Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

25. Juliveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 3 juli 2015 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
5 Delen glas 5548
5 Delen glas

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
7 Delen  glas 5549
7 Delen glas

Resultaat:

30 EUR

3 Delen glas 5550
3 Delen glas
Startprijs 30 EUR
6 Delen waaierkristal 5551
6 Delen waaierkristal
Startprijs 50 EUR
Verkocht
13 Diverse roemers 5552
13 Diverse roemers

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
4 Antieke glazen 5553
4 Antieke glazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
21 Beschilderde glazen 5554
21 Beschilderde glazen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
41 Glazen met karaf 5555
41 Glazen met karaf

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Tiffany stijl glas-in-lood 5556
Tiffany stijl glas-in-lood

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
38 Gegraveerde glazen 5557
38 Gegraveerde glazen

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
40 Kristallen glazen 5558
40 Kristallen glazen

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen Boheems kristal 5559
4 Delen Boheems kristal

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Glazen schenkkannen 5560
2 Glazen schenkkannen

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
2 Art Deco schenkkannen 5561
2 Art Deco schenkkannen

Resultaat:

30 EUR

5 Delen kristal 5562
5 Delen kristal
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3 Delen Boheems glas 5563
3 Delen Boheems glas

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
10 Roemers, noppenglazen 5564
10 Roemers, noppenglazen

Resultaat:

25 EUR

9 Glazen, 19e eeuw 5565
9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 25 EUR
Verkocht
2 Kristallen karaffen 5566
2 Kristallen karaffen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
13 Kristallen schalen 5567
13 Kristallen schalen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Diverse glazen, slingereffect 5568
Diverse glazen, slingereffect

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
Limonadekan met glazen 5569
Limonadekan met glazen

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3 Glazen karaffen 5570
3 Glazen karaffen

Resultaat:

15 EUR

Verkocht
Swarovski bloemen 5571
Swarovski bloemen

Resultaat:

35 EUR