Prachtige Murano kunstenaars vaas, design Germano Padoan ca. 9180 met goud in het glas verwerkt. In zeer goede staat 22xø11cm.
Prachtige 19e eeuwse mondgeblazen glazen mand (lichtgroen) 26xø20cm. Cond.: G