Vier gesigneerde kristalglazen kaarskandelaren. Villeroy & Boch. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 19 - 28 cm. In goede staat.
Vijf maal divers glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Boheems kristallen vaas, drie Murano vaasjes, onbekende groen-glazen vaas. Afmeting: 16 - 26 cm. In goede staat.
Encris Sweden glazen mondgeblazen vaas. Twee-kleurig. Bovenrand chip. Afmeting: H 26,3 cm. In redelijke staat.
Drie maal oud/antiek glaswerk. Bestaande uit: Cactuspotje, haarlijn. Geëtste karaf. Geëtste bonbonniere. Chips. Afmeting: 7 -
36 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek drie-delig blauw opaline glazen kaststel met florale decor. Circa 1900. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.
Twee maal oud/antiek kristal. Bestaande uit: Beschuitbus met onderschaal + amandel-vormige schaal. Chips. Afmeting: 20 - 24 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke opaline vazen met florale decor. Circa 1880. Afmeting: 25 - 39 cm. In goede staat.
Twee maal kristal. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Dekselcoupe + vaas. Afmeting: 31 - 33 cm. In goede staat.
Twee glazen figuren. Eén maal Murano maanvis + gesigneerde olifant, chip. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal antiek kristal. Amandel geslepen. Bestaande uit: Bowlpot en een stopkaraf. Afmeting: 36 - 41 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse gegraveerde kristallen karaffen met 925 zilveren plaquettes. Brandy en Port. Aanslag. Afmeting: 30 x ø 12 cm. In goede staat.
Tien-delige glazen bowlset. 20e Eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 7 - 33 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse gegraveerde fles. Anno 1888. Met kroon, molen, haan, zon, zwaan, reiger, ballon, hond, medaillon. Eén chip. Afmeting: H 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Twee maal Murano, eend en clown. Eén glazen bootzeil. Afmeting: 8 - 20 cm. In goede staat.
Swarovski "Druiventros Goud Europees" (011864). De stam is zilver- en de bladeren goudkleurig. 23 druiven van 20 mm doorsnede. Alle druiven zijn helder en gefacetteerd. Deze druiventros was deel van h...
Antieke Duitse historisme wijnkan met geëtst glas en tinnen montuur. Circa 1880. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Twee kristallen facet geslepen schalen. Tweede helft 20e eeuw. Ook te gebruiken als fruitschaal. Afmeting: 17 x ø 15 cm / 13 x ø 22 cm. In goede staat.
Drie delig antiek opaline glazen kaststel. Handbeschilderd met vogels en bloemen decor. Circa 1900. Afmeting: 29 - 39 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek glas/kristal. Bestaande uit: Kaarskandelaren, gemberpot, houders. Chip mogelijk. Afmeting: 14 - 26 cm. In goede staat.
Drie delen Swarovski: 1x Poedel zittend (181317), uitgevoerd in helder kristal met matte poten, tong en deel van de staart H.: 4,4cm., 1x Tafelbel klein (013916), uitgevoerd in helder kristal met drie...
Kavel met 5 delen Swarovski waaronder 3 kristallen hartjes in helder, rood en blauw kristal ca. 4x4cm., twee kristallen bloemen (rode en gele knop) en twee sleutelhangers van Stolker. Allen in goede s...
Twee delen Swarovski met schade: 1x Kandelaar uitgevoerd in mat en helder kristal met twee blauw kristallen bollen (bij lijmrand voet losgelaten, verder in goede staat) H.: ca. 16cm. en 1x Jaarstuk Pe...
Drie delen Swarovski in originele dozen met (lichte) schade: 2x rendier (214821), uitgevoerd in helder kristal (zonder spiegel). Beide een deel van het gewei afgebroken maar wel erbij, verder in goede...
Drie delen Swarovski met (lichte) schade: 1x Zeilschip Santa Maria (162882), uitgevoerd in helder en mat kristal (zonder spiegel). Middelste mast afgebroken op lijmrand, verder in goede staat. 1x toek...