10-21cm Cond:G
Negen diverse flacons meeste in Art Deco stijl 1e helft 20e eeuw 3-10cm Cond:G
Grote moderne kunstglazen vaas, rood met geel glazen koor. gesigneerd: Rowy Plest B.A.G Design, 2e helft 20e eeuw Cond;G
Negentiende eeuwse mondgeblazen geribde karaf met gravering, wijnranken, molens en vogeldecor. 25cm. Cond:G
Drie delen kristalglas, bolvaas facetgeslepen met chip, vierkante karaf davinci, belvormige karaf facetgeslepen. 13-31cm. Cond:R/G
26 delen oud kristalglas, 18x waaierkristal, 8x geslepen kristal glazen, 10-20cm. minimale chip mogelijk
Twee delen kunstglas, 2e helft 20e eeuw, groene kip en rode vaas 23-22cm. Cond:G
Drie maal oud waaierkristal, kaasstolp en 2 vaasjes, chips, Cond:R/G
Drie moderne glazen vazen 2e helft 20e eeuw, o.a. Murano Fiorio Glas, en ongemerkt, 1 blad zwarte vaas mist, in goede staat 23-29cm.
Antieke kristallen karaf, omstreeks 1900 met 15 kristal glazen in goede staat 13-35cm. Cond:G
Antieke 13 delige kristallen likeurset omstreeks 1900, bestaande uit gegraveerde karaf, 11 gegraveerde likeurglazen en keramieken Jugendstil tablet, met vernikkelde omranding, in goede staat. 35x24øcm
Twee oude waaierkristallen 4 delige sets met tablet, schenkkan en 2 glazen, minimale chip mogelijk, 20-27cm. Cond:R/G
Twee oude waaierkristallen sets, 4 delig omstreeks 1900, 6 delig 2e helft 20e eeuw, minimale chips en beschadigingen. 26-27cm. Cond:R/G
Drie delen Murano glaswerk, 2 schalen 1 vaas, 2e helft 20e eeuw. 35x60cm. Cond;G
Vier delen kristalglas, karaf met 8 kantig Villeroy en Boch, facetgeslepen karaf, koekjes dekseldoos, bonbonniere 18-27cm. Cond:G
Vijf delen Swarovski kristal: tropische vis, zeepaard, 2x kogelvis en kikker met kroon 2-8cm., minimale chip mogelijk
Vier delen Swarovski: zeehond, pinguin, setje met 3 pinguins op ijsschots en konijn (oren er los bij), 2,5-8cm., minimale chips mogelijk.
Zes delen Swarovski kristal: nijlpaard, olifant, gans, vos, eekhoorn, haan 5-6cm. Minimale chips mogelijk
5 Delen Kristal (4x Swarovski): 2 Beren (1x Bohemia), schommelpaard, tafelbel en treintje 1,5-8,5cm. Minimale chips mogelijk.
Duitse 18e eeuwse glazen flacon(bruidsflacon) met geschilderde afbeelding en tekst, Ich bin bereit dir zu Dienen Diener alle Zeit, 15x7,5x4,5cm Cond:G
Vier grote antieke glazen flacons met beschilderde decors goud en vogels, handgeschilderd omstreeks 1930 13-23cm. Cond:G
Twaalf antieke kristallen messenleggers in cassette, omstreeks 1930 in goede staat, 3x12x30cm.
Twee Kosta Boda glazen damesfiguren, K. Engman 17-20cm. Cond:G
Antieke kristallen Tassa en waaierkristallen fruitschaal, 19e-20e eeuw(chips) 16-20cm. Cond:R
Twee antieke achterglas voorstellingen met vergulde lijsten naar Paul Thumann (bol glas) 17x25cm. Cond:G
Groot kristallen tafelstuk omstreeks 1900 met bloemvaas en geschulpte omranding 51x31øcm. Cond:G
Kristallen kandijcoupe met zilveren voet. 835/000. Kandijcoupe met geschulpte rand met ster- en ruitslijpsel geplaatst op ronde zilveren voet met parelrand. Met kristallen deksel met ster- en ruitslij...
Grote moderne glazen vis op metalen standaard, 21e eeuw glasfusing, 34x49x16cm. Cond;G
Gelimiteerde Remy Martin cognac karaf Louis XIII, in casette, 2e helft 20e eeuw door Baccarat 28cm. Cond:G
Bolfles( mondgeblazen wijnfles) in goede originele staat.17e-18e eeuws. 21-14ø Cond:G
Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, met onderschotel en zilveren knop, 835/000. ø21x27 cm. Enkele chips.
Kristallen boter- en kaasstolp met zilveren dop, 835/000. Geslepen stolp met aculadevormige rand voorzien van zilveren knop versierd met parelrand. En een geslepen stolp oplopend in een punt met zilve...
Grote antieke Jugendstil glazen vaas, omstreeks 1910, iriserend oker-zwart, in goede staat 31cm. Cond:G
Twee delen antiek kristal, waaierkristallen schaal, en een coupe van ruitkristal, minimale chip mogelijk 14x27ø en 28ø
Grote oude kristallen geslepen dekselpot met bronzen roos, 20e eeuw 21x19ø Cond:G