Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

24. Aprilveiling 2015

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 10 april 2015 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Kristallen bowlset 5548
Kristallen bowlset

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
15 Delen kristal 5549
15 Delen kristal

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 Delen antiek glas 5550
4 Delen antiek glas

Resultaat:

35 EUR

Diverse glazen, slingereffect 5551
Diverse glazen, slingereffect
Startprijs 30 EUR
Verkocht
8 Kristallen roemers 5552
8 Kristallen roemers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
8 Wijnrode glazen 5553
8 Wijnrode glazen

Resultaat:

40 EUR

13 Diverse roemers 5554
13 Diverse roemers
Startprijs 100 EUR
3 Delen Boheems glas 5555
3 Delen Boheems glas
Startprijs 35 EUR
10 Roemers, noppenglazen 5556
10 Roemers, noppenglazen
Startprijs 35 EUR
41 Glazen met karaf 5557
41 Glazen met karaf
Startprijs 70 EUR
Verkocht
8 Mondgeblazen glazen 5558
8 Mondgeblazen glazen

Resultaat:

30 EUR

9 Glazen, 19e eeuw 5559
9 Glazen, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR
20 Glazen, gouddecor 5560
20 Glazen, gouddecor
Startprijs 70 EUR
3 Glazen karaffen 5561
3 Glazen karaffen
Startprijs 20 EUR
4 Antieke glazen 5562
4 Antieke glazen
Startprijs 100 EUR
40 Kristallen glazen 5563
40 Kristallen glazen
Startprijs 70 EUR
21 Beschilderde glazen 5564
21 Beschilderde glazen
Startprijs 80 EUR
38 Gegraveerde glazen 5565
38 Gegraveerde glazen
Startprijs 70 EUR
Limonadekan met glazen 5566
Limonadekan met glazen
Startprijs 30 EUR
Verkocht
2 Delen glaswerk 5567
2 Delen glaswerk

Resultaat:

35 EUR

3 Delen glas 5568
3 Delen glas
Startprijs 50 EUR
3 Delen glaswerk 5569
3 Delen glaswerk
Startprijs 60 EUR
Verkocht
3 Delen glaswerk 5570
3 Delen glaswerk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
5 Delen Swarovski 5571
5 Delen Swarovski

Resultaat:

50 EUR