Grote Baccarat kristallen vaas, model Diva in zeer goede staat (aankoopprijs: € 3.900,-) 49x25x11cm.
Acht mondgeblazen glazen uit Venetië (Seguso) ca. 1900 met handgeschilderd decor van goud, figuren in landschap en flora 15,5-22cm.
Venetiaanse mondgeblazen kandelaar (Seguso) ca. 1900 met decor van goud, flora en Romeinse (naakte) figuren. In zeer goede staat (losse lekranden) 37x33x17cm.
Twee grote antieke Russische kristallen gegraveerde glazen met wapendecors (Tsaar) ca. 1900 in goede staat 23,5cm.
Jugendstil glazen vaas met geschulpte rand ca. 1910, ivoorkleurig met groen glas in goede staat 9xø13cm.
Oude kristallen buste 1e helft 20e eeuw voorstellend een dame 16x16x6cm. Cond.: G
Zeer grote oude kristallen geslepen bowlpot met originele geslepen lepel ca. 1930 in goede staat 49xø27cm.
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Antiek glazen Jugendstil Loetz schaaltje, 3-kleurig (neutraal/groen/bruin), gesigneerd en in goede staat 5x12x12cm.
Twee grote Swarovski kristallen draken: 1x jaarstuk 1997 met rode ogen op lossen sokkel en 1x "Fables en Tales" met losse bol. Cond.: G
Grote mondgeblazen glazen schenkkan ca. 1900 met vergulding en tweedimensionale emaille beschildering (floraal decor) 32cm. Cond.: G
Drie oude/antieke karaffen 19e-20e eeuw: 2x handbeschilderd met paardendecor en datering 1830 en 1x met noppen en geribbelde omranding (2-kleurig) 21-26cm. Cond.: G
Swarovski kristallen jaarstuk 2001 "Harlekijn": Derde jaarstuk in de serie maskerade. Uitgevoerd in helder kristal. Zijn gezicht is gematteerd waarop een zwart masker is geplaatst. In zijn rechterhand...
Swarovski kristallen jaarstuk "Colombine": Tweede jaarstuk in de serie maskerade uitgevoerd in helder kristal. Hoofd, nek en armen zijn gematteerd kristal. In haar linkerhand houdt ze een geel masker ...
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
Twee zware kristallen likeurkaraffen: 1x FC. Twente 1965 gegraveerd en 1x met wild in natuur graveringen 16-17cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Grote zware Villeroy & Boch kristallen 3-lichts kaarskandelaar ca. 1980 in goede staat 42x34x12cm.
Kavel met 19 kleine kristallen Swarovski beeldjes o.a: kogelvis, schildpadjes, zittende poedel, 2x os, kikker, zwaan, hondje etc. Allen in goede staat.
Prachtige Hollandse biedermeier kristallen 6-delige tafelset met amandelslijpsel 19e eeuw in goede staat met minimale chip 26xø19cm.
Kristallen geëtste bowlpot op onderschotel met Hollands zilveren bowllepel met gecontourneerde en handgegraveerde steel, 835/000 grootkeur eind 1800, MT: Kalberg Den Bosch, ca. 47gr. L.: 26cm. Cond.: ...
Grote zware kristallen geslepen fruitmand 2e helft 20e eeuw in goede staat 36x37x29cm.
Twee delen oud glas/kristal: 1x Jugendstil hoge vaas ca. 1900 met gouddecor en metallic effect (ongesigneerd) 23,5x7,5cm. en 1x zware kristallen schaal met plated beugel ca. 1930 21xø20cm. Cond.: G