Drie glazen Lalique Frankrijk schalen 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen(1 bord met chip). ø23cm. Cond.: G
Blauw-groene fles 17e-18e eeuw in zeer goede originele staat 24x18x8cm.
Drie aparte oude glazen Art Deco peper&zout stellen (allen 4-delig met mosterdpot) ca. 1930. in goede originele staat 9-18cm.
Drie antieke opaline glazen vazen, kaststel, met handbeschilderd bloemendecor ca. 1880, in goede originele staat 23-35cm.
Zware Royal Leerdam glazen vaas 2e helft 20e eeuw, KristalUnie 12xø9cm.
Drie oude cognacglazen en karaf 20e eeuw 16-23cm. Cond.: G
Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x Boheems geslepen glas met leeuw 1938 en tekst (minimale chip) en 1x geslepen karaf met opvliegende eenden 11-29cm. Cond.: G
Vier delen kristal/glas; 1x antieke vaas met zilveren voet, 1x persglazen jardiniere, 1x dekseldoos vierkant en 1x dekseldoos ovaal 13-24cm.
Glazen 19e eeuwse schaal met plated beugel in goede staat 5xø26cm.
Tien mondgeblazen champagneglazen met gouden rand ca. 1900 in goede staat 25x8cm.
Twee delen oud kristal; 1x grote waaierkristallen dekselvaas en 1x waaierkristallen schenkkan met plated monturen 23-39cm. Cond.: G
Zes 19e eeuwse kristallen vaasjes met gouddecor (beschadigingen) 10-16cm. Cond.: M-R
Kavel met 17 groene glazen o.a; roemers 20e eeuw 13-18cm. Cond.: G
Elf delen oud/antiek glaswerk; 5x glazen schaaltjes met goudrand (chips), 1x langwerpige schaal met goudrand, 1x geschulpte glazen schaal met gopudrand 19e eeuw, 1x flacon, 1x gegraveerde schaal met p...
Zes delen oud/antiek glas; 2x blauwe roemers (1 chip), 1x melkglazen beker met goudkleurig sterrenbeelden decor, 1x Jugendstil bakje, 1x gegraveerd glas met portret en 1x opaline beker 11-20cm. Cond.:...
Kavel divers geslepen kristal 20e eeuw; 1x dekselschaal groot, 1x schaal, 1x lepelvaasje, 1x bonbonschaal, 1x wijndecanter 8-23cm.
Oud gebrandschilderd glas-in-lood venster 20e eeuw, voorstellend een man te paard 31x24cm. Cond.: G
Kavel van 21 oude/antieke glazen met goudrand o.a; cognacglazen, kristal, etc. 9-19cm. Cond.: G
Drie glazen bollen,(presse-papier) gesigneerd , 2e helft 20e eeuw; 1x met blauw, gesigneerd Selfkirk glass studio maritime 48/500 1983, 1x klein met luchtbellen, gemerkt 40 met lauwertakken en 1x groo...
Vijf oude flacons met stop 20e eeuw; 4x glas met plate en 1x messing met been 5-12cm.
Twee kristallen schenkkaraffen 19e eeuw met amandelslijpsel; 1x heel met stop en 1x met chip zonder stop, 21-27cm. Cond.: G
Oude Lalique glazen asbak met driemaster afgebeeld, 2 minimale chips 3xø17cm. Cond.: R
Kristallen karaf met 4 bijbehorende kristallen coupes. Karaf: 27xø13cm., coupes 11xø9.5cm., Cond.:G
Vier delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x spijkervaas, 1x beker, geslepen en beschilderd, 1x glazen bol met luchtblazen en 1x kobaltblauwe vaas met goud- en bloemenmotief 5-12cm.
Zes delen oud/antiek kristal; 5 delen ruitkristal en 1x kristallen vaas. Bevat 2 dekseldoosjes, 2 zoutnapjes en 1x ovale schaal. Minimale chips mogelijk 4,5-17cm. Cond.: R-G
Opaline glazen vaas ca. 1880 Historisme met Griekse voorstelling (Athene?), handbeschilderd 28xø12cm. Cond.: G
Japanse glazen plant met marmeren plantenbak ca. 1930. In goede originele staat 29x20x8cm.
Zes 19e eeuwse gegraveerde glazen met rankendecor in goede staat 11,5x12,5cm.
Acht Duitse kristallen gekleurde glazen, facetgeslepen 20e eeuw in goede staat 11-19,5cm. Cond.: G
Oude Duitse WMF plated kristallen cocktailshaker, ca. 1930 en een cocktailglas, in goede staat. 9-21cm.
Acht mondgeblazen 18e-19e eeuwse borrelglazen in goede originele staat 9,5xø6cm.
Grote 18e-19e eeuwse mondgeblazen bokaal met gravering 0,3L en witte bovenrand en brede voet. in goede originele staat 19xø15cm.
Drie antieke opalineglazen vazen; 2x met handbeschilderd bloemendecor en 1x afgebeeld met portret 18-20cm. Cond.: G
Twee antieke groene opaline glazen vazen. Handbeschilderd met decor van patrijzen en bloemen 27xø12cm. Cond.: G
Drie-delige groen opaline glazen kaststel ca. 1890 met handbeschilderd bloemendecor (dekselpotje gelijmd) 33xø13cm. en 23xø11cm. Cond.: R-G
Antiek Duits gegraveerd en bewerkt glas met tekst op de bodem "stark gespannt, stark geschaffen" en monogram met kroon 12xø9cm. Cond.: G
Drie kristallen karaffen 19e eeuw met slijpsel (1 stop heeft chip) 28-30cm. Cond.: R-G
Kristallen olie- en azijnstel ca. 1900, 5-delig met plated houder. In goede originele staat 23xø16cm.
Twee delen oud Copier glas; 1x spijkerbolvaas (binnenzijde groen) 12xø11cm. en 1x spijkerglas schaaltje 3x7x8cm. Cond.: G
Twee glazen karaffen met bijbehorende gegraveerde glazen 20e eeuw in goede staat. Kleine karaf met 4 glazen, grote karaf met 6 glazen 13-32cm.
Vijf antieke Duitse mondgeblazen glazen met handbeschilderd gouddecor, bessenranken, vogels en vlinders ca. 1900 13xø7cm. Cond.: G
Grote oude waaierkristallen verdeelschaal 1e helft 20e eeuw 8-delig. Middelste verdeelschaal heeft een chip, verder in goede staat 5xø36cm. Cond.: R-G
Twee 19e eeuwse kristallen parfumflacons met gouddecor. 1 Flacon heeft minimale chip 7x4x37cm. Cond.: R-G
Geslepen kristallen karaf met daarbij behorend 6 geslepen kristallen glazen met bloemendecor 15-37cm. Cond.: G
Vier kristallen muziekinstrumenten van kristal, Dargues Frankrijk; 1x saxofoon, 1x piano, 1x banjo en 1x trompet 14-20cm. Cond.: G
Vijf delen oud glas 20e eeuw; 2 kristallen bollen en 3x gekleurde glazen vazen 70-er jaren met bewerkte bovenkant (Murano) 19-25cm. Cond.: G
Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x clown (Murano?), 3x gekleurde vazen bewerkt met bloemen en 1x parfumfles 19-23cm. Cond.: G
Vier prachtige radgeslepen kristallen schalen in goede staat (minimale chip mogelijk) ø20cm. Cond.: G
Zware radgeslepen kristallen console-tafel ca. 1900, 11xø25cm. Cond.:G
Kristallen karaffenset, facetgeslepen met daarbij 12 glazen ca. 1900. Hoort allemaal bij elkaar, in goede staat 9-33cm.
Grote oude persglazen bokaal ca. 1930 in goede originele staat 23xø17cm.
Twee prachtige antieke gegraveerde kristallen glazen ca. 1900; 1x gegraveerd met serpent en Gesundheit, 1x gegraveerd met twee figuren in landschap 13x7,5cm. In zeer goede staat.
Prachtige mondgeblazen karaf met 5 glazen (twee-kleurig). Handbeschilderd met goud- en bloemdecor, 1963 Murano 19-25cm. Cond.: G
Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G
Drie delen oud/antiek Oosters brons; 1x antieke Chinese bronzen pot (bewerkt) en 2x oude Indische bronzen figuren 8-24cm. Cond.: G
Moderne mondgeblazen glazen schaal (glas-fusing) 2e helft 20e eeuw 7xø19cm. Cond.: G
Oude glazen vaas met tin (belijmd) 1e helft 20e eeuw 20xø20cm. Cond.: G
Grote oude melkglazen dekselpot met Chinees decor van figuren in tuin. 26xø11cm. Cond.: G
Oud/antiek mondgeblazen glas met wapens en tekst (17e eeuw?) Duitsland 17xø8,5cm.
Twintig 19e eeuwse mondgeblazen glazen o.a. met gravures, portret etc. 11-22cm. Cond.: G
Twee delen blauw glaswerk 20e eeuw; 1x grote karaf (mondgeblazen) met neutrale voet, handgrip en stop en 1x bolle flesvaas 45-27cm. Cond.: G
Groot 19e eeuws gebrandschilderd venster met voorstelling van Jeanne D'Arc te paard met ridders. Gesigneerd "Pitt van Treeck Hüls/Krefeld" 1 Klein venster gescheurd 123x80cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk/kristal o.a; 5 kristallen glazen (bewerkt), 1x grote amandelgeslepen kristallen roemer en 1x Murano glazen mandje 12-20cm. Cond.: G
Prachtige karafset met 6 glazen Jugendstill ca. 1920. Goud overlay bloemendecor in goede originele staat 13-29cm.
Antieke Duitse beschilderde historisme wijnkan uit 1885 met opschrift "L. von Doetinchem de Rande H. von Losse von Asselt Erg. Bonn 1885". In Renaissance stijl 30x14x15cm.
Oude dike glazen mondgeblazen vaas 20e eeuw (oranje) 18xø14cm. Cond.: G
Negen kleine dessertborden Lalique Frankrijk 2e helft 20e eeuw, onderkant gesigneerd. Gedecoreerd met bladdecor en zwarte lijnen ø16cm. Cond.: G
Twee delen glaswerk 20e eeuw; 1x blauwe stopfles en 1x neutrale bolle karaf 30-38cm. Cond.: G
Twee prachtige grote Boheems kristallen tafelschalen. Facetgeslepen, blauwtransparant 20e eeuw in zeer goede staat 32xø30cm.
Twee delen Lalique kristal; 1x kaarskandelaar 7,5x6,5cm. en 1x asbak (randschade) 6xø10cm. Cond.: R
Grote oude Boheems kristallen vaas ca. 1930. Blauw kristal en opliggend gouddecor. In zeer goede staat 40xø13cm.
Prachtige antieke robijnrode Boheems kristallen 7-delige set. Bevat gegraveerde glazen en facetgeslepen karaf ca. 1900 in goede staat 45xø13cm. en 3,5xø6cm. Cond.: G
Antieke Hollandse Biedermeier kristallen soezenschaal met amandelslijpsel (chips rand) ø22-ø24cm. Cond.: R
Kristallen 3-delige bowlpot (sterslijpsel)19e eeuw; onderschotel, bowlpot en sleef. Minimale chips bij bowlpot 36xø21cm. Cond.: R-G
Hoge glazen vaas ca. 1890 van Legras (of Lagras) met landschapsdecor in zeer goede staat 35,5xø13cm.
Zeldzame 18e eeuwse glazen kan anno 1775 met wapen van Zeeland. In zeer goede originele staat 26xø14cm.
Antieke glazen Emile Galle vaas (1846 - 1904) met bessenrank-decor. In goede originele staat 10,5x9,5cm.
Prachtige zeldzame Copier Leerdam blauwglazen cactuspot ca. 1930 in Art Deco stijl 13x10x10cm. Cond.: G
Glas-in-lood venster 18e-19e eeuw met afgebeeld een gebrandschilderde driemaster. In goede originele staat 24x18,5cm.
Oude Lalique glazen bonbonschaal met 4 vogels op de stam (Lalique France) 20e eeuw in zeer goede staat 8,5xø14cm. Cond.: G
Grote oude Lalique glazen siervaas (Lalique France) met vogels- en rankendecor in goede originele staat 20e eeuw 17xø12cm. Cond.: G