Grote oude zware Daum nancy vierkante kristallen vaas met tweedimensionaal boom-motief, gesigneerd Daum France 2e helft 20e eeuw in goede staat 25x13x13cm.
Twee delen Daum nancy France glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x presse-papier met bloem en 1x plaquette met tweedimensionale citroen (in doos) 8-13cm. Cond.: G
Vijf delen oud kunstglas 20e eeuw: 1x grote vaas Nancy met floraal decor, 1x groene glazen vaas met 3 ribben (chip af), 1x Gallé stijl vaasje met floraal decor, 1x Art Deco stijl bolvaasje en 1x gesig...
Kavel met Swarovski bloemen waarvan de tulpen inclusief de bijbehorende displays zijn(uitgaves ter verlenging van het lidmaatschap). 1x Display met rode, gele en blauwe tulp 10,5x17cm. en 1 display me...
Drie karaffen met zilveren (925/000) hals: 1x grote schenkkan met zilveren tuit, voorzien van ovaal slijpsel, 1x 10-kantige geslepen karaf met zilveren hals voorzien van gravure en 1x klein schenkkara...
Glazen Jugendstil bolvaas ca. 1910 (mogelijk Loetz), 3-kleurig en in goede staat 16,5xø14cm.
Twee Art Deco glazen schalen ca. 1930 met bruin gemarmerd effect: 1x grote schaal met los voetstuk (voetstuk heeft chips) ø34cm. en 1x bonbonschaal ø17cm. Cond.: R-G
Drie Duitse Jugendstil glazen vanzen ca. 1900 van Palme König, 1 minimale chip bij groene vaas Cond.: R-G 6-12cm.
Oude glazen dekseldoos, gesigneerd Gallé. Dekselrand gerestaureerd, verdere gebruikerssporen (mogelijk origineel) 16xø10cm. Cond.: R
twee art deco glazen schenkkannen, 1 kristal limonade kan +\- 1930 met plated armaturen, 1 mondgeblazen glazen schenkkan 3 kleurig +\- 1930. 22-29cm Cond.G
Zeer grote oude Boheems kristallen geslepen vaas en schaal 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 27-35cm.
Twee kristallen gembercoupes met deksel 19e eeuw: 1x waaierkristal (minimale chips) en 1x grote geslepen coupe in zware uitvoering (minimale chips) 26-39cm. Cond.: R-G
Drie delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x grote karaf, groen met noppen, 1x rode vaas ca. 1920 (chip), 1x Jugendstil vaas groen/goud/emaille ca. 1910, 18,5-42cm. Cond.: R-G
Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...
Kavel met diverse delen Swarovski waaronder: 2 zwanen, ijsschots met 3 pinguins, 2 zeesterren, 2 oesters, 1 zeeslak, 2 delen ter gelegenheid van 25 jarig bestaan, 3 hangers aan koord en veel kleine b...
Zeven delen blauw Boheems kristal: 6x Roemerglazen en 1x bonboniere 20e eeuw in goede staat 17-21cm.
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonboniere met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Vier delen oud/antiek Boheems kristal: 1x witte schenkkan (haarlijn handgreep), 1x bonboniere wit (minimale chip), 1x bonboniere blauw/wit (minimale chip), 1x blauw vaasje 9-15cm. Cond.: R
Glazen stopfles 17e-18e eeuw met restbeschildering in goede staat 16,5x7x7cm.
Grote zware oude rode kristallen overlay geslepen Boheemse vaas 20e eeuw in goede staat 26xø15cm.
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G
Prachtige oude facetgeslepen kristallen 7-delige bowlset met lepel en 5 glazen 20e eeuw 33xø25cm. Cond.: G
Drie delen Boheems glas 1e helft 20e eeuw: 1x glas met messing dekseldoos, 1x robijnrode vaas met wilddecors en 1x witte vaas met bloemendecor 8-14cm. Cond.: G
Twee oude/antieke Duitse kristallen gegraveerde bierpullen met tinnen deksel: 1x edelhert in landschap gravering ca. 1900 en 1x facetgeslepen 2e helft 20e eeuw 20-24cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 1x schildpad, 1x blauwe asbak in de vorm van een tabakspijp en 1x paperweight met luchtbellen 8-16cm. Cond.: G
Zeven delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x spiraalvormig object, 2x smallen gesigneerde blauwglazen vazen, 1x clown-asbak, 1x hoge schaal "Van Walther", 1x glazen Jaguar E-type en 1x groene vaas met bloeme...
Drie delen oud glaswerk 2e helft 20e eeuw: 2 karaffen met stop in Empire stijl en 1x tafelstuk van messing en glas met een putti die een bol draagt 26-30cm. Cond.: G
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Twee oude glazen 4-lichts kaarskandelaars met kristallen pegels 20e eeuw 50cm. Cond.: G
Kavel van 10 delen oud glaswerk: 1x set (1 karaf met 6 bijpassende glazen) en 3 losse karaffen, 9-33cm. Cond.: G
twee grote antiek glazen schenkkannen Duitsland met tinnen klapdeksel +\- 1890 1 kan met gravering vrouw met tableau en 1 kan gelobt. 31-40 cm. Cond: G
Vier Duitse glazen bierpullen: 1x grote kristallen gegraveerde bierpul 20e eeuw, korenbloemen, 1x glazen bierpul met tinnen deksel ca. 1900 en 2x beschilderde glazen bierpullen naar oud voorbeeld 15-2...
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Swarovski hond gemaakt in helder kristal met grote facetten, zilverkleurige halsband met kristalsteentje 11,5x13x5cm. inclusief display met spiegel Cond.: G
Kavel van 3 Swarovski zwanen uitgevoerd in helder kristal, 7,5x5cm., 5,5x4,5cm. en 3,5x3cm. Cond.: G
Twee delen Swarovski met schade: 1x jaarstuk 1997, draak met bol. Manen en staart zijn gematteerd 13x9cm. (1 hoorn mist (afgebroken) en 1 van de vier manen mist (afgebroken). 1x jaarstuk Pegasus 1998 ...
Tiffany stijl glazen glas-in-lood venster 2e helft 20e eeuw 70x75cm. Cond.: G
Twee kristallen karaffen en 1 antieke stopfles (glas) met gouddecor 23-32cm. (1 stop kristallen karaf kapot) Cond.: R-G
Zware kristallen geslepen mand 20e eeuw in goede staat 28x30x20cm.
twee delen 19e eeuws glaswerk, 1 karaf met ribben circa 1800, 1 gegraveerd drankreservoir met kraan. 35-50 cm. Cond:G
Drie delen glaswerk 20e eeuw,1 groen glazenvaas (ongemerkt), 1 bruin glazen vaas met krul (ongemerkt),1 groen glazen spijker asbak( ongemerkt) 12-19cm.Cond:G
Negen oude Duitse kristallen gekleurde roemers ca. 1930 20-22cm. Cond.: G
twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Twee zware kristallen geslepen schenkkannen 20e eeuw in goede staat 26-29cm.
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Zes delen oud/antiek waaierkristal: 1x fruitschaal hoge voet, 1x bonbonschaal hoge voet, 1x ovale ruitgeslepen fruitschaal en 3 ovaalvormige schalen (chips) 21-25cm. Cond.: R-G